× Tematy dotyczące tylko Street Workout-u.

Dragon flag na rurce

Więcej
2020/08/04 13:55 #58308 przez Kvbxt_
Dragon flag na rurce was created by Kvbxt_
Witam, chciałbym dostać parę wskazówek odnośnie dragon flagi na rurce. Czy jest ona o wiele cięższa niż ta na ziemi? Jakieś metody nauczenia się jej? Czy holdy z gumą lub spotterem będą dobre pod ten element? Póki co z elementów potrafię Mu, back levera, pole flag, handstand(jest bananowy, ale cały czas nad nim działam) i dragona na ziemi. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/08/04 14:31 #58310 przez CHM13LU
Replied by CHM13LU on topic Dragon flag na rurce
Jak robisz bez problemu dragona na ziemii, czyli holdy, wznosy na luzie to możesz zacząć próbować na rurce. Zacznij może od tucka z wybicia. Ja z tym mam taki problem, że dyskomfort wbijania się rurki w bark zniechęca do ciśnięcia tego ćwiczenia... trochę utrzymam jak się mocno wybije i opuszczam z negatywa, no ale ten ból dla mnie jest na chwile obecną nie wart tych prób :p. Na grubym słupie jest dużo łatwiej, aż takiego bólu nie ma, no ale na cienkiej rurce dla mnie hardcore :lol:

Więcej
2020/08/04 14:41 #58313 przez Kvbxt_
Replied by Kvbxt_ on topic Dragon flag na rurce
Dzięki za odpwiedz, właśnie spróbowałem na rurce i tuck ładnie wszedł :D, udało mi się nawet zrobić fazę negatywną i muszę przyznać rację na cienkiej rurce faktycznie hardcore hah, ale na szczęście mam na ogródku huśtawkę na której są grube rurki więc problem z głowy mam nadzieje, że za niedługo mi wejdzie. :D

Więcej
2020/08/04 14:54 #58314 przez CHM13LU
Replied by CHM13LU on topic Dragon flag na rurce
No to elegancko :). Jak masz grubą rurę to raczej ogarniesz dość szybko. Ja na codzień mam do dyspozycji cienką, bo na grubą musiałbym latać na plac :p

Więcej
2020/08/04 15:15 #58316 przez Wariot
Replied by Wariot on topic Dragon flag na rurce
Mnie bolało wbijanie się rurki w bark tylko na pierwszym treningu. A na drugi dzień miałem taki zakwas na kapturze w tym barku , że chuj takiego nigdy nie było. Ale potem sie przyzwyczaiłem i wszystko bez bólu :D

Zacznij od tucka , potem wiadomo negatywy. Jak już przytrzymasz holda to możesz się już dragonką bawić :D

Więcej
2020/08/04 15:16 #58317 przez Wariot
Replied by Wariot on topic Dragon flag na rurce
A jak już naprawde cię boli to wbijanie tej rurki w bark , to ubierz bluze z kapturem , kaptur zarzuć na bark na którym bedziesz sie trzymal. Pozdro

Więcej
2020/08/04 15:31 #58322 przez Kvbxt_
Replied by Kvbxt_ on topic Dragon flag na rurce
Pewnie jutro też będę umierał z zakwasów, ale jakoś dam dzięki :)

Moderatorzy: Firentis

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

Sprzęt treningowy

Ostatnio na forum