Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, placów treningowych, ciekawych urządzeń które można wykorzystać we własnym treningu.

TEMAT: Chwytotablica - używał ktoś?

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 15:05 #60021

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 75
  • Oklaski: 10
Jak w temacie - czy używał ktoś chwytotablicy? A jeżeli tak, to jakie wrażenia, na co zwrócić uwagę przy ewentualnym kupnie (w rozsądnej cenie - 300-350 zł max)?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 15:12 #60025

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 194
  • Oklaski: 18
To prędzej u wpinaczy musisz popytać

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 15:21 #60026

• Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A dream within a dream
  • Podziękowania: 23
  • Oklaski: 1
Producent coś mi podpowiadał w swoim dzienniku, ale ostatnio zniknął i nie pisze.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 16:02 #60028

• koteł
  • koteł Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 90
  • Oklaski: 4
U kury na kanale kiedyś był Sobierajski, nie wiem czy ma swój kanał, ale pamiętam że poruszali ten temat. Teraz to w modzie bo każdy do NW się przygotowuje, więc może coś znajdziesz.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 16:30 #60030

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
koteł napisał:
U kury na kanale kiedyś był Sobierajski, nie wiem czy ma swój kanał, ale pamiętam że poruszali ten temat. Teraz to w modzie bo każdy do NW się przygotowuje, więc może coś znajdziesz.

Ze znalezieniem nie ma akurat problemu bo jest tego dużo na rynku. Chciałem się bardziej zorientować czy się to nadaje do podciągania. Myślałem, żeby awaryjnie mieć coś w mieszkaniu do podciągania na jesień-zimę, jakby znowu jakaś lipa była. Drążka nie mogę za bardzo montować, ale coś takiego nad drzwiami mógłbym wkręcić. Pewnie coś z głębszym chwytem by się przydało, żeby palce nie puszczały pierwsze.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 16:50 #60031

• Thorus
  • Thorus Avatar
  • Młodszy forowicz
  • Oklaski: 0
Moze kolka gimnastyczne ? Ja mam w domu wlasnie awaryjnie i daja rade
Wideo atlas ćwiczeń: www.youtube.com...imEHb7-TAf

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 16:52 #60032

• Rabbek
  • Rabbek Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 194
  • Oklaski: 18
No kółeczka spoko jak sobie jeszcze my uchwyty zamontujesz jak Mąż ma to prawie nie widać ich

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/24 17:00 #60033

• CHM13LU
  • CHM13LU Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
Jak nad drzwiami to może drążek taki ścienny byś mógł zamontować? Ja mam właśnie coś takiego u siebie nad futryną i nawet dipy na kółkach idzie robić bez problemu:

allegro.pl/ofer...9510530177

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/25 10:31 #60064

• NeuroD
  • NeuroD Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Jeżeli masz miejsce, potrafisz spawać albo ktoś Ci może to zrobić to polecam mój patent który kiedyś miałem na mieszkaniu. Całość wyniosła mnie nie wiele ponad 200 zł. Ale stopki od rusztowania załatwiłem sobie z budowy :lol: przy dobrych wiatrach idzie się zmieścić ze wszystkim w max 200-250 zł. Konstrukcja może i masywna ale, szybko się składa zawsze można ją gdzieś przewieźć no i wykorzystać jako wieszak na ubranie lub pranie :lol: :lol:, zamontować na dole poziomy drążek i można trenować dragon flag itp itd kwestia pomysłu.
Załączniki:

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/25 10:53 #60065

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Thorus napisał:
Moze kolka gimnastyczne ? Ja mam w domu wlasnie awaryjnie i daja rade

Kółka są, ale używam w terenie i w aucie trzymam, żeby były pod ręką. Chodzi o coś kompaktowego, żeby nie wisiało, nie odstawało itp. Zastanawiam się nawet nad dwoma pojedynczymi uchwytami na dłoń, tylko te wspinaczkowe są w zestawach i nie ma dwóch takich samych. Chyba sobie u stolarza zrobię takie dwie mini paraletki i to wkręcę nad drzwiami.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/25 12:25 #60068

• Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • A dream within a dream
  • Podziękowania: 23
  • Oklaski: 1
Nie chcę robić reklamy, ale wszyscy już wiecie i tak - mt idea ma sporo wynalazków pod siłę chwytu. Nawet jak drogie, możesz nie kupować, tylko zrobić coś na kształt. Ja się zastanawiałem nad dog bone, ale na razie odpuściłem. Mam ściskacze i wystarczy. Do tego robię, rzadko co prawda, zwis na ringach na końcach palców.
Z tego, co Producent pisał i sam wyczytałem, nie można się z palcami rzucać na chwytotablicę od razu, bo można sobie kontuzji narobić.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/09/25 12:45 #60069

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
Maz napisał:
Z tego, co Producent pisał i sam wyczytałem, nie można się z palcami rzucać na chwytotablicę od razu, bo można sobie kontuzji narobić.

No, po prawie 4 latach treningów na drążkach, kółkach, kulach do podciągania, okazyjnie też na ściankach to chyba nie jet to "rzucanie się od razu" :).
Ale tak jak pisałem, zrobię coś u znajomego stolarza, żeby było pode mnie i będzie. Ja akurat chcę coś z głębszym chwytem niż na same palce, choćby dwa heblowane kawałki łaty jeden na drugim i ten z wierzchu lekko przesunięty w górę i już będzie git. Stolarz mi coś podpowie.

NeuroD - dzięki, ale ja cały czas piszę o czymś małym, nie odstającym od ściany, żeby tylko złapać. AWARYJNIE, żeby można się w domu popodciągać, gdy nie ma innej opcji....
Ok już sprawa będzie dopinana.
Ostatnio zmieniany: 2020/09/25 12:49 przez drake.

Chwytotablica - używał ktoś? 2020/10/06 14:51 #60297

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 503
  • Oklaski: 125
Też się zastanawiałem nad zakupem chwytotablicy, jednak ze względu na konstrukcję ściany nad drzwiami odpuściłem........narazie.

Patent fajny. Jeśli chcesz na coś zwracać uwagę, to żeby w szerokim i wąskim chwycie był po jednym konkretnym uchwycie, tak żeby się można było swobodnie podciągać.
Jeśli będziesz mógł tylko chwytać się koniuszkami palców, to może Ci się szybko znudzić.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl
Moderatorzy: Nabemori, Rabbek

facebook

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć,
bo nikt za mnie nie umrze.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Obroty przodem z siedzenia na drążku / Bar Spinning #4

Zapraszam do obejrzenia kolejnego poradnika, tym razem obroty przodem z siedzenia na drążku.

Jeśli chcesz dodać trochę dynamiki do swojego repertuaru na drążku? ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.

Więcej…

Flaga - Human Flag

Human flag - Jeden z podstawowych trików stosowanych w Street Workout. Wymaga od ćwiczącego silnych mięśni: obręczy barkowej, skośnych brzucha, oraz pleców i ramion.

Więcej…

Podstawowe ćwiczenia budujące siłę

Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z treningiem Street Workout i nie wiecie jakie ćwiczenia można wykonywać podczas treningu, to Sebastian przygotował coś specjalnie dla was: Zbiór podstawowych ćwiczeń, które musi opanować każda osoba, zaczynająca swoją przygodę z treningiem SW. Miłego oglądania.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.