Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce do zamieszczania wyzwań które wspólnie wykonujemy.
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Wyzwanie nr 41- Plank

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/19 18:15 #36723

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world
  • Podziękowania: 8
  • Oklaski: 0
Hahah, statyka od 6 miesięcy, może 7 więc nie wiem czy można powiedzieć że staż 2 lata patrząc na mojego fronta czy coś, bo gdybym 2 lata temu zaczął od figur to teraz byłbym już na o wiele wyższym poziomie napewno, tak myślę. :P

Phenoim dobre masz cele, sama siła, idealnie, oprócz one arm hs, bo tu już bardziej balans. :D Ja już tu nie piszę bo mi zaraz ktoś pociśnie że za dużo pisze, a za mało ćwiczę czy coś. xd Wstawię victoriana za kilka miechów bo kółka do końca maja będą, więc zacznie się road to victorian. Tylko najpierw powrócić do mojej siły z przed 2 tygodni. :/
I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world

INSTAGRAM - www.instagram.c...likezoran/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/19 18:31 #36725

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 28
  • Oklaski: 4
One arm HS to czysto na pokaz.
Takie najprostsze, podstawowe elementy chcę zrobić, jak to osiągnę to się pomyśli co dalej.
CTI raczej nigdy nie będę w stanie zrobić jak ten gościu ze zdjęcia, ale trzeba próbować, bo już w głowie combosy mam.
I tak każdy wie, że ty nawet kiedy to pisałeś, ćwiczyłeś. :lol:
"The only way to do great work is to love what you do"
~Daniels Laizans
Za tę wiadomość podziękował(a): xxvii

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/19 20:46 #36729

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world
Hahah akurat miałeś rację, Sherlocku. xD Ja nie myślę o elementach na pokaz tylko chcę tej siły, fajnie by było być najsilniejszym, a do tego one arm hs'a nie potrzebuję, a aż tak wielkich ambicji nie mam żeby mieć w celach CTI. :D Ale podejrzewam, że Front lever full ROM pull up to victorian cross jest niewiele łatwiejsze od CTI, bo z tego co wiem umie/umiał to tylko Zoran i Manuel Caruso, więc 2 osoby na cały świat. XD

Btw. Ma ktoś jakieś info jaki jest rekord świata w pull upach w pełnym zakresie? Najwięcej co widziałem to Manuel Caruso 10 powtórzeń, ale może ktoś robi więcej, Mehmed Bozadijev jest dobry, ale robi chyba 8, w sumie to nigdy nie liczyłem ile dokładnie. ^^
I started street workout 27 March 2015 and I'm not going to stop until I become strongest in the world

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/19 21:10 #36730

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
19 połówek widziałem gdzieś :lol: .
~Daniels Laizans

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/21 16:11 #36761

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Czyli ja bym to liczył tak, 0, 0, nadal 0. Połówki to nie prawdziwe podciągnięcia. :P

www.instagram.c...U76zKD-Ij/

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/21 16:17 #36762

• Phenoim
  • Phenoim Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
19 połówek to może z 2-3 solidne full ROM.
I co z tymi zawodami ?
~Daniels Laizans

Wyzwanie nr 41- Plank 2017/05/21 16:27 #36763

• xxvii
  • xxvii Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Odpowiedź masz w linku z instagrama który podałem wyżej. xd Czytaj opis i komentarze moje. :D

• Strona:
  • 1
  • 2

facebook

Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie
sobą w świecie, który próbuje byś był jak reszta.

Kalendarz

Sep 2017

qla

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Imprezy SW Czerwiec

Kilka ciekawych imprez Street Workout-owych odbywających się w czerwcu. Informacje ze strony: Street Workout Event\'s.

Więcej…

Posiłek po treningowy

Posiłek po treningu jest równie istotny jak posiłek spożywany przed treningiem. Mimo, że bardzo często po skończonych ćwiczeniach nie odczuwamy uczucia głodu to jednak zawsze warto coś zjeść, choćby garść suszonych owoców czy małą porcję jogurtu. Wynika to przede wszystkim z tego, że...

Więcej…

Przysiady

Przysiady (ang. squats) - Jedno z popularniejszych ćwiczeń wykonywanych na zajęciach z Wychowania Fizycznego. Angażuje w głównym stopniu mięśnie nóg i pośladków oraz mięśnie głębokie brzucha. W mniejszym stopniu (w sposób pasywny lub izometryczny) angażowane są wszystkie pozostałe mięśnie naszego ciała.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.