× Tutaj każdy może zadać pytanie i każdy może na nie odpowiadać.
Zabronione jest tutaj używanie wulgaryzmów i obrażanie innych użytkowników.

Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"

• Rehab Sparta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2016/04/20 20:24 #23932 przez Rehab Sparta
Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata" was created by Rehab Sparta
Witam;
jestem w trakcie tworzenia fajnego projektu o nazwie "Rehab Sparta". Projekt póki co jest portalem www (hmmm chyba już się tego pojęcia nie używa :P) Portal ma być undergroundowy i zawierać informacje na temat: Motywacja, Co warto wiedzieć?, Kalistenika, Street Workout, Aerobiczna 6 Weidera, Crossfit, Fitness, Joga, Gimnastyka, Siłownia, Zumba, Diety. Informacje są zawarte w formie artykułów, graficznej, video. Projekt ma na celu zgromadzenia jak najwięcej informacji w jednym miejscu dla ułatwienia ich dostępności oraz daje możliwość wykazania się wiedzą, nawiązania ciekawych znajomości i zdobycia nowej wiedzy i przede wszystkim świetną zabawę. Szukam chętnych do pomocy przy pracach nad projektem oraz do jego rozwoju.
Temat został zablokowany.
Więcej
2016/04/21 07:40 #23960 przez Pepes
Replied by Pepes on topic Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"
To samo ma się dziać tutaj. Ale powodzenia.

Zaczynałem od 0 podciągnięć i 7 pompek.
Więcej
2016/04/21 09:36 #23963 przez megamoc
Replied by megamoc on topic Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"
Im więcej konkretnych stron o sporcie tym lepiej. Tylko fajnie jeżeli artykuły i materiały wideo będą autorskie, a nie kopiowane z innych lub przepisywane. Większość z takich poradników co są na strona to niestety bełkot, który nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości :)

Pracuję nad sobą...
  • Rehab Sparta
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2016/04/21 18:10 #23995 przez Rehab Sparta
Replied by Rehab Sparta on topic Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"
Też jestem tego zdania, że im więcej tym lepiej.
Co do wiarygodności artykułów to hmmm, staram się korzystać z wiarygodnych źródeł. Póki co umieszczam odpowiedzi na pytania na które sam szukałem odpowiedzi i które zadają mi znajomi zaczynający przygodę "z zdrowym trybem życia". Niestety jednej osobie ciężko jest ogarnąć tak obszerny temat tym bardziej że jestem nowicjuszem w tych sprawach temu też szukam chętnych do pomocy lecz zazwyczaj odpowiedzi są typu "powodzenia". Większość czeka na gotowce lub popularne serwisy.
Więcej
2016/04/22 07:18 #24018 przez Pepes
"Powodzenia" - to nie jest zbycie Ciebie. Jak widzisz trafileś na stronę która ma swoje forum i także staramy się ogarnąć wszystko w jednym miejscu. Także możemy zadziałać w drugą stronę....Ty zrób jakiś artykuł u nas, jeden, dwa osiem...wtedy może zadziałać jakaś fuzja i wymiana informacji.(jeżeli zulco by wyraził zgodę). U nas każdy coś daje od siebie i razem staramy się coś stworzyć tak samo jak Ty, więc dlaczego chciałbyś nam "podbierać" ludzi? :>

Więcej
2016/04/23 19:29 #24069 przez Rehab Sparta
Nie nazwał bym tego podbieram ludzi raczej "zmuszeniem do podwójnego wysiłku". Jestem człowiekiem który stawia sobie wysoko poprzeczki. Ich przeskoczenie daje jeszcze więcej energii do działania. Jak najbardziej jestem pozytywnie nastawiony do współpracy z tym portalem (to by znaczyło że musiał bym/ chciałbym wkładać jeszcze więcej pracy, siły, uporu i "zajawki" i to by znaczyło że jestem wstanie osiągnąć więcej niż planowałem a chyba nic nie daje takiego kopa jak zaskakiwanie siebie).
Więcej
2016/04/24 09:53 #24080 przez Pepes
Masz pracę? Rodzinę? Nie chce wywoływać jakiejś kłótni ale tutaj są ludzie od wieku 13-15 lat do 50+, jeżeli jest tylko do ogarnięcia szkoła to można poświęcić czas na konkretny trening oraz zgłębianie wiedzy i pisanie artykułów. Jednak większość jeżeli znajdzie czas na trening to jest już dobrze :) możliwe, że znajdziesz parę osób chętnych na współpracę jednak jeżeli one byłyby z tego forum to chciałbym aby i tutaj taki artykuł czy inna forma prezentacji informacji się pojawiła i dopiero potem za zgodą autora była publikowana na Twoim portalu.

Więcej
2016/04/24 10:58 #24081 przez Rehab Sparta
Mam dwie prace i rodzie, czas wolny na pisanie i trenowanie. Wiek 26 lat. Wszystko zależy od dobrej organizacji i trzymania się planu dnia. Chcecie jakiś artykuł? Podajcie temat i dział w którym mam go umieścić. Znam się również na grafice i multimediach.
  • Ancik
  • Ancik Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • „Ból nie istnieje, to tylko samoobrona naszego umysłu”
Więcej
2016/04/24 12:11 #24084 przez Ancik
Replied by Ancik on topic Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"
Drogi Kolego "Rehab Sprata"!
Stworzyliśmy fajną stronę z jeszcze fajniejszymi ludźmi i chcielibyśmy, żeby tak pozostało.

Masz pomysł i chęci to sobie działaj. Nie mamy zamiaru Ci w tym przeszkadzać!
A Ty nie przeszkadzaj nam!

Czego od nas oczekujesz?
Tego, że pomożemy Ci stworzyć TWÓJ portal?
Tworzymy własny i podobnie jak Pepes, uważam że chcesz nam podebrać fajną ekipę.

Chcesz dublować pomysł? Ok!
Życzę powodzenia w rozkręcaniu, ale może odbiorców poszukaj sobie na własną rękę.

Nie rób nam czarnego pi-ar, bo będziemy niegrzeczni :angry:

"Niemożliwe uczyń możliwym"
Więcej
2016/04/24 12:36 #24086 przez Rehab Sparta
Nikogo nikomu nie chce podebrać. To nie jest mój portal a portal fanów jeśli takich zyskam :), ja go tylko założyłem. Co do ekipy, z chęcią do niej dołączę bo to powinno łączyć nie dzielić ;) i jak już wspominałem posiadam różne umiejętności które możemy wspólnie wykorzystać. I jak to mówi Yoda "Gdy zła siła w tobie drzemie, na trening byś się przeszedł", gdzieś to ostatnio wyczytałem.
  • Ancik
  • Ancik Avatar
  • Wylogowany
  • „Ból nie istnieje, to tylko samoobrona naszego umysłu”
Więcej
2016/04/24 13:01 #24088 przez Ancik
Replied by Ancik on topic Pomoc przy projekcie "Rehab Sprata"
Myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna.

Zamykam.

"Niemożliwe uczyń możliwym"
Moderatorzy: Rabbek

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

Sprzęt treningowy

Ostatnio na forum

• Plan
    • 2022/11/25 10:50