Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

TEMAT: Nasilający się ból czworobocznego i klatki

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/07 19:24 #44999

• krickiel
  • krickiel Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Niestety nie zmieściło mi się w tytule, ale (na 99%) wydarzyło się to podczas dość paralitycznej próby adv. tuck back levera.

Boli mnie mięsień czworoboczny na wysokości łopatki i jakby przyczep klatki piersiowej od strony wewnętrznej (wszystko tylko po prawej stronie). Boli przy różnych skrętach tułowia w prawo a w lewo mniej, a uczucie porównałbym do takiego nacisku jakby kości na mięśnie. Jak uciskam w tym miejscu klatke to podobny ból, na plecach tego nie ma. Generalnie to jest wszystko jakby w jednym miejscu tylko po dwóch stronach ciała.

Miał ktoś podobną sytuacje czy od razu zapisywać się do lekarzy? Aktualnie jest mocniejszy niż na początku (z 2-3tyg temu to sie stalo), ale moze byc to spowodowane treningiem i dodam ze podczas samego treningu tego nie czuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/07 21:01 #45000

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Moderator
  • Podziękowania: 48
  • Oklaski: 6
Uciśnij koło łopatki gość pokazuje gdzie

Ostatnio zmieniany: 2019/02/07 21:02 przez Rabbek.

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/07 23:02 #45008

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 49
  • Oklaski: 8
Jak cię ból trzyma 3 tygodnie to chyba można by było się gdzieś z tym udać.
Ćwiczenia wykonuj z poprawną techniką!!! Nie biorę odpowiedzialności po moich radach. Jak czujesz, że jest za ciężko to odpuść, jeszcze przyjdzie czas na to.

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/07 23:19 #45012

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Moderator
Ja miałem taki ból jakby mnie ktoś z łuku strzałą przebił :D Pomogła ta terapia punktów spustowych co jest w filmiku , który wkleiłem. Aha i ból będzie dopóki tego nie rozbijesz samo przejdzie może za miesiąc.

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/08 11:27 #45017

• krickiel
  • krickiel Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
W ogole lezac na pilce nie potrafie znaleźć miejsc które bolą jakoś inaczej. Dyskomfort odczuwam tylko przy ruchu, skręty albo podnoszenie sie z łóżka

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/08 12:05 #45018

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Moderator
Zrób tak: przyłóż piłeczkę do ściany i oprzyj się plecami w okolicy łopatki, następnie jeżeli szukasz bólu przy prawej łopatce to prawą ręką wykonaj ruch jakbyś chciał sięgnąć do kieszeni spodni po drugie stronie i tak ją zostaw . Taka pozycja ułatwi ci odszukanie tego bolącego miejsca. To samo oczywiście możesz zrobić na podłodze.

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/08 15:54 #45023

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 475
  • Oklaski: 120
Zapisz się do lekarza.
Nie trenuj przez ten okres.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/09 18:21 #45063

• krickiel
  • krickiel Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Ostatni trening 48h temu super, nawet progres w niektórych cwiczeniach, a dzis masakra. Bol z pleców przeniósł sie na tamto miejsce w klatce, piłeczka na plecach nie pomogla a w klatce bol byl zbyt duzy zeby probowac.

Zrobilem 2 MU, przy drugim lekko to poczułem.
Gdy wszedlem na porecze do dipow przy puszczeniu spiecia z wyprostowanych rak juz przy pierwszym przeszywajacy bol ze spadlem z poręczy. O dziwo wszystkie pompki potem poszly gladko bez ŻADNYCH problemów. Zauważyłem ze przy rekach "jak ukrzyzowany" (nie wiem jak to ująć) zero bolu nawet przy mocnym ucisku, przy napieciu klatki lekki a przy skrzyzowaniu rak (tez napiecie klatki sle jednak inaczej) ogromny juz przy samym dotyku.

Na pewno na razie odpuszczam te płaszczyzny i mam nadzieje ze w tym czasie wzmocnie chociaż w domu brzuch, prostowniki i handstand. No i spróbuję zapisać sie do jakiegos sensownego specjalisty, a nie takiego co wysle mnie na przeswietlenie gdzie wszystko wyjdzie idealnie i powie żebym poszedł na basen....
Ostatnio zmieniany: 2019/02/09 18:22 przez krickiel. Powód: Mozliwy blad w zrozumieniu

Nasilający się ból czworobocznego i klatki 2019/02/09 19:42 #45066

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Moderator
Może do fizjo idz
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Nie ma złej pogody, czy złego dnia,
są tylko słabe charaktery.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Szkoła na drążku 8 - Wspieranie wychwytem

Kolejne ćwiczenie przedstawione w naszym tutorialu jest ćwiczeniem zaczerpniętym bezpośrednio z gimnastyki sportowej. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest to rodzaj Muscle Up-a, wykonywanego z większym zamachem ciała.

Więcej…

Street Workout Freestyle - Lubliniec

Ekipa Street Workout z Lublińca organizuje imprezę freestyle-ową.   Termin imprezy: 5 kwietnia 2014  

Więcej…

Crossfit

Co to jest Crossfit? Próbowaliście może kiedyś wbiec na wysokie schody, bądź na szczyt góry i mimo że już nie dawaliście rady biegliście dalej z językiem na brodzie? A może na zajęciach WF-u kazano wam zrobić w określonym czasie maksymalnie dużo brzuszków, przysiadów, bądź pompek?   Crossfit wygląda podobnie...

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.