Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

TEMAT: Pytania wzrostowe

Pytania wzrostowe 2021/02/24 15:18 #63485

• dsfs
  • dsfs Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Czy gdyby jakaś laska była bardzo niska i bardzo gruba to czy drań co by miał okolo 150 cm wzrostu i był bardzo gruby miałby u niej większe szanse że by był podobny i by za nim szalała czy by go unikała żeby takiego potomstwa nie miec czy by wolała wyższych i chudych?

Podoba mi się taka dość wysoka i bardzo szczupła laska to czy że też jestem bardzo szczupły to mnie u niej przekreśla i czy powiniem być gruby żeby żeby wyglądać jak gangster czy zawsze lkepiej jak się jest podobnym do drugiej osoby.

Dlaczego na zdjęciach Zac Efron wygląda na wyższego od Roberta DeNiro gdy Zac Efron ma 173 cm wzrostu i Robert DeNiro 175 (w Wikipedii 177 cm)

Na początku myślałem że mam 181 wtedy miałem tyle w wieku 18 lat i już się pomyliliście i napisaliście że nie urosłem od tamtego momentu ale okazało się że się niedawno mierzyłem i miałem 183 czyli urosłem i byłem zgarbiony i ćwiczyłem kręgosłup i kolana żeby się w pełni prostowały i zrobiło się 184 cm wzrostu
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pytania wzrostowe 2021/02/24 15:51 #63486

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 99
  • Oklaski: 4
Chyba pomyliłeś forum z jakimś o poradach randkowych :lol:
Mogę Ci tylko napisać, że na studiach w mojej grupie był kolega z lekko powyżej 1.70 i związał się z koleżanką wyższą od niego :lol:
Za tę wiadomość podziękował(a): X-ManMaciej

Pytania wzrostowe 2021/02/24 17:14 #63488

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 84
  • Oklaski: 16
dsfs napisał:
Czy gdyby jakaś laska była bardzo niska i bardzo gruba

Powiem ci tak, ja mam 184 cm wzrostu (o, tyle co ty) i dla mnie laska nie może być bardzo niska i gruba, bo bym się musiał dodatkowo schylać, żeby się na niej podpierać. Dlatego ja preferuję wysokie i chude, koniecznie z wygodną rączką. Najlepiej z dobrego drewna, choć aluminiowe składane też są ok. A jak chcesz zadać szyku, to poszukaj takiej z rzeźbioną rączką w jakiś łeb konia czy innego węża.
Choć może zastanów się czy w twoim przypadku nie lepiej zainwestować od razu w balkonik niż w laskę.

Pytania wzrostowe 2021/02/24 17:30 #63489

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
drake napisał:
dsfs napisał:

Powiem ci tak, ja mam 184 cm wzrostu (o, tyle co ty) i dla mnie laska nie może być bardzo niska i gruba, bo bym się musiał dodatkowo schylać, żeby się na niej podpierać. Dlatego ja preferuję wysokie i chude, koniecznie z wygodną rączką. Najlepiej z dobrego drewna, choć aluminiowe składane też są ok. A jak chcesz zadać szyku, to poszukaj takiej z rzeźbioną rączką w jakiś łeb konia czy innego węża.
Choć może zastanów się czy w twoim przypadku nie lepiej zainwestować od razu w balkonik niż w laskę.
Ergonomia przede wszystkim :lol:

Pytania wzrostowe 2021/02/24 20:29 #63499

• matthan
  • matthan Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 50
to znowu ty? tragedia Wy się dacie wkręcić w te jego banialuki...

Pytania wzrostowe 2021/02/24 22:54 #63506

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 84
  • Oklaski: 16
matthan napisał:
to znowu ty? tragedia Wy się dacie wkręcić w te jego banialuki...
No nie dajem się, dlatego odpowiedziałem mu jak odpowiedziałem

Pytania wzrostowe 2021/02/24 23:08 #63507

• dsfs
  • dsfs Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
drake napisał:
dsfs napisał:

Czy gdybym sobie złamał nogi i ile codzinnie o milimetr rozciągał to czy w tym czasie mógłbym chodzić żeby się podpierać laskami czy koniecznie leżeć na czas wyłużania kości?
koteł napisał:
Mogę Ci tylko napisać, że na studiach w mojej grupie był kolega z lekko powyżej 1.70 i związał się z koleżanką wyższą od niego :lol:
Ile ona miała centymetrów wzrostu?
Ostatnio zmieniany: 2021/02/24 23:10 przez dsfs.
Za tę wiadomość podziękował(a): Boa_constrictor

Pytania wzrostowe 2021/02/25 00:17 #63509

• Boa_constrictor
  • Boa_constrictor Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 6
dsfs napisał:
Czy gdybym sobie złamał nogi i ile codzinnie o milimetr rozciągał to czy w tym czasie mógłbym chodzić żeby się podpierać laskami czy koniecznie leżeć na czas wyłużania kości?
Wydaje mi się, że mógłbyś sobie połamać obie nogi i je nieprawidłowo poskładać, by się wydłużyły. Do czasu zrośnięcia się nóg będzie problem z chodzeniem. Lecz po tym również możesz już nie chodzić nigdy lub chodzić słabo. Nie wiem też, czy taki zabieg w ogóle przeżyjesz, bo jeśli przykładowo doprowadzisz do złamania otwartego wda się zakażenie i umrzesz, a w najlepszym wypadku amputują Ci nogi. Nie wiem, czy potem laska będzie takiego chciała, co jest bez nóg, albo przykuty do wózka inwalidzkiego do końca życia.

Lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie konsultacja z psychiatrą. Mój znajomy trafił do psychiatryka. Opowiadał, że miał na oddziale dziewczynę, co przyszła w nocy, rzuciła w Niego stanikiem i powiedziała, że jest samicą. Potem Go pogryzła. Wydaje mi się, że w szpitalu psychiatrycznym mógłbyś akurat fajną dziewczynę poznać i są duże szanse, że będziecie do siebie pasowali. Mówię serio - może to będzie coś dla Ciebie. Warto spróbować.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 00:44 #63510

• dsfs
  • dsfs Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
.
Ostatnio zmieniany: 2021/02/25 00:48 przez dsfs.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 00:46 #63511

• dsfs
  • dsfs Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
Lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie konsultacja z psychiatrą. Mój znajomy trafił do psychiatryka. Opowiadał, że miał na oddziale dziewczynę, co przyszła w nocy, rzuciła w Niego stanikiem i powiedziała, że jest samicą. Potem Go pogryzła. Wydaje mi się, że w szpitalu psychiatrycznym mógłbyś akurat fajną dziewczynę poznać i są duże szanse, że będziecie do siebie pasowali. Mówię serio - może to będzie coś dla Ciebie. Warto spróbować.

Nawet jeśli by się z nią obściskiwał to i tak gdyby za kilka dni wyszedł z psychiatryka to już by jej nigdy nie spotkał i byłby sam jak pies i od nowa zaczynał wszystko od zera.

Dlaczego gdy ktoś kiedyś miał dla mnie kobite to się wstydziłem i zablokoawłem go i za pół roku się o nią pytałem to się przestał odzywać i unika mnie jak wroga to jak z nim rozmawiać żeby mi pomógł
Ostatnio zmieniany: 2021/02/25 00:47 przez dsfs.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 00:56 #63512

• Boa_constrictor
  • Boa_constrictor Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
dsfs napisał:
Nawet jeśli by się z nią obściskiwał to i tak gdyby za kilka dni wyszedł z psychiatryka to już by jej nigdy nie spotkał i byłby sam jak pies i od nowa zaczynał wszystko od zera.
Wydaje mi się, że tak szybko to Cię z psychiatryka nie wypuszczą. Jego przez trzy miesiące trzymali, a było z Nim lepiej niż z Tobą, więc z rok powinni Cię potrzymać. Także będziesz mógł się z kobietą długo ściskać, weźmiesz od niej numer jak będziesz w szpitalu i potem zgadacie się przez WhatsAppa. W psychiatryku serio dość łatwo da się kogoś poznać, bo ludzie są ze sobą zamknięci przez długi czas. Dziewczyny też są i niemal zawsze samotne. Po wyjściu będziesz mógł ze swoją kobietą razem jeździć po klinikach psychiatrycznych i uzdrowiskach duchowych. Wspólne zainteresowania.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 01:07 #63513

• dsfs
  • dsfs Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
Ale w psychiatryku dają psychotropy ja raz wziąłem i czułem się bardzo śpiący ale tak nienormalnie że jak się po prostu chce spać to się czuje tylko zmęczenie ale po psychotropie tak się chce spać że czuje się też oprócz spania ból głowy i takie kręcenie jak zaraz po karuzeli i uczucie jakby się miało wymiotować i na drugi dzień jeszcze do popołudnia męczy takie uczucie.
Gdy miałem kilkanaście lat wziołem taką tabletkę co miałem przepisaną i czy jednorazowa dawka może spowolnić wzrost na zawsze? Czy gdybym nie wzioł tej tabletki to czy miałbym teraz ponad 190 cm wzrostu?
2 razy zdarzało mi sie troche wypić alkoholu przed osiemnastką?
Czy takie 1 razowe lub 2 razowe incydenty wpływają na wzrost czy codziennie by trzeba było brać żeby sobie popsuć rośnięcie?

Pytania wzrostowe 2021/02/25 01:21 #63514

• Boa_constrictor
  • Boa_constrictor Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
dsfs napisał:
Ale w psychiatryku dają psychotropy ja raz wziąłem i czułem się bardzo śpiący ale tak nienormalnie że jak się po prostu chce spać to się czuje tylko zmęczenie ale po psychotropie tak się chce spać że czuje się też oprócz spania ból głowy i takie kręcenie jak zaraz po karuzeli i uczucie jakby się miało wymiotować i na drugi dzień jeszcze do popołudnia męczy takie uczucie.
Tak sobie myślę, że dziewczyny po psychotropach mogą być akurat chętne do ściskania - tym bardziej pomyśl o dłuższym pobycie w szpitalu psychiatrycznym. Myślę, że szpital psychiatryczny jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Możesz też potrollować na forum dla ludzi psychicznie chorych, ludzi z problemami psychologicznymi, itp. Tam też będą dziewczyny, a zapewne nawet będzie więcej dziewczyn niż tutaj na streetworkoucie. Możesz tam kogoś poznać.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 09:40 #63516

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
dsfs napisał:
drake napisał:
dsfs napisał:

koteł napisał:
Ile ona miała centymetrów wzrostu?

Nie wiem bo nie wypadało podchodzić z miarką i mierzyć.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 10:36 #63518

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 100
  • Oklaski: 7
Powinna tu stać tabliczka z napisem:
Nie karmić trolla!

Pytania wzrostowe 2021/02/25 12:33 #63523

• Boa_constrictor
  • Boa_constrictor Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Charles88 napisał:
Powinna tu stać tabliczka z napisem:
Nie karmić trolla!
Człowiek ma chorobę psychiczną. To są poważne problemy, obok których nie należy przechodzić obojętnie... Więc mu napisałem, by się udał do szpitala psychiatrycznego. W psychiatryku, gdzie będzie przez długi czas zamknięty z innymi do niego podobnymi, poznać może ponadto kobietę, która będzie do niego pasowała jak żadna inna. Logiczne.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 15:02 #63524

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 100
  • Oklaski: 7
Boa_constrictor napisał:
Człowiek ma chorobę psychiczną. To są poważne problemy, obok których nie należy przechodzić obojętnie... Więc mu napisałem, by się udał do szpitala psychiatrycznego. W psychiatryku, gdzie będzie przez długi czas zamknięty z innymi do niego podobnymi, poznać może ponadto kobietę, która będzie do niego pasowała jak żadna inna. Logiczne.

Masz rację nie wolno przechodzić obojętnie, ale nie jestem pewien czy jest chory czy po prostu sobie jaja robi. To już drugi taki temat i kolejna sugestia by poszedł do specjalisty.

Pytania wzrostowe 2021/02/25 15:04 #63525

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Przynajmniej dawka humoru na forum się zgadza :D

Pytania wzrostowe 2021/02/26 14:13 #63553

• X-ManMaciej
  • X-ManMaciej Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
Zwała bo ten sam typ pisał na sfd i kfd na prawdę coś jest z typem nie tak
Moderatorzy: Pepes

facebook

Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie
sobą w świecie, który próbuje byś był jak reszta.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Szkoła na drążku 3 - Szybki wymyk do zwisu

Wymyk - teoretycznie jedno z podstawowych ćwiczeń gimnastycznych, które pozwala na szybkie i łatwe dostanie się na drążek (ze zwisu swobodnego, do podporu przodem). W tym tutorialu, wymyk wygląda odrobinę inaczej...

Więcej…

Kalistenika - Trening w domu - Początkujący

W tym artykule przedstawimy przykładowy trening kalisteniczny, który każdy może wykonać w domu bez absolutnie żadnego sprzętu treningowego. Ponieważ nie każda osoba posiada w domu drążek treningowy, zaprezentujemy tu kilka sposobów na zastąpienie tego urządzenia. Jeśli nie wiecie jeszcze co to jest Kalistenika, to odsyłamy Was do ...

Więcej…

Obroty tyłem z siedzenia na drążku / Bar Spinning #3

Tutorial #22 Obroty tyłem z siedzenia na drążku / Bar Spinning #3 

Siema. Dzisiaj w poradniku nauka obrotów tyłem z siedzenia na drążku, zobacz jak w łatwy sposób nauczyć się takich obrotów, zapraszam do obejrzenia!

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.