× Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

Jak się można odchodzić?

Więcej
2024/01/08 21:50 #67896 przez philipstoja
Jak się można odchodzić? was created by philipstoja
Gdy miałem 20 lat to ważyłem około 65 kilo i gdy miałem 25 lat o ważyłem około 70 kilo i teraz gdy mam 31 lat to ważę około 80 kilo. Mam 185 cm wzrostu. jeszcze 7 lat temu byłem bardzo chudy i teraz też mam ręce i rogi chude jak patyki tak samo jak zawsze ale wystaje mi brzuch identycznie jak kobicie w ciąży mimo że jestem jeszcze prawiczkiem i biegać da się z takim brzuchem ale gdy się biega to ten brzuch mnie szarpie na zmianę w prawo i lewo i to jest takie nieprzyjemne uczucie. W bieganiu to po kilku sekundach mnie zaraz bardzo kłuje w płucach. Czy powinienem się odchudzać i jak powinno się odchudzać czy mniej jeść czy na siłę biegać. Wiele osób mojego wzrostu ważą 90 albo nawet 100 kilo i mają szczupły brzuch ale mają grube ręce i nogi i tam gdzie są płuca im mięśnie wystają. Brzuch mi sterczy. Nie zwisa. Czy 80 kilo na 185 cm wzrostu to dużo czy mało. Jest kalkulator BMI ale co to da jak tam nie uwzględniają czy komuś zwisa tłuszcz czy ma napakowane mięśnie to taki kalkulator jest do dupy. Czy genetycznie mi urósł brzuch czy od tego że za mało się ruszałem czy to jest jakaś choroba? Obojętnie jakie by zadać pytanie odnośnie sportu i dodać że jestem jeszcze prawiczkiem to jest to bez znaczenia że jestem jeszcze prawiczkiem. Czy są jakieś sytuacje w których ma to znaczenie że jestem prawiczkiem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Pepes
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum