Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kontuzja

Kontuzja 2018/08/07 23:31 #41968

• Nela
  • Nela Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Witam, miesiąc temu drugi raz skręcił kostkę na treningu
sztuk walki. Byłam u lekarza, odczekałam 3 tygodnie (próbowałam coś w wcześniej, ale po 15 mintuach odpuszczałam , kiedy minie bolało).Na zdjęciu RTG nic nie wyszło. Jutro mam jechać w gróry biegać, jednak obawiam się..... Nie czuję bólu tylko dziwne mrowienie, przechodzące w drętwienie. Lekarz mi wcześniej badał kostkę, sprawdzał czy boli, stabilizacja i wszystko inne, było ok. Tylko lekka opuchlizna. Teraz opuchlizna nie schodzi i cały czas to dziwne mrowienie i drętwienie. Zwariować można..... Nie wiem co robić.. Dzisiaj zrobiłam trening w ortezie, nic mnie nie bolało. To mrowienie łapie mnie w nocy. Czytam w internecie, co to może byc... I zaczynam się jeszcze bardziej martwic. Już naprawdę ominęło mnie wiele treningów, a do tego nie wiem czy mogę biegać w górach ( to miało być moje dopełnienie do treningów teakwondo). Cały lipiec bez treningów i teraz jeszcze sierpień mam odpuścić????
Co robić? Może ktos już miał problemy tego typu. Udac się do lekarza sportowego przed wyjazdem????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kontuzja 2018/08/08 01:05 #41973

• piesu
  • piesu Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Podziękowania: 11
  • Oklaski: 2
Odpuść teraz,bo będziesz musiała odpuścić na pół roku. Znam z własnego doświadczenia. Idź jak najszybciej do lekarza, najlepiej innego. Mi uraz skrętny wyszedł dopiero na USG stawu. O bieganiu w górach bym zapomniał.

Zadania dla ciebie: skończ z lekturą w necie, odpuść góry i idź zamiast tego do lekarza na porządne badania, potem idź do fizjo. Napisz jak ci poszło i co ci powiedział, bo jestem ciekawy. B)

Kontuzja 2018/08/16 11:22 #42104

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 470
  • Oklaski: 120
Skręcenia czy nadwyrężenia na RTG nie zobaczysz.
Lepiej odpuść sobie wszystko co sprawia ból na minimum miesiąc.

Zdrowie jest najważniejsze, a na tych nogach musisz jeszcze trochę pochodzić.

Póki co możesz trenować wszystko od kolan w górę.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę,
jeśli zdecydowałeś że idziesz na szczyt!

Kalendarz

Oct 2018

Krystian

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Bar Spinning #2 / kręcenie na drążku tyłem - Street Workout podstawy

Obiecany poradnik do nauki kręcenia tyłem po wejściu taboretem!(poprzedni poradnik). Jeśli wejście taboretem jest dla Was proste, z Bar Spining-iem też sobie poradzicie. Zapraszam do obejrzenia i nauki.

Więcej…

Szkoła na drążku 9 i 10

Dzisiaj zaprezentujemy dwa bardzo zbliżone do siebie triki, dzięki którym można `dosyć łatwo` przejść ze zwisu swobodnego do pozycji siedzącej na drążku. Wejście Hiszpańskie i Wejście Księcia...

Więcej…

Podstawowe ćwiczenia budujące siłę

Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z treningiem Street Workout i nie wiecie jakie ćwiczenia można wykonywać podczas treningu, to Sebastian przygotował coś specjalnie dla was: Zbiór podstawowych ćwiczeń, które musi opanować każda osoba, zaczynająca swoją przygodę z treningiem SW. Miłego oglądania.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.