Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Czy to jest osiągalne.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/15 21:00 #56413

• Heeeku002
  • Heeeku002 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Żeby wyjść na szczyt, musisz iśc pod góre.
  • Podziękowania: 10
  • Oklaski: 2
koteł napisał:
To, że ktoś kłuje nie znaczy, że nie ma pojęcia, a wręcz przeciwnie. Warto czerpać wiedzę z wielu źródeł i później sam będziesz w stanie zweryfikować kogo warto słuchać.

chodzi mi, że goście dają rady będąc na bombie, odbiorcom którzy są naturalnie :p
2k21
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/15 22:17 #56420

• matthan
  • matthan Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 40
  • Oklaski: 4
Ogólnie powiem tak... ja pier.... nigdy nie chciał bym tak wyglądać.

Gościowi( który mówi) wystaje z ręki triceps jak jakieś jajo a przedramię malutkie i nieproporcjonalne.

W życiu kłucia, w życiu "boomby" i innego syfu. Człowiek musi być sprawny jak się spompuje to komara na plecach nie zabije i będzie się musiał drapać o drzewo :silly:

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 10:06 #56444

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
Czy ktoś stosuje doping czy nie to już jego prywatna sprawa, ale ważne jest to, że osoba która jest na bombie ma inne możliwości regeneracyjne i anaboliczne itp niż osoba nie biorąca wspomagania.
Dodatkowo nie można trenować tak samo jak zawodowi sportowcy, którzy żyją tylko sportem, bo oni nawet jeśli nie biorą dopingu to mają dietę, trening i całe życie dostosowane do swoje dyscypliny sportowej.

Każdy człowiek jest inny i na każdego mogą działać lepiej inne bodźce. Jeden będzie brać ogromne ciężary, a ktoś inny będzie brać do ręki gryf i obaj mogą rosnąć :)

Najważniejsze to poznać swoje ciało i dowiedzieć się co przynosi dobre efekty Nam samym

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 11:30 #56452

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 73
  • Oklaski: 10
Ja Wam powiem tak, nie mam żadnych ambicji wyczynowych, z nikim się nie ścigam, uprawiam SW hobbystycznie i dla mnie sport jest jedną z tych piękniejszych wręcz szlachetniejszych dziedzin życia. I myślę nie czułbym się tak ze strzykawką w dupie. Utraciłbym to co dla mnie akurat w tym najcenniejsze. Oczywiście pomijam wskazania zdrowotne.
Co innego sport wyczynowy, który jest biznesem i to niestety często brudnym biznesem.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 12:15 #56457

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 96
  • Oklaski: 6
zgadzam się z Tobą drake w stu procentach, piękno sportu amatorskiego jest czymś bardzo istotnym :)
Osobiście nie wyobrażam sobie bym brał kiedykolwiek doping, jest mi to niepotrzebne i jak dla mnie ryzykowne.
Jedyny wyjątek to byłyby wskazania medyczne, ale pewnie tez miałbym z tym opory

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 13:53 #56466

• matthan
  • matthan Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Ja rozumiem jak ktoś się kłuje tylko dla "siebie", aby wyglądać jak szafa 3 drzwiowa - jak ktoś lubi to spoko.
Ale tym bardziej w sporcie powinno być to zakazane - a jak widać, coraz większe jest na to ciche przyzwolenie, a w kulturystyce to jeszcze gorzej- już nawet nie da się tego ukryć.

Nie wiem do czego człowiek dąży - poświęcić życie dla paru chwil sławy? No niestety niektórzy tak mają.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 14:13 #56468

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 85
Niestety, ale będąc młodym zawodnikiem, który poświęca całe dzieciństwo na uprawianie sportu, pierwsze zawody i później chcąc coś osiągnąć musi zdecydować się na doping albo pogodzenie się z rolą statystów, taka prawda.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 19:03 #56483

• Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 17
  • Oklaski: 0
Jestem od biedy w stanie zrozumieć, że zawodowy sportowiec, który zbliża się do poziomu mistrzowskiego, ma zespół trenerów, lekarzy, fizjologów, speców od rehabilitacji podda się procedurze "ulepszania". Liczy, że kontrola antydopingowa go nie wyłapie, a koks zapewni ten margines przewagi do miejsca na pudle.

Ale zupełnie nie pojmuję motywacji amatorów. Co sprawia, że młody człowiek, zamiast cieszyć się sportem, chce osiągnąć wymarzone mięśnie prawie zupełnie bez wysiłku, przy okazji narażając zdrowie. Czy wizerunek w lustrze jest tego wart? Szczególnie, że jak Mateusz zauważył, efekty mogą być przesadzone i odległe od estetycznych. Na dodatek nietrwałe.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 19:09 #56484

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 85
Z tymi amatorami to nie do końca tak jest. Aby zyskać te mięśnie to samo kłucie nie wystarczy. Przekonałem się o tym na przykładzie znajomego, który myślał, że jak wejdzie na cykl to urośnie bez diety i nieregularnego treningu. To dopiero głupota, efektów prawie w ogóle nie widziałem, a teraz wygląda jak wieszak.

Czy to jest osiągalne. 2020/06/16 20:13 #56494

• matthan
  • matthan Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Najgorzej jak ktoś nie potrafi przestać. A do tego nie ma pojęcia o rozwoju całego ciała. I łapy wyglądają jak u goryla a cały jak szczypiorek... Dysproporcje u niektórych są straszne. A wracając do tematu czy to ma sens? Nie ma. Ich metoda ewidentnie jest podkręcona po to by zmaksymalizować napompowanie mięśni syfem który wprowadzają z zewnątrz. Normalnie ćwicząc bez wspomagania nie widzę większego sensu aby w ten sposób ćwiczyć. Tym bardziej jak siła maksymalna dostaje ostro w d...
Ostatnio zmieniany: 2020/06/16 20:14 przez matthan.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Pepes

facebook

Nie ma złej pogody czy złego dnia,
są tylko słabe charaktery.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Kalistenika - Trening w domu - Początkujący

W tym artykule przedstawimy przykładowy trening kalisteniczny, który każdy może wykonać w domu bez absolutnie żadnego sprzętu treningowego. Ponieważ nie każda osoba posiada w domu drążek treningowy, zaprezentujemy tu kilka sposobów na zastąpienie tego urządzenia. Jeśli nie wiecie jeszcze co to jest Kalistenika, to odsyłamy Was do ...

Więcej…

Muscle Up

Kolejny tutorial od Sebastiana: ″Chyba większość ludzi zaczynających ćwiczyć Street Workout zafascynował właśnie muscle up, w tym video poradniku przygotowałem ćwiczenia które pomogą Ci w nauce tego wejścia na drążek.″

Więcej…

Szkoła na drążku 4 - Krab

Szukacie kolejnej sztuczki, którą możecie zaskoczyć znajomych? Wydaje mi się, że ten trik się do tego świetnie nadaje.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.