Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystko na temat treningu z ciężarami, sportów sylwetkowych, powerlifting-u, ....

TEMAT: Jak to jest możliwe?

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 18:38 #52998

• Phaeleh
  • Phaeleh Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Czy możecie mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że osoby na zdjęciu (zdjęcia rozpoczynają się mniej więcej w połowie strony więc trzeba przewinąć) mają taką budowe ciała przy takiej wadze i wzroście? ja rozumiem gdyby oni mieli 160 cm ale mają po 170-180 ważą po 63-65 kg i wyglądają jakby mieli z 15 kg więcej, mięśnie mają większą objętość co do wagi w porównaniu z tłuszczem? np 65 kg faceta będzie wyglądał lepiej z bf 8% niż 80 facet z bf 15? (nie chodzi mi o wyrzeźbienie, ale o kompozycje, nabicie) www.rntfitness....when-lean/ <-- chodzi o te zdjęcia tutaj.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 18:44 #52999

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 90
  • Oklaski: 4
Niski poziom tłuszczu, proporcje, nie zbyt rozbudowane nogi, światło i tak wygląda.
Gdybyś go spotkał za pewne zdziwiłbyś się dlaczego taki mały.
Ostatnio zmieniany: 2020/04/25 18:44 przez koteł.

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 19:06 #53000

• Wariot
  • Wariot Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 27
  • Oklaski: 6
To jest tak zwana magia docięcia , niskiego poziomu tłuszczu :/ Do tego dobre światło.

Tak jak koteł mówi nie rozbudowane nogi a w nich zawsze najwiecej mięsa siedzi.

To działa tak , że osoby bardziej "podlane" tłuszczem na zdjęciach wyglądają na mniejszych w porównaniu do dociętego.
Ale w rzeczywistości działa to na odwrót , osoba podlana jest większa niż ta docięta :D Przy podobnej wadze oczywiscie.
Ostatnio zmieniany: 2020/04/25 19:07 przez Wariot.

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 19:22 #53002

• Phaeleh
  • Phaeleh Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Rozumiem, dzięki. Jeszcze tak dopytam.. gdybym chciał zrzucić około 10-15 cm w pasie(głównie tam siedzi tłuszcz, nogi, ręcę chudziutkie). Ile taki fat może ważyć? wiem że nie da się tego oszacować ale mniej więcej? jest jakieś przełożenie? cm-kg ?

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 19:27 #53003

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Ogólnie rzecz biorąc nie zrzucisz tylko z brzucha, będzie schodzić z całego ciała przez co ramiona też się wyszczuplą, ale jeśli jesteś początkującym to na pewno zajdzie rekompozycja, więc tylko dobrze rozłożyć makro i będzie ok, tylko to potrzeba czasu :)
Co do sedna pytania to raczej nikt Ci na nie nie odpowie. Musiałby ktoś Cię zobaczyć w realu i dokonać dokładnych pomiarów, ale ja nie mam o tym pojęcia.

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 19:39 #53005

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Administrator
  • Podziękowania: 198
  • Oklaski: 18
Kiedyś byłem na treningu z Hamemzhamowni i on ma tyle samo wzrostu co ja ale ważył 10kg mniej a plecy jak lotnisko biceps duży. ;)

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 20:55 #53011

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 75
  • Oklaski: 11
Mogę Ci wrzucić zdjęcie porównawcze jak to u mnie wygląda, jest też w moim dzienniku: z lewej 96-98 kg, z prawej 78 kg przy BF ok. 9 %. Najniżej byłem na 76 kg i ok 8% BF. Wzrost 184, kości średnie/chude (nadgarstek 18 cm ).

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 20:57 #53012

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Administrator
  • Podziękowania: 198
  • Oklaski: 18
Ja mam teraz 79kg ale do twojego zdjęcia po prawej sporo brakuje.Pewnie jeszcze z rok lub dwa budowania mięśni ;)

Ja jestem chyba teraz w miejscu jak na środkowym zdjęciu. Drake robiłeś masę i redukcję czy po prostu na oko jechałeś ?
Ostatnio zmieniany: 2020/04/25 20:58 przez Rabbek.

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 21:05 #53013

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
drake napisał:
Mogę Ci wrzucić zdjęcie porównawcze jak to u mnie wygląda, jest też w moim dzienniku: z lewej 96-98 kg, z prawej 78 kg przy BF ok. 9 %. Najniżej byłem na 76 kg i ok 8% BF. Wzrost 184, kości średnie/chude (nadgarstek 18 cm ).

2018 forma kozak, a jak teraz?

Jak to jest możliwe? 2020/04/25 21:27 #53016

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 75
  • Oklaski: 11
Rabbek napisał:

Ja jestem chyba teraz w miejscu jak na środkowym zdjęciu. Drake robiłeś masę i redukcję czy po prostu na oko jechałeś ?

Pierwszy rok to powolna redukcja - rekompozycja na wysokim białku, trening miałem wtedy oparty głównie o obwody.
W drugim roku jesień zima wszedłem na lekką masę, a wiosną redukowałem.

koteł - na ostatnich wakacjach może trochę bardziej przyciąłem, ale ogólnie gdy byłem na poziomie 2018 uznałem, że taka sylwetka mi odpowiada i dobrze się przy takich parametrach czuję więc utrzymuję to z grubsza i skupiam się na sile/sprawności i w tym zakresie poszedłem nieco do przodu. Wagowo mam teraz naturalną rotację (w zimie idzie na ok 82 kg, latem raczej poniżej 80 kg)
Moderatorzy: deyv_pl

facebook

Jeśli robię krok w tył,
to tylko po to, żeby wziąć rozbieg.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Przeskok nad drązkiem / Jump over the bar

Kolejny tutorial od Sebastiana. Tym razem dotyczący przeskoku nad drążkiem wraz z jednoczesnym obrotem o 180º. Miłego oglądania.

Więcej…

II Mistrzostwa Polski w Muscle Up na Fit & Sport Show

Podczas pierwszego dnia targów Fit & Sport Show odbyły się długozapowiadane II Mistrzostwa Polski w Muscle Up. Zawody te są organizowane przez Sportowe Forum Dyskusyjne SFD. ...

Więcej…

Rozgrzewka - Część 1: Wstęp

Jedna z najważniejszych części treningu, a jednocześnie najczęściej bagatelizowana przez początkujących (i nie tylko) sportowców. Ponieważ jest to tzw. temat rzeka, podzielimy go na kilka części prezentowanych w kolejnych artykułach.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.