Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przedtrenigówka !!

Przedtrenigówka !! 2016/02/02 16:38 #20646

• B@rni
  • B@rni Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • https://www.youtube.com/watch?​v=--ZLpgWwGC4
  • Podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Mam pytanie :D Czy opłaca się brać przedtreningówkę ?? : D i Czy warto ? : D

Jeśli się opłaca to jaką polecacie ? : D
Nigdy się nie poddawaj.
Nie pozwól, By Frustracja Przycisnęła Cię do Ziemni.
Nie pozwól, By Strach Stanął na Twojej Drodze.
Nie pozwól, By Czas Wkradł się do Twojej Głowy.
Nie Ważne Jak Dużo Czasu Upłynie
Lub Ile Razy Będziesz Próbował.
Twoim Jedynym Rywalem Jesteś Ty Sam.
A Kiedy Wreszcie Osiągniesz Swój Cel, Uznasz Że
Ta Walka Była Tego Warta. !!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przedtrenigówka !! 2016/02/02 21:13 #20664

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 504
  • Oklaski: 125
Nie warto. Zjedz jabłko pół godziny przed treningiem. 2-3h przed zjedz porządny posiłek.
Tak będzie zdrowiej, a efekt podobny.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl

Przedtrenigówka !! 2016/07/26 09:42 #27136

• Przemcio
  • Przemcio Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • SIŁA!
  • Podziękowania: 1
Z tym podobnym efektem to bym nie przesadzał :lol: Osobiście jakiś czas temu próbowałem, ale jakoś nie czuje potrzeby kupowania. Ogólnie IMO nie ma sensu korzystać z całej farmaceutyki (oprócz kreatyny i ew. białka i bcaa), ale ja jestem zdania, że na jakiegoś testa można spróbować, czemu nie. Na pewno nie brać przed każdym treningiem, najwyżej w dni, w które odczuwasz spadek energii. W przeciwnym wypadku uzależnisz się i nie pójdziesz na trening bez przedtreningówki :P

btw. widziałem na necie gdzieś przepis na własną przedtreningówkę :) jeśli ci na tym zależy to przetrzep google i na pewno coś znajdziesz - na pewno taniej i zdrowiej
Dobre jedzonko! Kocham street workout!
Ostatnio zmieniany: 2016/07/26 09:43 przez Przemcio.

Przedtrenigówka !! 2016/07/26 10:24 #27138

• poczciwyekto
  • poczciwyekto Avatar
  • Wylogowany
  • Złoty forowicz
  • Wyciągać wnioski z każdego treningu i... byle do przodu.
  • Podziękowania: 10
  • Oklaski: 5
Jako naturalną przedtreningówkę polecam kawę ! Tylko nie żadne rozpuszczalne, tylko świeżo zmielone ziarna.
Twoje ciało to twój prawdziwy dom i tylko ty zadbasz o to jak on będzie wyglądać.

Przedtrenigówka !! 2016/07/26 15:57 #27148

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Może przesadziłem że podobny efekt, ale szybki zastrzyk prostych węgli.

Nazbierałem trochę przedtreningówek na targach sportowych i kilka razy wziąłem przed treningiem.
Jakieś 20 minut po spożyciu po niektórych odczuwa się dziwne szczypanie na ciele. Najbardziej na twarzy i dłoniach.
Wszystkie są na bazie produktów które mają w nazwie *ina (Cofeina, tauryna, ~efedryna,~amfetamina :) ).

Czy warto inwestować? Sam bym pewnie tego nie kupił.
Ale własnej roboty szejki które miały by dać jakiegoś kopa, to czemu nie.
Można pokombinować przy tym także z kawą rozpuszczalną.
Ostatnio zmieniany: 2016/07/26 15:58 przez zulco.

Przedtrenigówka !! 2016/07/27 15:09 #27181

• StahuJones
  • StahuJones Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
Najlepiej naturalnie- kawa, yerba.
Ja jakieś 30-45 minut przed treningiem piję mocną kawę z 1-2 łyżeczkami cukru :)
@up kawa rozpuszczalna to syf

Przedtrenigówka !! 2016/08/31 18:27 #28081

• BarPsycho
  • BarPsycho Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forowicz
  • Podziękowania: 8
  • Oklaski: 1
Brałem kilka różnych. Czy warto? Jeśli robisz długi, ciężki trening to tak. Nie chodzi tu tylko o trening siłowy ale również wytrzymałościowy(sw), jeśli ćwiczenie to coś co kochasz i nie chcesz odpuścić treningu mimo doskwierającego zmęczenia możesz kupić przedtreningówkę i pójść normalnie na trening. Co do szczypania to przez beta-alanine, która działa po części jak kreatyna - wzmacnia wytrzymałość, organizm odczuwa jej dużą ilość poprzez szczypanie, jakby mrowienie, nie warto jednak się tym martwić. Wiele osób zaczyna się do niej przekonywać, suplementować ją jak kreatyne, a nawet przez cały okres swojej kariery fitness. Jeśli nie odczuwacie potrzeby ich brania nie bierzcie ich, wtedy nie warto. Jak już wspomniałem wyżej. A propo dziwnych substancji to zgodzę się ale tylko w przypadku dendrobium lub 1.3 - dimethyloamine. Te dwie rzeczy są podobne bardzo do amfetaminy, czy efedryny. A ta druga jest już brana za doping i zabroniona, o pierwszej nawet nie wspomnę. Branie takich pre-workout jak bombshell czy stare meso albo czyste 1.3 jest imo głupotą i to będę zawsze potępiał, lecz wzięcie stacku jak kfd pre-workout, czy allnutrition extremall albo napalm od fa czy nawet przeze mnie przeceniany s.a.w może mieć wpływ na lepszy trening, brany co jakiś czas wspomoże pompę mięśniową, może przyczyni się do wzrostu siły a na pewno wytrzymałości. A co do samej kofeiny, to jeśli tylko chcecie się pobudzić, lub poprawić nastawienie to i owszem - dobre wyjście nawet dla tych którzy nie lubią kawy, ponieważ można ją dostać w tabsach za grosze. Główne rzeczy w "bezpiecznych" przedtreningówkach to:
Jabłczan cytruliny, arginina(aakg), kreatyna(albo nawet bez), tauryna, leucyna, kofeina, kiedyś jeszcze agmatyna. Oczywiście, każda przedtreningówka się różni detalicznie, np mają różne ekstrakty powodujące pocenie, czy pomagające w "spalaniu" tłuszczu. Podsumowując, warto od czasu do czasu, można robić też cykle podobnie jak z kreatyną a później odstawiać na jakiś dłuższy okres. Sam po takiej przedtreningówce po całym treningu, ciężkim na klatkę(z cięzarami jak dipy, 1arm push ups) potrafiłem zrobić ponad 100pompek w kilka minut. Na pewno przyda się na zawody gdzie często należy robić cięzkie i męczące ćwiczenia, poprawiają dopływ tlenu i pozwalają osiągnąć więcej. Zależnie od człowieka może być kilka objawów negatywnych jak wyczerpanie, bezsenność, czy rozdrażnienie. Polecam używać z rozwagą.

Przedtrenigówka !! 2016/08/31 19:06 #28084

• costa1999
  • costa1999 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • "Uważaj na zasięg mojej długiej ręki, bo bardzo chce Ci się dobrać do szczęki"
  • Podziękowania: 61
  • Oklaski: 6
Według mnie sens ma około treningówka z BCAA i arginina, sam za chwile je kupie.

BCAA to wiadomo regeneracja, arginina jest w organiźmie prekursorem tlenku azotu, No odpowiada za rozszerzenie żył, czyli dzięki argininie mięśnie będą lepiej zaopatrzone w tlen i substancje odżywcze. Efektem ubocznym będzie pompa , może lepiej wygląda to jak chcesz zaszpanować ale w niektórych przypadkach może przeszkadzać ale dobrze sprawdzi się przy robieniu siły.

Napewno nie powinno się przyjmować od razu zalecanych dawek tylko mniejsze i stopniowo zwiększać w miare potrzeby.

Arginine można by stosować w cyklach 6-4 tygodni lub jak ja mam zamiar w małych ilościach (ja zakładam stosowanie 1250 mg w dni treningowe przed treningiem, czyli nie wiele, zalecane przez producenta jest 5000 mg).

Suplementy używane z głową nie zaszkodzą a pomogą.

Przedtrenigówka !! 2016/08/31 19:08 #28085

• costa1999
  • costa1999 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • "Uważaj na zasięg mojej długiej ręki, bo bardzo chce Ci się dobrać do szczęki"
  • Podziękowania: 61
  • Oklaski: 6
Za to uważam że nie ma sensu kopować białka jako supli jeśli nie jesteśmy kulturystami. W jedzeniu jest go wystarczająca ilość.

Przedtrenigówka !! 2016/09/01 22:32 #28118

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Przedtreningówki to taki nowy chwyt marketingowy żeby ktoś mógł zarobić.
Takie moje zdanie.
Wiadomo, mają jakiś tam wpływ na organizm i w odpowiedni sposób stosowane mogą korzystnie wpłynąć na efekty treningowe.

Będąc na kilku targach sportowych nazbierałem całą masę takich przedtreningówek i co jakiś tam czas biorę sobie pół porcji.
Ale to tak może raz w miesiącu mi się zdarza.

Skoro najczęściej rozdają przedtreningówki, a białek i nawet węgli trzeba szukać ze świeczką to chyba i koszty produkcji są najniższe.

To co można zauważyć to zdarzają się czasem próbki z przeznaczeniem do treningów siłowych lub wytrzymałościowych.

Poniżej wrzucam kilka zdjęć ze składem z opakowań.

Trzy pierwsze dostałem na ostatnich zawodach w Warszawie (Street Workout Poland Championships 2016).

Trzy różne typy z przeznaczeniem do różnych aktywności.

Reszta z różnych targów. Na szczęście już mi to znika z szafki. Zostały pojedyńcze sztuki.

Przedtrenigówka !! 2016/09/01 22:36 #28119

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
No i jeszcze kilka:

Znalazłem też starą fotkę po jakichś aminokwasach:

Ogólnie to często wale jakieś fotki i potem mi to zaśmieca telefon strasznie :P

Zadanie: Kto znajdzie 5 najczęściej powtarzających się składników?

Dobra, to może 10 :)
Ostatnio zmieniany: 2016/09/01 22:40 przez zulco.

Przedtrenigówka !! 2016/09/02 14:58 #28133

• Firentis
  • Firentis Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Podziękowania: 64
  • Oklaski: 15
Widzę, że całkiem sporo sobie tego nazbierałeś :P

Przedtrenigówka !! 2016/09/02 19:45 #28147

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Jak rozdają trzeba brać :)

Beta-alanina najbardziej rzuca się w oczy najczęściej.
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Jedyną osobą, która może Ci powiedzieć, że nie dasz rady...
jesteś Ty sam. Reszta nie ma nic do gadania!

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Sprzęt treningowy

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Szkoła na drążku 1 - Wymyk tyłem

Pierwszą serię tutoriali rozpoczynamy od filmików naszego kolegi zza wschodniej granicy: ?????? ???????a (Michaiła Waratowa). Seria jego tutoriali nazywa się ????? ???????, co w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznacza szkołę drążka.

Więcej…

Freestyle Tricks #1

Kolejny tutorial od naszego kolegi. Tym razem Sebastian pokarze kilka sposobów na efektowny zeskok z drążka. Warto dodać ten element do gamy swoich trików...

Więcej…

Kalistenika - Trening w domu - Początkujący

W tym artykule przedstawimy przykładowy trening kalisteniczny, który każdy może wykonać w domu bez absolutnie żadnego sprzętu treningowego. Ponieważ nie każda osoba posiada w domu drążek treningowy, zaprezentujemy tu kilka sposobów na zastąpienie tego urządzenia. Jeśli nie wiecie jeszcze co to jest Kalistenika, to odsyłamy Was do ...

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.