Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Suple na masę

Suple na masę 2018/02/21 11:12 #39768

• Bartez24
  • Bartez24 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Oklaski: 0
Siema! Szukam pomocy odnośnie suplementacji przyśpieszającej przyrost masy mięśniowej. Krótko o mnie - trenuję od 2 miesięcy, głównie FBW i split, dieta pudełkowa, bo jakoś nie mam czasu oraz zdolności kulinarnych (ponoć jest dobra, bo wszystko wyliczone jak trzeba). Niestety progresu nadal brak... Waga wzrosła o marne 2 kg i coś mi się wydaje, że zamiast tkanki mięśniowej jest tłuszczowa. Liczę na Wasze wsparcie!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Suple na masę 2018/02/21 14:33 #39769

• zvbkowicz
  • zvbkowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
Gainer + Białko + Trening = Masa mięsniowa

Suple na masę 2018/02/21 17:06 #39772

• fresz
  • fresz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilkę poczekać
  • Podziękowania: 76
  • Oklaski: 11
Temat masy to temat rzeka, najłatwiej jedz wiecej niż teraz a kalorie nabijaj zbilansowanymi posilkami, trenuj splitem i zwiększ regeneracje tzn wydłuż czas odpoczynku. Do tego obserwuj się w lustrze jak zacznie cię zalewać to zmiejsz węgle. To w wielkim skrócie i to raczej najprostsza droga. A jak nie dajesz rady zjeśc odpowiedniej liczby kalorii to kup coś na poprawe łaknienia. Pozdro
Zakręt jest jak bar wchodzisz bez gazu wychodzisz na.

Suple na masę 2018/02/27 12:46 #39838

• Markusos
  • Markusos Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
Wydaje mi się, że twój organizm niewłaściwie pobiera molekuły dostarczane z dietą. Tkanka mięśniowa nie dostaje substancji odżywczych, więc kompletnie się nie rozrasta. W tym wypadku suplementacja jak najbardziej się nada. Przy doborze preparatu zwróć uwagę na to czy zawiera argininę i ewentualnie jakiś booster testosteronu. Ponadto naturalny skład, żeby nie obciążać dodatkowo wątroby. Miałem kiedyś podobny problem i to dzięki suplowi z niego wyszedłem.

Suple na masę 2018/02/27 16:10 #39840

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 75
  • Oklaski: 11
Bartez24 napisał:
głównie FBW i split
To FBW czy split bo jedno wyklucza drugie?

Po pierwsze nie wiem czego się spodziewałeś, ale mięśnie buduje się latami i 2 kg w dwa miesiące to całkiem rozsądny progres jak na początkującego (oczywiście ćwiczącego bez farmakologii). To 12 kg w skali roku, a nawet uwzględniając zasadę malejących postępów to z 8 kg można się spodziewać, co jest niezłym wzrostem, a i tak w pewnej mierze będzie to tłuszcz - pierwszy rok treningów to realnie jakieś 5 kg czystej masy mięśniowej ćwicząc naturalnie. Piszesz, że zwiększyła Ci się tkanka tłuszczowa. Skoro waga rośnie to jesteś na dodatnim bilansie kalorycznym to całkiem możliwe, że Cię podlewa, co nie znaczy, że masa mięśniowa nie rośnie, po prostu jej nie widzisz.

Podaj więcej danych: wiek, wzrost obecna waga. Podaj jak trenujesz, jakie ćwiczenia robisz, gdzie (dom, siłownia, plac SW) czy czysta kalistenika czy łączysz z ciężarami? Jeżeli jesteś początkujący to nie ma sensu od razu iść w odżywki, jeżeli dieta jest rozsądna. Możesz optymalizować trening pod masę - dla początkującego powinien to być FBW co drugi dzień, lub nawet 2 x w tygodniu jeżeli masz dużo innej aktywności, oparty o ćwiczenia wielostawowe - przysiady, podciągnięcia, pompki, dipy, jeżeli masz dostęp do ciężarów to również ciągi, swingi itp.
Możesz spróbować takiego schematu, że na pierwszym treningu robisz takie warianty ćwiczeń, że dasz radę zrobić po 5 powtórzeń, na kolejnym dobierasz takie, żeby zrobić po 10 powtórzeń a na trzecim po 15 powtórzeń. I tak w koło. W ten sposób sprawdzasz większą liczbę zakresów - bo mięśnie u różnych osób różnie reagują na zakresy powtórzeń. Co więcej niektóre grupy mięśniowe jednej osoby mogą lepiej reagować na wyższe zakresy, a inne na niższe.

Suple na masę 2018/02/28 13:16 #39849

• Bartez24
  • Bartez24 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
To może rzeczywiście spróbuje tej suplementacji. Tylko jaki preparat na pewno by się sprawdził? Masz jakiś sprawdzony wariant?

Suple na masę 2018/02/28 15:42 #39850

• X-ManMaciej
  • X-ManMaciej Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Tak czytam i mi się morda cieszy ty narzekasz o te 2kg a ja od września tylko 4kg .Ledwo 2kg więcej ale jak rozciągnięte w czasie bądź cierpliwy albo wal towar .

Suple na masę 2018/03/01 03:12 #39852

• Markusos
  • Markusos Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
U mnie w zupełności sprawdził się LargoMass. Dostałem na niego namiar od mojego trenera, a on zna się na rzeczy. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba faszerować się garścią tabsów, wystarczą tylko dwie dziennie. Nie wiem czy jest dostępny w sklepach, bo ja zamawiałem bezpośrednio od producenta.

Suple na masę 2018/03/23 11:58 #40096

• megamoc
  • megamoc Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 18
  • Oklaski: 5
Wszędzie tą reklamę jakiegoś largomassa widzę... tabletki na porost mięśni co? :D To już chyba lepsza metka
Pracuję nad sobą...
Za tę wiadomość podziękował(a): X-ManMaciej

Suple na masę 2020/11/11 23:23 #61138

• Krystek999
  • Krystek999 Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
Polecam serdecznie! Super jakoś! Dopracowując dietę oraz suplementację, a także plan treningowy. Zbudujesz wymarzoną sylwetkę! Polecam wszystkie suplementy. Zdrówka! :)
Ostatnio zmieniany: 2020/11/11 23:34 przez Rabbek.
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Jeśli robię krok w tył,
to tylko po to, żeby wziąć rozbieg.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Rutyny MadBarz - Początkujący

W tej galerii przedstawiamy zestaw rutyn MadBarz przeznaczony dla osób początkujących.

Nie wiecie jeszcze co to są rutyny?

Rutyny to gotowe SET-y które można wykonywać samodzielnie w ramach własnego treningu.

SET - to zestaw ćwiczeń wykonywanych kolejno po sobie (zgodnie z instrukcją). Jeden trening może składać się z jednego lub więcej SET-ów.

Więcej…

Park Street Workout Bemowo - Wielkie Otwarcie

No i się doczekaliśmy. Właśnie stanęły konstrukcje bemowskiego Parku do Street Workout.   Póki co Park jest w fazie budowy (beton dopiero wiąże), ale już na przyszłą sobotę (tj. 2014.03.29) planowane jest huczne otwarcie.  

Więcej…

Imprezy SW Czerwiec

Kilka ciekawych imprez Street Workout-owych odbywających się w czerwcu. Informacje ze strony: Street Workout Event\'s.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.