× Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

początki

Więcej
2023/10/06 15:17 #67789 przez dostosowany
początki was created by dostosowany
Siema , kiedyś ćwiczyłem/trenowałem kalistenike/ SW . Czy jest jakaś osoba aby pomóc z planem? za dużo nie pamiętam z planów to było kilka lat temu, Mam prawie 2m wzrostu i 105/110 kg. Robiłem obwody, jakieś kilka miesięcy trenuje ale bardziej sylwetkowo jednak nie daje mi to frajdy. jak ktoś poda podstawowy plan/ ćwiczenia jakie robić to będę wdzięczny. Tak wiem na yt jest pełno tego ale nie wiem jaki wybrać. pokaże mi ktoś jakaś baze ? 

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/11 15:09 #67792 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic początki
Zależy jak chcesz trenować? Obwody czy serie? Góra czy dół? push & pull ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/13 09:04 #67795 przez dostosowany
Replied by dostosowany on topic początki
jak pamietam to robilem obwody i spoko bylo , moge robic cale cialo nie ma problemu bo chodze na silownie, moze byc push i pull ,
chce dazyc do podstawowych elementów , L sit i muscle up a potem to bardziej zabawa

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/13 17:45 - 2023/10/13 17:47 #67796 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic początki
No to nie pozostaje nic innego jak robić podciągnięcia , dipy, pompki, australijskie i przysiady w obwodzie. Określ maksymalną ilość powtórzeń w tych ćwiczeniach i rób w obwodach po 40-50% maxa.


Ja ostatnio robię 50 podciągnięć jeden trening nachwyt drugi podchwyt 
100 pompek i 150 przysiadów
Progresuje wykonując coraz szybciej ten zestaw z zachowaniem dobrej techniki.
Ostatnia2023/10/13 17:47 edycja: Rabbek od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/14 21:16 #67799 przez dostosowany
Replied by dostosowany on topic początki
okej dzięki
ile na poczatek obwodów i jakie czasy odpoczynku ?
pod statyke co polecasz na brzuch ?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/14 22:13 #67800 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic początki
Zależy ile ćwiczeń wrzucisz. Jak więcej jak 5 to zrób 3 obwody na początek. przerwy krótkie 30s. Na brzuch to na początek zawsze dobre planki i hollow body.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/10/14 22:22 #67801 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic początki
Jeżeli nie masz pomysłu na obwody to pamiętam była apka madbarz i tam były gotowe obwody. Był tam timer i po zrobionym ćwiczeniu klikałeś guzik i liczył przerwę.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Pepes
Zasilane przez Forum Kunena