× Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

Szukam trenera/trenerki, współpraca online - nie wiem czy piszę w dobrym dziale.

Więcej
2023/04/17 09:21 - 2023/04/17 09:22 #67452 przez orzeszek3332
Cześć. Szukam trenera bądź trenerki która specjalizuje się w kalistenice. Interesuje mnie tylko współpraca online w języku polskim. Znacie kogoś, kogo możecie polecić? Dietetyka klinicznego mam, jedynie brakuje trenera/trenerki. Trener/Trenerka będzie miał(a) za zadanie układać mi plan treningowy, oczywiście odpłatnie, dawał(a) porady itd. 

To ogłoszenie to nie reklama, szukam tej osoby dla siebie, ponieważ chcę coś zrobić ze sobą i z własnym ciele. Na konkurencyjnym forum usuneli mi post. Może tutaj u was się uda. 

Ćwiczenia preferuję w zaciszu domowym, bo tu mi najlepiej.

Pozdrawiam! :)
 
Ostatnia2023/04/17 09:22 edycja: orzeszek3332 od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2023/04/17 12:03 - 2023/04/17 12:04 #67455 przez Maz
Ja też szukałem i trochę trenerów jest. Nie wiem, czy wszyscy działają online. Zobacz na stronie Ghetto Workout. Ja współpracuję z Michałem (pierwszy wymieniony na stronie) i sobie bardzo chwalę - ale spotykamy się w klubie raz na jakiś czas. Niezbyt często, ale jednak warto czasami, żeby doświadczony trener popatrzył na technikę wykonania ćwiczeń na żywo i skorygował. Tak raz na parę miesięcy chociaż. Normalnie ćwiczę w domu.
Ostatnia2023/04/17 12:04 edycja: Maz od.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/04/21 11:14 #67463 przez orzeszek3332
A jakie są koszty u tego pana Michała z Ghetto Workout za taki plan z filmikami, wskazówki miesięcznie?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2023/04/21 21:01 #67464 przez Maz
Nie mam pojęcia. Napisz i pogadaj, zapytać nic nie kosztuje

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Pepes
Zasilane przez Forum Kunena