Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

TEMAT: Waga i trening

Waga i trening 2021/01/03 15:05 #61951

• Rurq
  • Rurq Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Cześć!

Mam pytanie odnośnie treningów i zarazem wagi ciała.
Na siłownie zacząłem chodzić 2 lata temu, aktywnie to trwało może z 6/7/8 miesięcy i jakiś progres był, potem dochodziły obowiązki, jakieś zajęcia i skutkowało to tym, że przez ekstremalnie mało czasu przestałem trenować lub ograniczyłem to do minimum, ale teraz dalej będe miał czas i chcę wrócić "pełną parą" i mam pytanie odnośnie wagi- nie chcę być kimś w rodzaju kulturysty, nie chcę ładować masy do wartości typu 85+ kg, ot chcę, żeby po prostu było widać na ciele progres oraz jakiś siłowy, z tym, że ważę 67kg przy 1.8m i pytanie- czy jest to w ogóle możliwe? Oraz jakim sposobem trenować? FBW? po 2/3 partie? Dla mnie to obojętne i pasuje mi i takie i takie.

A jeśli mam zwiększyć masę to jak najlepiej to zrobić "małymi kroczkami"? w diety nie bardzo mam czas (i umiejętności ;D ) żeby sie "bawić" i wyliczać każdą kalorię, dodatkowo nawet jakbym robił te mase to pewnie 75kg by mi wystarczyło w 100% i dodam tylko, że jestem tym typem człowieka, który je ile wlezie a waga stoi w miejscu ;D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Waga i trening 2021/01/03 17:32 #61953

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 201
  • Oklaski: 19
Musisz więcej jeść... to raz
A dwa wydaje Ci się , że dużo jesz ... :D
Nie musisz od razu liczyć możesz do swoich dań dodawać więcej zdrowych tłuszczy to ułatwi Ci wpakowanie większej ilości jedzenia.

Waga i trening 2021/01/03 20:39 #61972

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 76
  • Oklaski: 13
Rurq napisał:
Cześć!
w diety nie bardzo mam czas (i umiejętności ;D ) żeby sie "bawić" i wyliczać każdą kalorię,

A szkoda, bo teraz są narzędzia (jak fitatu), że rozgarnięty 12 latek to ogarnie, a po tygodniu zorientujesz się, że w sumie tak często te same potrawy, że w ogóle czasu nie będziesz na to potrzebował.
A bez choćby przybliżonego zliczenia kalorii zawsze będziesz działał "po ciemku". A jak sobie to ogarniesz to masz to pod kontrolą i wiesz co robić żeby nie przesadzić, a z drugiej strony kiedy trzeba trochę dopchać.

Ogólnie staraj się dodawać do posiłków takie produkty jak: orzechy, oliwa z oliwek, suszone owoce, wiórki kokosowe, gorzka czekolada. A na koniec dnia możesz podbić trochę jakimiś śmieciami (słodycze czy fastfood) - ale tutaj przydało by się mieć kontrolę nad kaloriami, żeby wiedzieć czy trzeba i ile.
Jak Ci ciężko przejeść to rób szejki - łatwiej podbić kalorie w formie płynnej - możesz robić sam z naturalnych produktów (na YT masz pełno przepisów), albo jeżeli wolisz to odżywka gainer.

A tak w ogóle to jeżeli ważysz 67 kg, to tak dużo tych kalorii nie potrzebujesz do sur-plusu, pewnie niejadek jesteś, albo hiperaktywny jakiś :)

Waga i trening 2021/01/03 21:37 #61980

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Podziękowania: 84
  • Oklaski: 11
FBW, PUSH/PULL/LEGS, Góra/Doł, Splitowo, Seriami czy obwodami to już jak ci najwygodniej, na twoim miejscu bym wypróbował te sposoby i zobaczysz co Ci najbardziej odpowiada.
MAXY WYTRZYMAŁOŚCIOWE:

Pompki - 64
Podciąganie nachwytem - 20
Dipy - 40

MAXY SIŁOWE:
Dip - 45 kg
Podciągnięcie nachwytem - 40 kg

Instagram: www.instagram.com/prze.m3k_/

Fanpage: www.facebook.co...948518977/

Waga i trening 2021/01/04 10:36 #61982

• Heeeku002
  • Heeeku002 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 12
  • Oklaski: 2
fascynuje mnie zawsze, jak ktoś mówi, że nie może przytyć, ja też bym tak chciał, jeść do oporu a i tak być szczupłym

Waga i trening 2021/01/04 11:02 #61983

• matthan
  • matthan Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 48
  • Oklaski: 4
Niby tak, ale zastanów się jak byś musiał w siebie wciskać duże ilości pożywienia aby zyskać masę - a wyglądał byś jak wieszak...
U nas przy odrobinie chęci da się to ogarnąć i dobrze wyglądać przy minimalnym opanowaniu się przed jedzeniem... ( ps. przynajmniej ekonomiczni jesteśmy ;) )
Moderatorzy: Pepes

facebook

Jeśli robię krok w tył,
to tylko po to, żeby wziąć rozbieg.

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Freeruning

Artykuł od naszego kolegi trenującego Freeruning: Co to jest Freeruning? Freerun (ang. wolny bieg) ? sport ekstremalny polegający na wykonywaniu efektownych i trudnych tricków podczas pokonywania przeszkód ...

Więcej…

UWAGA KONKURS!!! - Wyniki

Już niebawem, bo 12-13 września 2015 roku w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was KONKURS. Zachęcamy Wszystkich do wzięcia w nim udziału.

Więcej…

Ghetto Workout Poland Championship 2014

IMPREZA PRZEŁOŻONA Lista imprez organizowanych w 2014 roku ciągle rośnie. Kolejne zawody Street Workout tym razem na warszawskim podwórku. Impreza pod nazwą: Ghetto Workout Poland Championship 2014 odbędzie się najprawdopodobniej 17 maja 2014.  

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.