× Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

Back lever

Więcej
2022/02/28 20:05 #66332 przez Kaganek
Back lever was created by Kaganek
Mam pytanie. Bo ostatnio wróciłem do progresji back levera przed ten robiłem to pół roku temu wtedy też po treningu zauważyłem że mam tak jakby czerwone punkciki albo rozstępy pod/na szyj. Teraz jak wróciłem do ćwiczenia tego to takie czerwone punkciki/rozstępy zaczęły pojawić mi się na twarzy. Chciałbym żeby ktoś mi to wytłumaczył.
Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2022/03/01 08:43 #66334 przez Maz
Replied by Maz on topic Back lever
Przed chwilą był taki temat - popatrz
workout-polska....-na-twarzy

Przeciążyłeś się mocno. Daj sobie na razie spokój z progresjami back levera, wzmocnij się na ćwiczeniach ogólnych. Bo Ci w końcu jakaś żyłka strzeli i wylądujesz w szpitalu. Albo ścięgno puści i będziesz leczył kontuzję przez rok. Jeżeli upierasz się zacząć back levera już teraz, polecam kółka 50/50 i zacznij od progresji tucked. Bardzo dobrym ćwiczeniem jest też ściąganie powerbanda od tyłu na prostych rękach. POwerband ma tą zaletę, że jest tańszy - zaczepisz o klamkę, czy gdzie tam możesz, złapiesz z tyłu, odsuniesz się o krok i ciągniesz. To Ci wyrobi wstępną siłę ramion i przyzwyczaisz się do pracy na prostych rękach. Poćwicz tak chociaż z pół roku.
Levery to naprawdę są ćwiczenia wymagające potężnej siły całego ciała i trzeba się wstępnie wzmocnić, żeby zaczynać progresje. Inaczej można sobie narobić bigosu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.