× Wszystko co nas motywuje do treningu.

Ciężki powrót

Więcej
2021/07/21 13:49 #65204 przez Jaszczomp95
Ciężki powrót was created by Jaszczomp95
Siemka!

Od treningów miałem naprawdę długa przerwę blisko 3 miesiące spowodowane urazem pachwiny, i mniejsze przerwy spowodowane choroba i kolanem. Mieliście przez długą przerwę coś takiego, że po powrocie treningi wogole nie sprawiały wam radości? Ciężko wam było pójść na trening? Ostatnio coś takiego mam. Nie czuję juz tego totalnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/07/21 14:27 #65205 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Ciężki powrót
Musisz wracać stopniowo nie da się po przerwie zrobić całego treningu. Zacznij małymi kroczkami.

• Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2021/07/21 15:22 #65206 przez Maz
Replied by Maz on topic Ciężki powrót
Nawet po paru dniach przerwy mam kryzys - nie chce mi się zacząć. Ratunkiem jest rozgrzewka. Do rozgrzewki wrzuciłem po kolei - ćwiczenie super lekkie, lekkie, średnie i dość ciężkie, ale krótkie. Wszystkie te ćwiczenia lubię i nie sprawiają mi kłopotów.

Spróbuj - po takiej rozgrzewce zazwyczaj już kontynuuję cały trening bez oporów psychicznych:)
Oczywiście, jak Rabbek radził, nie szalej z intensywnością ani obciążeniem przez pierwszy miesiąc. Lepiej zrobić coś, niż nic. Jak siła zacznie Ci wracać, pojawi się motywacja.

Więcej
2021/07/21 18:15 #65209 przez drake
Replied by drake on topic Ciężki powrót
To ja mam na odwrót. Po przerwie wracam "na głodzie" :)

Więcej
2021/07/24 11:28 #65227 przez Jaszczomp95
Replied by Jaszczomp95 on topic Ciężki powrót
Dzięki planu treningowemu miałem całkiem fajny powrót. Też na początku miałem taki głód treningowy, ale z czasem jakoś minęło. Ogólnie po zrobieniu 2 treningowy w tygodniu czułem się okropnie zmęczony, gdzie kiedyś trenowałem po 6,5 razy w tygodniu często 2 razy dziennie (robiłem trening i leciałem np: grać w piłkę. Czułem się super). Założę pewnie dziennik treningowy i będę opisywać moje treningi i progress.

Więcej
2021/07/24 11:58 #65228 przez koteł
Replied by koteł on topic Ciężki powrót
U mnie po prawie 8 miesiącach przerwy od normalnych treningów (wcześniej tylko wzmacnianie słabych ogniw) też nie było łatwo. Szczególnie, gdy chciało się zacząć konkretnie A tu praktycznie wszystko od początku, ale teraz idzie 3 miesiąc (z 1 przerwa na deload, który trochę się przedłużył przez totalnego pecha). Czuje powrót mocy i chęć do tego by zrobić trening.

Więcej
2021/07/24 14:19 #65230 przez drake
Replied by drake on topic Ciężki powrót
A jak ćwiczysz? Bardziej sylwetkowo, czy pod siłę, czy pod skill?
Poćwicz na luzie, pobaw się trochę treningiem, jeżeli ćwiczysz pod skill to może nawet tak freestylowo. Jak wejdziesz w rytm to przyciśniesz znowu.

Więcej
2021/07/24 20:31 #65233 przez Jaszczomp95
Replied by Jaszczomp95 on topic Ciężki powrót
Zależy od pory roku. Jak jest zimna/jesień i cały sprzęt idzie do domu do sylwetka/siła. W lato skille. Ale teraz głównie skupiam się na okresie przygotowawczym do powrotu do formy, ale skille mi też nawet siedzą.

Moderatorzy: NabemoriRabbek

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

Sprzęt treningowy

Ostatnio na forum