Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystko na temat treningu z ciężarami, sportów sylwetkowych, powerlifting-u, ....

TEMAT: Czy chudy może być napakowany?

Czy chudy może być napakowany? 2021/04/24 15:07 #64252

Czy ktoś z figurą ektomorfika może przy dużych staraniach stać się napakowany?
Dlaczego tak jest prawie każdy gdy miał 20 lat to był bardzo chudy i teraz gdy mają po 30 lat to już jest bardzo dużo grubasów z tych osób co do jednej klasy chodzili i ja nadal jestem chudy i dlaczego były też takie osoby co od zawsze były grube już gdy mieli to 12 lat i teraz gdy mają 30 lat to widać że jak zrobią kilka kroków to zaraz sapią i się łapią za serce i tak wyglądają jakby zwykły spacer zużywał tyle energii co sport wyczynowy. Ja dopiero po 10 godzinach intensywnej pracy w polu taki byłem zmęczony ale oni już są tacy z samego rana to czy to znaczy że im niedużo życia zostało i dlaczego nie chcą się odchudzać.
Jakie to jest uczucie być grubym?
Czy gdy ktoś jest gruby to czy podnoszenie dużych ciężarów to dla kogoś tyle co nic. Ja bardzo szybko się męczę gdy coś ciężkiego podnoszę ale biegać mógłbym bez problemu przez wiele godzin.
Czy gdy ktoś jest bardzo chudy w wieku 30 lat to czy ma szansę kiedyś zgrubnąć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy chudy może być napakowany? 2021/04/24 18:15 #64254

• Ronek
  • Ronek Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Raczej tak, choć często nie. Ale przeważnie tak. Zazwyczaj jednak nie. Czasem tak, chyba, że nie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: deyv_pl

facebook

Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę,
jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt!

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Human Flag / Ludzka Flaga

Flaga jest bardzo popularnym elementem statycznym, do którego wykonania potrzeba mocnych mięśni całego ciała. W tym tutorialu Sebastian zaprezentuje w jaki sposób wzmocnić ciało by ostatecznie wykonać w sposób profesjonalny Ludzką Flagę.

Więcej…

Jak zacząć trenować Street Workout?

W Internecie aż roi się od pytań w stylu: Jak zacząć ćwiczyć Street Workout?, Jak trenować to co Bar Brothers?, Chcę wyglądać jak Hannibal For King. Jak ćwiczenia mam wykonywać? Odpowiedź na te pytania nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników. W tym artykule postaramy się Wam pomóc w treningach Street Workout.

Więcej…

Rodzaje pompek

Pompki - chyba najpopularniejsze ćwiczenie siłowe uważane przez wielu jako wyznacznik siły i sprawności fizycznej. Świetnie rozwija mięśnie klatki piersiowej, tricepsy, oraz mięśnie naramienne.   Ponieważ wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wiele różnych rodzajów pompek można wykonywać, postaramy się przedstawić i opisać jak najwięcej wariacji.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.