Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kontuzja

Kontuzja 2018/08/07 23:31 #41968

• Nela
  • Nela Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Witam, miesiąc temu drugi raz skręcił kostkę na treningu
sztuk walki. Byłam u lekarza, odczekałam 3 tygodnie (próbowałam coś w wcześniej, ale po 15 mintuach odpuszczałam , kiedy minie bolało).Na zdjęciu RTG nic nie wyszło. Jutro mam jechać w gróry biegać, jednak obawiam się..... Nie czuję bólu tylko dziwne mrowienie, przechodzące w drętwienie. Lekarz mi wcześniej badał kostkę, sprawdzał czy boli, stabilizacja i wszystko inne, było ok. Tylko lekka opuchlizna. Teraz opuchlizna nie schodzi i cały czas to dziwne mrowienie i drętwienie. Zwariować można..... Nie wiem co robić.. Dzisiaj zrobiłam trening w ortezie, nic mnie nie bolało. To mrowienie łapie mnie w nocy. Czytam w internecie, co to może byc... I zaczynam się jeszcze bardziej martwic. Już naprawdę ominęło mnie wiele treningów, a do tego nie wiem czy mogę biegać w górach ( to miało być moje dopełnienie do treningów teakwondo). Cały lipiec bez treningów i teraz jeszcze sierpień mam odpuścić????
Co robić? Może ktos już miał problemy tego typu. Udac się do lekarza sportowego przed wyjazdem????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kontuzja 2018/08/08 01:05 #41973

• piesu
  • piesu Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Podziękowania: 12
  • Oklaski: 2
Odpuść teraz,bo będziesz musiała odpuścić na pół roku. Znam z własnego doświadczenia. Idź jak najszybciej do lekarza, najlepiej innego. Mi uraz skrętny wyszedł dopiero na USG stawu. O bieganiu w górach bym zapomniał.

Zadania dla ciebie: skończ z lekturą w necie, odpuść góry i idź zamiast tego do lekarza na porządne badania, potem idź do fizjo. Napisz jak ci poszło i co ci powiedział, bo jestem ciekawy. B)

Kontuzja 2018/08/16 11:22 #42104

• zulco
  • zulco Avatar
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 478
  • Oklaski: 121
Skręcenia czy nadwyrężenia na RTG nie zobaczysz.
Lepiej odpuść sobie wszystko co sprawia ból na minimum miesiąc.

Zdrowie jest najważniejsze, a na tych nogach musisz jeszcze trochę pochodzić.

Póki co możesz trenować wszystko od kolan w górę.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć,
bo nikt za mnie nie umrze.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Ghetto Workout Session vol.3

Impreza przełożona! 28 marca w godzinach 11:00 - 14:00 odbędzie się Ghetto Workout Session vol.3 z jednoczesnym otwarcie Parku Street Workout we Wrocławiu. Tego nie można przegapić!

Więcej…

Naturalne suplementy diety

Obecnie na pólkach sklepowych znaleźć można przeróżne suplementy diety wspomagające odchudzanie, poprawiające kondycje skóry, włosów czy paznokci, preparaty zatrzymujące czas oraz przyspieszające oczyszczanie organizmu Występują one w różnej postaci, począwszy od herbatek poprzez tabletki, napoje na batonach kończąc.

Więcej…

Słownik Crossfit

W sieci można znaleźć bardzo wiele gotowych treningów i zestawów ćwiczeń CrossFit-owych, jednak w gąszczu specyficznych nazw i określeń można się łatwo pogubić. Poniższy słownik pomoże Państwu w ich rozszyfrowaniu.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.