Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dieta z neta czy od dietetyka

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 10:08 #37904

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 6
  • Oklaski: 3
Witam,

Ćwiczę streetwourkout od dawna jednak z przerwami i wróciłem do regularnych ćwiczeń od 4 / 5 miesięcy .Jednak bez diety . Bo jakoś w akademiku jej trzymać nie potrafiłem.

Miałem dietę kiedyś od dietetyka i była super ale była ona zrobiona 2 lata temu ( dalej ją mam spisaną ) jednak była bez " odżywek ( bialko kreatyna itd ) .
Jednak nie mogę jej teraz stosować bo pracuję na kopalni i jakoś wstawanie 1h szybciej ( byłoby to 3:30 w nocy ) by zrobić sniadanie i drugie śniadanie to mi nie pasuje . Ogólnie wstaję 4.40 a idę spać o 22.00 a treningi z godziny 20 na 18 przełożyłem.

A trenuję dość mocno i nie widzę tych efektow co powinny być i często się zdarza , że brakuje mi po prostu energi do ćwiczeń . BO coś obiad był za słaby itd.

Od razu mówię , że już czytałem o układaniu diety , jednak jakoś wolę zaufać specjaliście , jeżeli chce ją łączyć z suplami.

Więc warto mi iść znów do dietetyka sprawdzonego i zapłacić 250 zł za profesjonalną dietę z 2x wizytą , tylko że tym razem z suplami . Czy lepiej kupić ją z neta z tych stron jak SD////// za 40 zl??? Kasa akurat tutaj nie gra roli dla mnie bo mam odłożoną na taką ewentualność. A na odżywki chcę max 200 zł na miesiąc wydawać . Ale to już takie max
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 21:32 #37907

• fresz
  • fresz Avatar
  • Platynowy forowicz
  • rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilkę poczekać
  • Podziękowania: 73
  • Oklaski: 11
Yo dieta suple i cała reszta nic nie da jak nie jesz sniadań. Nie ważne o której sniadanie to absolutna podstawa wszystkiego inaczej poprzez procesy chemiczne zamienisz swoje mieśnie na tłuszcz. Chodzi tu o wyrywanie glikogenu z mieśni i zamienienie nie spalonego w tłuszcz. poczytaj troche nie idź na łatwizne.
Co zaś do diet to każda dobra ale wystarczy lustro i liczenie gramów białka. Suple są zbedne chyba że planujesz nie naturalnie rozbudować sylwetke ale to i cieżaru trzeba dokoptować.
Jedz zdrowo ocowe ważywa golonke jak ostro trenujesz a kase trzymaj na coś innego. Tu liczy się sytetmatyczność i zacięcie nic innego . Siła
Zakręt jest jak bar wchodzisz bez gazu wychodzisz na.

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 21:52 #37911

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Jem sniadania ale nie mam czasu na jakies jajecznice itp :D zazwyczaj to 2 kromki chleba + warzywo :D

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/30 13:23 #37914

• Mauy
  • Mauy Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Fresz, jesteś w stanie podać jakieś źródło potwierdzające istnienie takich to procesów "Nie ważne o której sniadanie to absolutna podstawa wszystkiego inaczej poprzez procesy chemiczne zamienisz swoje mieśnie na tłuszcz. Chodzi tu o wyrywanie glikogenu z mieśni i zamienienie nie spalonego w tłuszcz. poczytaj troche nie idź na łatwizne" ?

Jakieś badania ? opracowania medyczne ?

Bardzo mnie ten temat interesuje i jeśli masz jakąś podstawę to bardzo chętnie się zapoznam.

Siła!

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/31 23:25 #37928

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 406
  • Oklaski: 106
Ja bym nie płacił, tylko samemu pogłębiał wiedzę... no i trochę testował na sobie.
W końcu każdy jest inny i nikt Cię nie zna jak ty sam.
A wiedza Ci się przyda na całe życie.
A redukujesz, czy masujesz.
Mięso w dużej ilości i będziesz rósł.

Rozpisana dieta i tak musi być przestrzegana. Jak się nie postarasz to efektów nie będzie.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/07 21:42 #38024

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Wziąłem dietę z sfxxxxx bo akurat dietetyk co chciałem iść ma urlop . A 40 zł to nie tak dużo. Dostałem rozpiskę na jakiś tam okres. Jednak jedyne co widze to dieta na masę , masę i jeszcze raz masę . Ale tak racjonalnie myśląc ( może jest inaczej ) To im więcej ważymy tym ciężej nam jest wykonać więcej np. podciągnieć i cięzej jest nam przejść do kolejnych etapów jak wymyki czy flaga.

Ogólnie rzecz biorąc . Waże 85 kg i chciałbym pozbyć się tłuszczu i zastąpić to mięśniami. Jednak przybieranie specjalnie 5 kg + to dla mnie będzie masakra podczas ćwiczeń bo nie będę widzieć progresu w ilościach co raczej nie będzie mnie motywowało . Jednak sama redukcja da mi więszką ilość podciągnieć i łatwiej będzie mi coś wykonać ale znów nie będzie takiej sylwetki co chcę . WIęc pytanie czy da się to jakoś znormalizować ? Bym przybierał w tym samym czasie na masie mięśniowej i tracił tłuszcz tak bym nie robił masy ? Czy same zdrowe odżywanie + bialko i kreatyna pomogą ?

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/07 23:38 #38031

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 406
  • Oklaski: 106
Czysta masa mięśniowa. Bilans na poziomie 95-98% dziennego zapotrzebowania.
Trening na 95% mocy, 3-4x w tygodniu, 2x na partię.
No i czasu potrzeba trochę. Nie ma nic od razu.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/08 21:22 #38049

• fresz
  • fresz Avatar
  • Platynowy forowicz
  • rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilkę poczekać
  • Podziękowania: 73
  • Oklaski: 11
Mauy posłałem ci prywatną wiadomość bo nie ogarniam jak jest na forum z cytowaniem słowo w słowo czyjejś wypowiedzi. Na mnie podziałało wiec coś w tym jest,. Siła
Zakręt jest jak bar wchodzisz bez gazu wychodzisz na.
Moderatorzy: Pepes

facebook

Jedyny nieudany trening, to taki,
który się nie odbył.

Kalendarz

Aug 2017

Krzysiek77

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

360 Jump over the bar / 360 palm spin on bar

Sebastian ja widać nie próżnuje, tylko tworzy poradniki:

"Zapraszam do obejrzenia poradnika do przeskoku nad drążkiem o 360 stopni!..."

Więcej…

Rozgrzewka przed ćwiczeniami na drążku / Warmup

Tutorial - Rozgrzewka przed ćwiczeniami na drążku / Warmup exercises before Jak wiemy rozgrzewka jest jedną z najważniejszych części treningu. Jej prawidłowe przeprowadzenie zmniejsza ryzyko kontuzji, oraz poprawia efektywność treningu.

Więcej…

Jak zacząć trenować Street Workout?

W Internecie aż roi się od pytań w stylu: Jak zacząć ćwiczyć Street Workout?, Jak trenować to co Bar Brothers?, Chcę wyglądać jak Hannibal For King. Jak ćwiczenia mam wykonywać? Odpowiedź na te pytania nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników. W tym artykule postaramy się Wam pomóc w treningach Street Workout.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.