Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

TEMAT: Katowice i okolice - gdzie ćwiczyć zimą

Katowice i okolice - gdzie ćwiczyć zimą 2019/11/16 23:35 #50347

• kali1234
  • kali1234 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Cześć,
totalnie początkujący - chciałbym zacząć ćwiczyć. Jako, że jest zima to ciężko dość będzie na zewnątrz. Są jakieś siłownie/kluby/sale, na których ludzie ćwiczą kalistenikę? tak żeby mogli podpowiedzieć/pomóc. Głównie chodziłoby mi o Katowice/Mysłowice/Sosnowiec/Jaworzno.

z góry dzięki za odpowiedzi,
pozdro,
Patryk
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Katowice i okolice - gdzie ćwiczyć zimą 2019/11/17 10:00 #50348

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 88
  • Oklaski: 6
W Katowicach na Kamiennej były prowadzone zoorganizowane zajęcia z kalisteniki (całkiem fajne), nawet jeśli już ich nie ma to sala treningowa jest dobra bo drążków dużo, są skrzynie itp więc mogę polecić. A tak to sprawdź fitnes cluby bo klatki do treningu funkcjonalnego są dość popularne

Katowice i okolice - gdzie ćwiczyć zimą 2019/12/17 09:03 #50690

• jaceeeek
  • jaceeeek Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Hej,
w Katowicach są organizowane zajęcia ze Street Workout z Szkole Walki Drwala - na SmartGym Wodospady oraz kalitenika - Fitness Academy 3 Stawy.

Jeśli chodzi samodzielne treningi to najlepszy sprzęt jest na SmartGym Rodzieńskiego oraz SmartGym 4 Wieże aczkolwiek na pozostałych Smartach również sprzęt jest niczego sobie - wszelkie akcesoria są do odbioru u Smart asystentów.
Na Fitness Academy 3 Stawy jest również całkiem spora salka do kalisteniki ale tam treningi raczej do 16 lub późnymi wieczorami (ze względu na odbywające się tam zajęcia)
Moderatorzy: Pepes, Virl3x

facebook

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć,
bo nikt za mnie nie umrze.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Ghetto Workout Poland Championship 2014

IMPREZA PRZEŁOŻONA Lista imprez organizowanych w 2014 roku ciągle rośnie. Kolejne zawody Street Workout tym razem na warszawskim podwórku. Impreza pod nazwą: Ghetto Workout Poland Championship 2014 odbędzie się najprawdopodobniej 17 maja 2014.  

Więcej…

Wyniki Zawodów Break the Bar w Lublińcu

W dniu 5 kwietnia 2014 miały miejsce zawody Street Workout Freestyle - Break the Bar!   W zawodach wzięło udział łączenie 51 uczestników, z których wyłoniona została dziesiątka najlepszych.

Więcej…

Co to jest Kalistenika?

Kalistenika jest to rodzaj ćwiczeń, które można wykonywać bez specjalistycznych urządzeń, bądź ciężarów przy wykorzystaniu jedynie własnej masy ciała. Najczęściej wykonywane ćwiczenia, to: podciąganie na drążku, pompki, przysiady, ...

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.