Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Informacje o zawodach i imprezach.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Trzebnica 20.05.2017 Zawody

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/04/30 10:37 #36123

• koniak20
  • koniak20 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Dąż do tego, aby każdego dnia, o każdej porze mieć świadomość, jakie działania podejmujesz i dlaczego.
  • Podziękowania: 27
  • Oklaski: 4
REGULAMIN
. Postanowienia ogólne:
a) Organizatorem zawodów This is Street Workout 1 vs 1 jest grupa Street Workout Trzebnica oraz Gmina Trzebnica.
b) Zawody odbędą się 20 maja 2017 roku w Parku Solidarności w Trzebnicy.
c) Eliminacje zostaną otwarte 24 kwietnia i będą trwały do 5 maja. Na podstawie nagrań video do zawodów zostanie zakwalifikowanych trzydziestu zawodników.
d) Wyboru zawodników dokonają wyznaczeni przez Organizatorów sędziowie zawodów This is Street Workout 1 vs 1.
e) Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 7 maja.
f) Zakwalifikowani uczestniczy, którzy do dnia zawodów nie będą mieli ukończonego 18 roku życia, będą zobowiązani do dostarczenia pisemnej zgody i oświadczenia rodzica, bądź też opiekuna prawnego, o możliwości przystąpienia do zawodów, braku przeciwwskazań zdrowotnych oraz do uczestnictwa w nich na odpowiedzialność rodzica/opiekuna.
g) Każdy z zakwalifikowanych zawodników w dniu zawodów będzie musiał uiścić w biurze zawodów opłatę organizacyjną w wysokości 30 złotych.
h) Biorąc udział w eliminacjach oraz samych zawodach uczestnik oznajmia iż zaznajomił się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia.

II. Etap I – TIME UP!
a) W tej konkurencji każdy z zakwalifikowanych zawodników będzie miał do wykonania set złożony z następujących ćwiczeń: 6x muscle up, 20x bar dips, 12x pull ups, 40x push ups, 6x chin ups
b) Ćwiczenia składające się na powyższy set należy wykonać w podanej kolejności.
c) Technika ćwiczeń musi być wzorowa. Przy każdym powtórzeniu: napięta sylwetka, proste i złączone nogi, brak „kippingu”, pełen zakres ruchu oraz pełen wyprost ramion w pozycji końcowej.
d) Dokładna technika zostanie zaprezentowana i omówiona przez sędziów w dniu zawodów przed startem konkurencji.
e) Ilość przerw pomiędzy poszczególnymi powtórzeniami i ćwiczeniami jest dowolna, natomiast limit czasowy na wykonane seta to 5 minut.
f) Do kolejnego etapu przechodzi szesnastu zawodników którzy uzyskają najlepsze czasy.

III. Etap II – COMBO!
a) Z szesnastki zawodników którzy przejdą do tego etapu zostanie utworzonych osiem par na zasadzie: 1vs16, 2vs15, 3vs14, 4vs13, 5vs12, 6vs11, 7vs10, 8vs9.
b) W tym etapie zawodnicy będą mieli do zaprezentowania po DWA COMBA, na dwóch różnych wybranych przez siebie przyrządach: drążek, poręcze wysokie, poręcze niskie, kółka gimnastyczne, gleba.
c) Każdy z zawodników będzie miał dwie próby na zaprezentowanie każdego ze swoich combosów. Zawodnik A1 (A1 powtórka), zawodnik B1 (B1 powtórka), zawodnik A2 (A2 powtórka), zawodnik B2 (B2 powtórka).
d) Sędziowie będą podejmowali decyzję bezpośrednio po wykonaniu wszystkich combosów, przez obu zawodników z pary.
e) Oceniane będą tutaj: technika wykonania elementów, ich trudność, płynność przejść pomiędzy nimi oraz długość przytrzymań (holdów) poszczególnych figur.
f) Werdykt będzie wskazywany przez trzyosobowe grono sędziowskie ręką, na komendę 3…2…1!
g) W przypadku remisu – ← / X / → bądź też X / X / X – odbędzie się dogrywka. Trzecie, dodatkowe combo przy którym sędziowie nie będą już mogli opowiedzieć się za remisem – X, a jedynie – ← lub →.
h) Dalej przechodzi ośmiu zwycięzców z poszczególnych par oraz dwie osoby spośród przegranych jako tzw. „lucky losers” – sędziowie będą mieli 10 minut na naradę i ogłoszenie tego werdyktu.
i) I tutaj znowu, w drodze losowania zostanie utworzonych pięć par, które będą ze sobą rywalizowały na takich samych zasadach jak wcześniej.
j) Do finału przechodzi piątka zwycięzców z poszczególnych par.

IV. Etap III (FINAŁ) – FREESTYLE!
a) W tym etapie zawodnicy będą występowali w klasycznej formule FREESTYLE, czyli występ/układ dowolny.
b) Przed rozpoczęciem tego etapu nastąpi losowanie pozycji startowych. Zawodnicy będą występowali w określonej kolejności (zwycięzca z pierwszego battla – A, zwycięzca z drugiego battla – B, zwycięzca z trzeciego battla – C, zwycięzca z czwartego battla – D, zwycięzca z piątego battla – E), jeden po drugim, z zachowaniem 1-3 minutowej przerwy pomiędzy każdym, na notatki i ocenę dla sędziów.
c) Każdy z zawodników będzie miał dwa występy po 60 sekund – zawodnik A1, zawodnik B1, zawodnik C1, zawodnik D1, zawodnik E1, zawodnik A2, zawodnik B2, zawodnik C2, zawodnik D2, zawodnik E2.
d) Zawodników będzie oceniała trójka sędziów, każdy odpowiedzialny za osobną kategorię: COMBO, STATIC, DYNAMIC.
e) Po ukończeniu wszystkich występów sędziowie będą mieli 30 minut na naradę i ogłoszenie werdyktu od piątego do pierwszego miejsca.
ELIMINACJE
A więc ruszamy... otwieramy eliminacje! Będą one trwały do 5 maja. Jest to ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń. Zapoznajcie się z regulaminem rundy eliminacyjnej i znowu prośba do Was, jeżeli cokolwiek będzie dla Was niejasne, to śmiało zadawajcie swoje pytania tutaj pod tym postem.

I. Postanowienia ogólne dot. rundy eliminacyjnej:
a) Organizatorem rundy eliminacyjnej do zawodów This is Street Workout 1 vs 1 jest grupa Street Workout Trzebnica oraz Gmina Trzebnica.
b) Eliminacje zostaną otwarte 24 kwietnia i będą trwały do 5 maja. Na podstawie nagrań wideo do zawodów zostanie zakwalifikowanych trzydziestu zawodników.
c) Wyboru zawodników dokonają wybrani przez Organizatorów sędziowie zawodów This is Street Workout 1 vs 1.
d) Wyniki eliminacji zostaną ogłoszone 7 maja.
e) Aby wziąć udział w eliminacjach do This is Street Workout 1 vs 1 należy nagrać materiał wideo, umieścić go w serwisie YouTube w trybie niepublicznym, a następnie przesłać link na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
f) Uczestnik biorąc udział w eliminacjach potwierdza, że posiada wszelkie prawa do przesłanego materiału wideo.

II. Wytyczne dot. materiałów wideo:
a) Materiał wideo musi być nagrany specjalnie na potrzeby eliminacji, jednym ujęciem, bez żadnych cięć tzw. „one-shot”.
b) Uczestnik rundy eliminacyjnej musi na wstępie przedstawić się z imienia i nazwiska oraz zakomunikować, że jest to jego zgłoszenie eliminacyjne do zawodów This is Street Workout 1 vs 1.
c) Materiał musi być zamieszczony w serwisie YouTube w trybie niepublicznym.
d) Materiał wideo powinien zostać zatytułowany według schematu: „Eliminacje This is Street Workout 1 vs 1 Trzebnica 2017 – imię i nazwisko”.
e) Materiały niespełniające powyższych wytycznych nie będą brane pod uwagę przez sędziów do oceny.

III. Formuła eliminacyjna:
a) Materiał wideo powinien przedstawiać pojedyncze COMBO uczestnika, na dowolnie wybranym przez niego przyrządzie: drążek, poręcze wysokie, poręcze niskie, kółka gimnastyczne, gleba.
b) Maksymalny czas trwania COMBO to 45 sekund.
c) Oceniane będą tutaj: technika wykonania elementów, ich trudność, płynność przejść pomiędzy nimi oraz długość przytrzymań (holdów) poszczególnych figur.
NAGRODY
Nagroda główna, za pierwsze miejsce, ufundowana przez Burmistrza Gminy Trzebnica - 1000 zł w gotówce
Bład początkujących za dużo pytają a za mało ćwiczą, żeby czegoś się nauczyć wystarczą dwie rzeczy.
CWICZYĆ I DUŻO CZYTAC!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): xxvii

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/04/30 10:38 #36124

• koniak20
  • koniak20 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Dąż do tego, aby każdego dnia, o każdej porze mieć świadomość, jakie działania podejmujesz i dlaczego.
nagroda za drugie miejsce - 600 zł w gotówce
nagroda za trzecie miejsce - 400 zł w gotówce
nagroda za czwarte miejsce - 200 zł w gotówce
nagroda za piąte miejsce - 100 zł w gotówce
Bład początkujących za dużo pytają a za mało ćwiczą, żeby czegoś się nauczyć wystarczą dwie rzeczy.
CWICZYĆ I DUŻO CZYTAC!
Ostatnio zmieniany: 2017/04/30 10:38 przez koniak20.

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/04/30 10:53 #36125

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world
  • Podziękowania: 9
  • Oklaski: 0
Fajne nagrody, myślę że warto się skusić. Ale jak myślicie jest sens startować bez dynamiki? :D
I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world

INSTAGRAM - www.instagram.c...likezoran/

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/04/30 13:33 #36128

• koniak20
  • koniak20 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
. Jak masz co zaprezentowac to pewnie ze tak.
Zawsze to nowe doswiadczenie.
CWICZYĆ I DUŻO CZYTAC!

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/04/30 14:56 #36129

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 43
  • Oklaski: 9
Możesz spróbować, bo formę masz niezłą z tego co na insta widziałem. Bez dynamiki pewnie trochę punktów odejmą, ale tak jak koniak mówi, zawsze jakieś nowe doświadczenie .

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/01 12:54 #36161

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world
Zastanowię się, mam jeszcze kilka dni. Front lever, back lever i straddle planche mam solidne, pracowałem ostatnio nad hefesto i myślę, że do 5 maja wyjdzie już pełne, one arm pull upy są. Kurde gdybym miał dynamikę to może bym coś ugrał na tych zawodach. :D Chyba wystartuje, jak macie jakiś fajny pomysł na kombo z wykorzystaniem wszystkich powyższych elementów to możecie napisać na pw, bo u mnie z kreatywnością jest ciężko. xD

a) Materiał wideo powinien przedstawiać pojedyncze COMBO uczestnika, na dowolnie wybranym przez niego przyrządzie: drążek, poręcze wysokie, poręcze niskie, kółka gimnastyczne, gleba.
b) Maksymalny czas trwania COMBO to 45 sekund.

Tutaj chodzi o to, że nie mogę mieszać swojego combo połowa na drążku połowa na ziemii? Zjebali to trochę moim zdaniem. :/ No i tylko 45 sekund, masakra, to ja ledwo 3 elementy zdążę zrobić (oczywiście z wejściami do elementów airwalkami, podciągnięciami itp. :P).
I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/02 12:21 #36177

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Startuje, jutro nagrywam filmik do eliminacji. Dzięki za informację ziomeczku. :)

Za tę wiadomość podziękował(a): koniak20

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/04 01:03 #36265

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 503
  • Oklaski: 125
Wytrzymałość potrzebna.
A z dynamiki, to może szybki wymyk sobie opanuj.
Na drążek się przyda.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl
Za tę wiadomość podziękował(a): mWorkout

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/04 08:03 #36266

• mWorkout
  • mWorkout Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Takie rzeczy jak wymyk to lajtowo zrobię, ale te 360, 540 i inne tricki to jak narazie nie dla mnie, nie lubię dynamiki.

Co masz na myśli pisząc wytrzymałość?

/ To moje drugie konto jest to xxvii. :D
Ostatnio zmieniany: 2017/05/04 08:04 przez mWorkout.

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/04 08:21 #36267

• koniak20
  • koniak20 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
Latwo sie domyslic po opisie z ig.
A ty zrobisz taki szybki wymyk ze drazka nie dotykasz wogole?Bo tu nie chodzilo o ten zwykly.
CWICZYĆ I DUŻO CZYTAC!

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/04 09:47 #36268

• mWorkout
  • mWorkout Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Tego ze drazka nie dotykamw ogóle się uczylem jakiś czas temu i już prawie wychodziło dotykalem tylko troszeczke. :P Do 20 maja ogarnę to i raczej to będzie jedyna dynamika jaka pokaze. xd Muszę ogarnąć full planche na 5-8 sekund do 20 maja bo przy moim froncie straddle planche to porazka. :D

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/04 16:13 #36275

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
540 to Laizans jeszcze nie umie perfekcyjnie zrobić. Są jeszcze zawody siłowe, czyli sama statyka i baza z jak największym ciężarem/bez ciężaru na powtórzenia. Powodzenia.

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/06 20:00 #36348

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 503
  • Oklaski: 125
Statyka to 3sek pełne wystarczą żeby zapunktować. Dłużej nie ma sensu trzymać.
Chociaż ciekawej jak jest zapisane w regulaminie.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/07 23:39 #36398

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Easy zakwalifikowany, mimo w chuj słabego filmiku. 20 maja będzie kosa, ktoś z was jedzie? Pośmiać się że mnie. xd

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/08 19:16 #36405

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Nagraj twoje wejście z tych zawodów i wrzuć na insta.

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/08 20:42 #36417

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Wyczyszczę całą kartę SD 4GB przed zawodami, brat będzie nagrywał każdy etap, mam nadzieję. xD Moje występy to będzie głównie podciąganie full rom we froncie, wszystko inne we froncie, hefesto z backa, może 360 jak mnie ziomek nauczy, planche fulla ogarne bo już dziś przejścia ze straddle do fulla wchodziły, ale nadal w chujowej formie no i coś tam jeszcze wymyślę. :D Nie będzie może ciekawe to, ale napewno pokażę same siłowe i statyczne elementy. :P

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/08 20:51 #36423

• Firentis
  • Firentis Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 63
  • Oklaski: 15
Przypominam, że pierwsza runda to baza. Skupiasz się jakoś mocniej na tym? :P

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/09 10:59 #36430

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Przez wiele miesięcy robiłem wytrzymałość z obciążeniem 30 kg. w podciąganiu i pompkach na poręczach z pauzami 3 sekundowymi na górze i na dole, więc baza to dla mnie pikuś. :)

Rekordy które ustanowiłem jeszcze nie tak dawno:

Podciąganie 1RM (one rep max) +60 kg.
Podciąganie +30 kg. - 15 powtórzeń
Podciąganie +20 kg. - 20 powtórzeń

Pompki na poręczach 1RM (one rep max) +65 kg.
Pompki na poręczach +30 kg. - 15 powtórzeń
Pompki na poręczach +20 kg. - 20 powtórzeń

Teraz jakiś miesiąc nie robię PRAWIE w ogóle bazy, a z 2 miesiące już nie tykam obciążenia w bazowych ćwiczeniach, bo po prostu teraz skupiam się na statyce, ale nadal z łatwością podciągam się na jednej, robię po 10 muscle upów siłowych itp. więc siła i wytrzymałość aż tak nie spadła. Od dzisiaj chcę zacząć od nowa ćwiczyć bazę po treningach statyki żeby być w formie do 20 maja, myślę że te 2 tygodnie spokojnie mi wystarczą żeby powrócić do formy w bazie. :P

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/09 14:45 #36432

• Firentis
  • Firentis Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 63
  • Oklaski: 15
No, jeśli te rekordy są prawdziwe, to szacun. Powodzenia :)
Ostatnio zmieniany: 2017/05/09 14:45 przez Firentis.

Trzebnica 20.05.2017 Zawody 2017/05/14 20:37 #36571

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Dobrze to odczytuję, w etapie drugim mamy 2 combosy po których przechodzi dalej 10 zawodników i dobiera się ich w pary i prezentują 3 combo i 5 wygranych dopiero teraz przechodzi do etapu 3. Czyli co oni pieprzą że 2 combosy jak wychodzi, że 3. :D Chyba, że jakoś źle to zrozumiałem to mnie poprawcie bo dzisiaj już wymyśliłem combosy, ale tylko 3, bo 2 na etap 2 i 1 freestyle na etap 3, a tu się teraz dopatrzyłem że będę musiał 3 combosa do 2 etapu tworzyć. xD

//Wątpię że dostanę się do 3 etapu bez dynamiki i bez solidnego planche, ale może będę miał farta i 3 full rom pull upy i inne zabawy we froncie, one arm pull ups oraz wide back lever, victorian cross na poręczach i v sit wystarczą. :D

• Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: koniak20, Charles88

facebook

Jedyną osobą, która może Ci powiedzieć, że nie dasz rady...
jesteś Ty sam. Reszta nie ma nic do gadania!

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Fit & Sport Show ? największe wydarzenie dla ludzi kochających sport i zdrowie

Już niebawem, w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się pierwsza edycja targów dla aktywnych: Fit & Sport Show. Fit & Sport Show to impreza dla wszystkich ludzi ceniących sobie aktywny styl życia. Jeśli w weekend 15-16 listopada 2014 r. nie musicie ratować świata, przed jakimś kosmicznym zagrożeniem, to nie szukajcie innych wymówek. Po prostu musicie się zjawić...

Więcej…

Co to jest Plank?

Czym jest tzw. "Plank"?

To rodzaj ćwiczeń izometrycznych. Ćwiczenia izometryczne polegają na napinaniu poszczególnych mięśni, bez zmiany długości ich włókien.

Co to oznacza w praktyce? Napinamy mięśnie, ale nimi nie ruszamy i wytrzymujemy w takiej pozycji kilkadziesiąt sekund...

Więcej…

Rutyny MadBarz - Początkujący

W tej galerii przedstawiamy zestaw rutyn MadBarz przeznaczony dla osób początkujących.

Nie wiecie jeszcze co to są rutyny?

Rutyny to gotowe SET-y które można wykonywać samodzielnie w ramach własnego treningu.

SET - to zestaw ćwiczeń wykonywanych kolejno po sobie (zgodnie z instrukcją). Jeden trening może składać się z jednego lub więcej SET-ów.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.