Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: SW zamiast siłowni - BAZA

SW zamiast siłowni - BAZA 2020/02/21 17:14 #51588

• Xyvinn
  • Xyvinn Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Hejo, postanowiłem, ze zamienie siłownie na SW. Jesli chodzi o baze to nie jest najsilniejsza i wyczytałem, ze powinno sie zaczac od jej wzmocnienia.
Moje Maxy
podciaganie podchwytem 8x
dipy +/- 15
pompki +/- 25
L-sita wykonam
do uzytku posiadam gumy oporowe

Jaki trening polececie typowo pod wzmonienie bazy? chcialbym cwiczyc 3x w tygodniu, poniewaz 2x w tygodniu trenuje muay thai.
Myslalem o obwodach 3x w tygodniu z aplikacji Madbarz ale sam juz nie wiem bo opinie są podzielone. Podzielicie sie swoimi planami pod baze? Pozdrawiam :) dodam, ze dobrze sie czuje przy FBW
Wzrost:175
Waga:73

Ilość wykonanych pompek: +/- 25 / Dipy -+/-15
Ilość wykonanych podciągnięć (nachwyt i podchwyt): nadchwyt 5 x podchwyt 8x
Ilość wykonanych przysiadów: 35

Kiedy ostatni przebiegłeś/aś 0,5km, kiedy 2km, a kiedy 5km: nie biegam
Ogólny stan fizyczny (słaby, średni, dobry, super): dobry
Uprawiane aktywności fizyczne (rower, bieganie, siłownia, ?): Siłownia, pilka nozna ,muay thai
Jeśli ostatni trenowałeś cokolwiek (Siłownia, Street Worout, Crossfit, Boks...), to tu podaj jak wyglądał twój trening (plan treningowy, ciężar, jakie ćwiczenia ile serii, ...):
Z siłowni zrezygnowałem :)
Dodatkowo trenuje muay thai

Przebyte kontuzje, urazy: PRZEPUKLINA LEDZIOWA / POGŁEBIONA LORDOZA ( wzmiacniam core regularnie )
Czy teraz coś boli: nie

Jak często chcesz/możesz trenować: 3x
Gdzie będą się odbywały twoje treningi (Dom, Siłownie, Park SW): chcialbym 2x na silowni i 1x w domu
Co chcesz osiągnąć (schudnąć, złapać masę, poprawić wyniki w pompkach, nauka trików, ?..): chcialbym zlapac mase i sile zebym mogl nauczyc sie trikow
Co masz do dyspozycji (drążek w futrynie, drążek szeroki na świeżym powietrzu, park do SW, siłownia, ?.):
Co preferujesz: Kalistenika czy Street Workout?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Wyznaczaj sobie cele i dąż do nich,
osiągnięty cel da Ci dalszą motywację,
a droga którą będziesz podążał, by go osiągnąć, da ci siłę.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Ghetto Workout Session vol.3

Impreza przełożona! 28 marca w godzinach 11:00 - 14:00 odbędzie się Ghetto Workout Session vol.3 z jednoczesnym otwarcie Parku Street Workout we Wrocławiu. Tego nie można przegapić!

Więcej…

Kalistenika - Trening w domu - Początkujący

W tym artykule przedstawimy przykładowy trening kalisteniczny, który każdy może wykonać w domu bez absolutnie żadnego sprzętu treningowego. Ponieważ nie każda osoba posiada w domu drążek treningowy, zaprezentujemy tu kilka sposobów na zastąpienie tego urządzenia. Jeśli nie wiecie jeszcze co to jest Kalistenika, to odsyłamy Was do ...

Więcej…

Rutyny MadBarz - Zaawansowani

Ostatni (najtrudniejszy) zestaw rutyn MadBarz. Tym razem dla osób zaawansowanych.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.