Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dieta z neta czy od dietetyka

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 10:08 #37904

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Podziękowania: 9
  • Oklaski: 3
Witam,

Ćwiczę streetwourkout od dawna jednak z przerwami i wróciłem do regularnych ćwiczeń od 4 / 5 miesięcy .Jednak bez diety . Bo jakoś w akademiku jej trzymać nie potrafiłem.

Miałem dietę kiedyś od dietetyka i była super ale była ona zrobiona 2 lata temu ( dalej ją mam spisaną ) jednak była bez " odżywek ( bialko kreatyna itd ) .
Jednak nie mogę jej teraz stosować bo pracuję na kopalni i jakoś wstawanie 1h szybciej ( byłoby to 3:30 w nocy ) by zrobić sniadanie i drugie śniadanie to mi nie pasuje . Ogólnie wstaję 4.40 a idę spać o 22.00 a treningi z godziny 20 na 18 przełożyłem.

A trenuję dość mocno i nie widzę tych efektow co powinny być i często się zdarza , że brakuje mi po prostu energi do ćwiczeń . BO coś obiad był za słaby itd.

Od razu mówię , że już czytałem o układaniu diety , jednak jakoś wolę zaufać specjaliście , jeżeli chce ją łączyć z suplami.

Więc warto mi iść znów do dietetyka sprawdzonego i zapłacić 250 zł za profesjonalną dietę z 2x wizytą , tylko że tym razem z suplami . Czy lepiej kupić ją z neta z tych stron jak SD////// za 40 zl??? Kasa akurat tutaj nie gra roli dla mnie bo mam odłożoną na taką ewentualność. A na odżywki chcę max 200 zł na miesiąc wydawać . Ale to już takie max
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 21:32 #37907

• fresz
  • fresz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilkę poczekać
  • Podziękowania: 73
  • Oklaski: 11
Yo dieta suple i cała reszta nic nie da jak nie jesz sniadań. Nie ważne o której sniadanie to absolutna podstawa wszystkiego inaczej poprzez procesy chemiczne zamienisz swoje mieśnie na tłuszcz. Chodzi tu o wyrywanie glikogenu z mieśni i zamienienie nie spalonego w tłuszcz. poczytaj troche nie idź na łatwizne.
Co zaś do diet to każda dobra ale wystarczy lustro i liczenie gramów białka. Suple są zbedne chyba że planujesz nie naturalnie rozbudować sylwetke ale to i cieżaru trzeba dokoptować.
Jedz zdrowo ocowe ważywa golonke jak ostro trenujesz a kase trzymaj na coś innego. Tu liczy się sytetmatyczność i zacięcie nic innego . Siła
Zakręt jest jak bar wchodzisz bez gazu wychodzisz na.

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/29 21:52 #37911

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Jem sniadania ale nie mam czasu na jakies jajecznice itp :D zazwyczaj to 2 kromki chleba + warzywo :D

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/30 13:23 #37914

• Mauy
  • Mauy Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Fresz, jesteś w stanie podać jakieś źródło potwierdzające istnienie takich to procesów "Nie ważne o której sniadanie to absolutna podstawa wszystkiego inaczej poprzez procesy chemiczne zamienisz swoje mieśnie na tłuszcz. Chodzi tu o wyrywanie glikogenu z mieśni i zamienienie nie spalonego w tłuszcz. poczytaj troche nie idź na łatwizne" ?

Jakieś badania ? opracowania medyczne ?

Bardzo mnie ten temat interesuje i jeśli masz jakąś podstawę to bardzo chętnie się zapoznam.

Siła!

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/07/31 23:25 #37928

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 417
  • Oklaski: 107
Ja bym nie płacił, tylko samemu pogłębiał wiedzę... no i trochę testował na sobie.
W końcu każdy jest inny i nikt Cię nie zna jak ty sam.
A wiedza Ci się przyda na całe życie.
A redukujesz, czy masujesz.
Mięso w dużej ilości i będziesz rósł.

Rozpisana dieta i tak musi być przestrzegana. Jak się nie postarasz to efektów nie będzie.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/07 21:42 #38024

• amnestian
  • amnestian Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Wziąłem dietę z sfxxxxx bo akurat dietetyk co chciałem iść ma urlop . A 40 zł to nie tak dużo. Dostałem rozpiskę na jakiś tam okres. Jednak jedyne co widze to dieta na masę , masę i jeszcze raz masę . Ale tak racjonalnie myśląc ( może jest inaczej ) To im więcej ważymy tym ciężej nam jest wykonać więcej np. podciągnieć i cięzej jest nam przejść do kolejnych etapów jak wymyki czy flaga.

Ogólnie rzecz biorąc . Waże 85 kg i chciałbym pozbyć się tłuszczu i zastąpić to mięśniami. Jednak przybieranie specjalnie 5 kg + to dla mnie będzie masakra podczas ćwiczeń bo nie będę widzieć progresu w ilościach co raczej nie będzie mnie motywowało . Jednak sama redukcja da mi więszką ilość podciągnieć i łatwiej będzie mi coś wykonać ale znów nie będzie takiej sylwetki co chcę . WIęc pytanie czy da się to jakoś znormalizować ? Bym przybierał w tym samym czasie na masie mięśniowej i tracił tłuszcz tak bym nie robił masy ? Czy same zdrowe odżywanie + bialko i kreatyna pomogą ?

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/07 23:38 #38031

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 417
  • Oklaski: 107
Czysta masa mięśniowa. Bilans na poziomie 95-98% dziennego zapotrzebowania.
Trening na 95% mocy, 3-4x w tygodniu, 2x na partię.
No i czasu potrzeba trochę. Nie ma nic od razu.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Dieta z neta czy od dietetyka 2017/08/08 21:22 #38049

• fresz
  • fresz Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki na cuda trzeba chwilkę poczekać
  • Podziękowania: 73
  • Oklaski: 11
Mauy posłałem ci prywatną wiadomość bo nie ogarniam jak jest na forum z cytowaniem słowo w słowo czyjejś wypowiedzi. Na mnie podziałało wiec coś w tym jest,. Siła
Zakręt jest jak bar wchodzisz bez gazu wychodzisz na.
Moderatorzy: Pepes

facebook

Nie ma złej pogody, czy złego dnia,
są tylko słabe charaktery.

Kalendarz

Oct 2017

costa1999

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

360 Jump over the bar / 360 palm spin on bar

Sebastian ja widać nie próżnuje, tylko tworzy poradniki:

"Zapraszam do obejrzenia poradnika do przeskoku nad drążkiem o 360 stopni!..."

Więcej…

Przykładowe treningi Street Workout - Wytrzymałość

Trenując Street Workout nie wystarczy jedynie nabrać siły, by móc się podciągnąć 20 razy, wykonać 10 eksplozywnych muscle up-ów pod rząd, czy pokazać znajomym kilka wyuczonych trików. Należy również zyskać odpowiednią wytrzymałość, która pozwoli nam wykonywać kombinacje tych ćwiczeń bez schodzenia z drążka, czy poręczy, przez, np.: półtorej minuty...

Więcej…

Słownik Street Workout

Poniższy Słownik Street Workout powstał z potrzeby uporządkowania terminów, które ciągle przetaczają się w różnorodnych artykułach o tematyce SW. Zawiera najpopularniejsze ćwiczenia (również gimnastyczne), które są wykonywane przez miłośników Street Workout-u.   W miarę możliwości oraz waszych sugestii będziemy go dalej rozwijać.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.