Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

TEMAT: Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/11 18:39 #42430

• Dawid-1906
  • Dawid-1906 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Witam wszystkich.
Przy robieniu back levera którego dopiero zaczynam ogarniać występuje spory ból w lewym bicepsie lub tricepsie- ciężko jednoznacznie stwierdzić. Ból zostaje również po treningu. Gdy robiłem go z jedną nogą prostą było w miarę ok. Potem spróbowałem full'a i utrzymałem go 6s. schodząc nogami z góry jak by do negatywa. Podjarałem się i na kolejnych treningach olałem próby z jedną nogą tylko od razu do fulla'a. Nawet poszło spoko, oczywiście z bólem. Ale kolejnego treningu już nie dokończyłem... Ćwiczę back'a dwa razy w tygodniu. Najpierw próby figury- ok. 10 razy, a następnie porządna baza pod element. Przeplatam trening back'a z trzema treningami presa do HS. Ból był taki że jak naciskałem lekko na coś dłonią to już nawet wtedy bolał bić/tric. Ten tydzień odpuszczam treningi i roluje, rozciągam przedramię, bic, tric. Oczywiście przed treningiem wlatuje ok. 12 min rozgrzewki. Jakieś rady Panowie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/11 19:46 #42432

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Ekspert
  • Podziękowania: 6
  • Oklaski: 2
Mogło dojść do jakiegoś naderwania. Jak po tym tygodniu zaczniesz ćwiczyć znowu tego BL to nie zaczynaj od razu pełnego.
"Pozdrawiam mocne charaktery, widzimy się niedługo" - hamzhamowni

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/11 19:58 #42433

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
W tydzień się ta łapa nie naprawi. Pewnie naderwałeś biceps. Nie masz czasem jakiś krwiaków lub wylewów na nim ?

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/11 20:19 #42434

• Dawid-1906
  • Dawid-1906 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
Brak wizualnych oznak na bicepsie. Dodam, że jak robiłem np. podciągania podchwytem wąsko czy normalnie to zupełny brak bólu. Polecacie jakieś ćwiczenia mobilizujące pod back'a? Ramiona są wykręcone w dość nienaturalnej pozycji. Czyli odpuścić back'a na 2 tygodnie? Robić bazę do niego? Skiny the cat? W tym czasie robić treningi pod prezes HS? W tych treningach właśnie dorzucam do bazy podchwyt wąsko, szeroko, chwyt neutralny.

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/11 22:53 #42437

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Ekspert
  • Podziękowania: 6
  • Oklaski: 2
Rób takie ćwiczenia abyś nie odczuwał tego bólu. Skoro przy podciąganiu Cię nie boli to znaczy, że musi Cię boleć jak masz rękę maksymalnie wyciągniętą czyli biceps jest wtedy naciągany. Widziałem to u Piotrka Majchrzaka jemu się właśnie biceps naciągnął przy robieniu hefesto jak schodził w dół czyli pozycja ramienia była podobna jak przy BL i zrobiły mu się siniaki. Na moje to bym odpuścił na parę dni. Jak pojawią się siniaki czy coś to do lekarza.
"Pozdrawiam mocne charaktery, widzimy się niedługo" - hamzhamowni

Ból bicepsa/tricepsa przy Back Lever 2018/09/12 12:38 #42439

• Cichociemny
  • Cichociemny Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Mięsień jest za słaby dlatego boli miałem tak samo przy fl ale siłę zbudowałem i jest ok
Jako tako ,ale do celu ;)
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Wszyscy ludzie upadają,
tyle że Ci Wielcy potrafią iść z obdartym kolanem.

Kalendarz

Sep 2018

Krystian

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Street Workout Showcase

W dniach 18-19 Kwietnia 2015 r. we Wrocławiu, podczas międzynarodowych targów Wrocław Sport Power ekipy z całej Polski prezentować będą swoje umiejętności właśnie na pokazie Street Workout Showcase!

Więcej…

Human Flag / Ludzka Flaga

Flaga jest bardzo popularnym elementem statycznym, do którego wykonania potrzeba mocnych mięśni całego ciała. W tym tutorialu Sebastian zaprezentuje w jaki sposób wzmocnić ciało by ostatecznie wykonać w sposób profesjonalny Ludzką Flagę.

Więcej…

Street Workout

Street Workout (ang. Street - ulica, Workout - trening) Jest to rodzaj ćwiczeń kalistenicznych na świeżym powietrzu, wykonywanych z użyciem elementów tzw. "małej architektury" , np. trzepaki, murki, latarnie, bramki piłkarskie, ...).

Obecnie w Polsce powstaje coraz więcej specjalnie do tego celu przystosowanych Parków (place zabaw dla dorosłych), wyposażonych w drążki rozmieszczone na różnych wysokościach, poręcze, lub drabinki.

Jest to świetny sposób na wzmocnienie kondycji, poprawę sylwetki, oraz znakomity sposób na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. 

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.