× Miejsce do zamieszczania wyzwań które wspólnie wykonujemy.

Postanowienia na rok 2021

Więcej
2020/12/29 21:45 #61872 przez Virl3x
Postanowienia na rok 2021 was created by Virl3x
Napiszcie jakie macie postanowienia na nowy rok. Masa, redukcja? Zwiększenie siły czy wytrzymałości, może konkretne elementy statyczne lub dynamiczne?
Jestem ciekaw ile osób po roku tu wróci i będzie mogła się pochwalić że summiennie się trzymała wyznaczonego punktu.

Wiadomo, że w przeciągu roku plany mogą się zmienić ale zawsze jakieś odniesienie będzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2020/12/29 22:00 #61874 przez Maz
Replied by Maz on topic Postanowienia na rok 2021
:) Dobry pomysł, akurat o tym myślałem. Co pół roku robię rachunek sumienia:)
Ja jak zwykle - uparcie chcę zwiększyć siłę w izometriach. Cross dobrze by było zaawansować, w planche coś ruszyć więcej. Ostatnio progres mam bardzo powolny, więc na nowy rok ułożę chyba dwa plany - siłowy, na te dni, gdy mam nadmiary energii i podtrzymujący, gdy jest jej mniej albo domsy trzymają. Plany jak zwykle na 6 dni. Może hs gdzieś wrzucę w jeden dzień, wypada się zacząć uczyć. No i oczywiście mam plan ćwiczyć ile wlezie:) Postaram się nie wymiękać:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/29 22:03 #61875 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Postanowienia na rok 2021
1) Ustabilizować wagę do takiej w której wyglądam i czuje się najlepiej
2) Wreszcie progresować te Muscle upy
3) Poprawić technikę podciągania ( to już staram się robić poprzez różne ćwiczenia i przede wszystkim mobilizację barków)
4) Może uda się coś z HSPU zawalczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/29 22:05 #61876 przez Heeeku002
Replied by Heeeku002 on topic Postanowienia na rok 2021
jak chodzi o treningi, to redukcja od stycznia/lutego, potem masa od czerwca/lipca, ale tym razem na niższej kaloryce.

a poza treningami, to powoli się uniezależnić od starszych, dokończyć prawo jazdy, które już zacząłem, i ograniczyć mocne używki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/29 22:09 #61877 przez xyz_mokosz
Replied by xyz_mokosz on topic Postanowienia na rok 2021
No ja to bym chce się muscle upa nauczyć, ale nie wiem czy to nie jest trochę wygórowane.

Poza tym muszę ogarnąć relacje z jedzeniem, żeby wszystko mi się unormowało i żebym mogła lekko zredukować. To jest chyba taki najważniejszy cel.

A z takich pomniejszych celów to rozwijać się pod kątem wspinaczki.

No i oczywiście utrzymać regularność.

IG:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/29 23:31 #61879 przez Virl3x
Replied by Virl3x on topic Postanowienia na rok 2021
@Maz ty jeszcze z tego co się orientuje z frontem walczysz dlatego się możemy ścigać kto prędzej zrobi oczywiście o talon ;)

@Rabbek Ciebie te MU już prześladują tak jak mnie flaga, w jeden dzień umiem, w drugi też i potem przez tydzień tak o nie zrobie bo barku nie zablokuje. Na mobilizacje barków polecam przekładanie gumy oporowej przez głowe mi pomogło.

@Heeku oby Ci się na egzaminie jakiś stary huj nie trafił, który będzie Cię chciał ujebać

@xyz_mokosz Prawdziwe życie kalistenika zaczyna się po pierwszym Muscle upie ;) Jak na wspinaczkę chodzisz to musisz mieć przedramie konkretne, dawaj ze mną do ninja warrior tam silny chwyt się przyda


Co do mnie to tak ze statyki:

-front
-flaga zebym mógł od buta zrobić
-rozciągnięcie żeby spiczage umieć

Wytrzymałość - to taki nowy kierunek w którym bym się chciał wzmocnić, jakieś sety i hardkorowe challange jak u hamazhamowni, zobacze może się uda aby coś z nim kiedyś zdziałać.

No i tak jak wspomniałem wczesniej, wystąpić w 4 edycji Ninja Warrior Polska

Byczqi uda się, bynajmniej mam taką wielką nadzieję!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 00:56 #61884 przez Thorus
Replied by Thorus on topic Postanowienia na rok 2021
Chociaż jestem taki freshman na forum, ale zapisze sobie tutaj postanowienie (będzie większa motywacja) :)

Przede wszystkim ćwiczyć cały rok 2021 czasami będzie słabiej czasami mocniej ale ćwiczyć (wpadałem już wcześniej w pułapki, że trening na 100% albo nic i po paru miesiacach było nic :( ) \

Druga sprawa to niespełnione cele, które miałem zrobić do 5 grudnia (30urodziny) czyli muscle up i hand stand. Jak by jakimś cudem to weszło to progres mu na ringi i hspu :)


@Virl3x co masz na myśli mówiąc mobilizacja z guma ? Takie robienie rękoma T ? Też ostatnio odkryłem, że mam mega słabo z tymi barkami, żona mnie pozamiatała jak się do Niej porównałem (a Ona nie ćwiczy)

Wideo atlas ćwiczeń: www.youtube.com...imEHb7-TAf

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 01:05 #61885 przez Virl3x
Replied by Virl3x on topic Postanowienia na rok 2021

Thorus napisał:
@Virl3x co masz na myśli mówiąc mobilizacja z guma ? Takie robienie rękoma T ? Też ostatnio odkryłem, że mam mega słabo z tymi barkami, żona mnie pozamiatała jak się do Niej porównałem (a Ona nie ćwiczy)





Chłop robi tu akurat z kijem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2020/12/30 09:28 #61889 przez Maz
Replied by Maz on topic Postanowienia na rok 2021
Virl3x - nie ścigam się:) Fronta full już trzymam od biedy, może trochę jeszcze ręce nieco się zginają jak mam gorszy dzień:) Chciałbym go wzmocnić, żeby podciągnięcia fronta były ładne - na razie są trochę wymuszone, bo nogi opadają i się bujam na ringach. Ale pokazywałeś niedawno, że też Ci wyszedł, więc czemu mówisz, że nie potrafisz? Bardzo ładny był front jak pamiętam.
Powodzenia na ninja!

Przy okazji - życzę Wam (i sobie też oczywiście:)) żeby wszystkie plany się spełniły! Najlepszego w nowym Roku!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 13:10 #61891 przez Charles88
Replied by Charles88 on topic Postanowienia na rok 2021
U mnie plany na zasadzie minimum i maksimum:
- minimum: poprawa mobilności obręczy barkowej, tylnej taśmy, biodra, zdiagnozować i naprawić kontuzje lewej nogi (czy biodro, psuje kolano czy kolano psuje biodro), ładny L-sit na podłodze, 15 nachwytem, 30 dipów
- maksimum: poprawa mobilności całego ciała, 3 pistolety w serii, 20 nachwytem, 40 dipów, MU, HS, Runmageddon Classic
Jak będzie minimum to już będę zadowolony, jak będzie maksimum to zabieram się za statykę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 15:36 #61894 przez Virl3x
Replied by Virl3x on topic Postanowienia na rok 2021

Maz napisał: Ale pokazywałeś niedawno, że też Ci wyszedł, więc czemu mówisz, że nie potrafisz?


1. Był w bencie czyli mialem lekko lokcie zgięte
2. Nie trzymalem 3 sekund

Jak te 2 warunki spełnie to uznam wtedy, ze potrafię

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 17:16 #61895 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Postanowienia na rok 2021
Co do Muscle upów to pamiętam, że rok temu na koniec roku chciałem zamknąć 5x5 MU a tu ani jednego na tą chwile nie mogę. Dlatego nie robię już żadnego masowania tylko myślę trzymam te 80kg + - 1kg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/12/30 22:53 #61898 przez Dmn
Replied by Dmn on topic Postanowienia na rok 2021
Ja mam prosty cel - zrobić dobrą bazę i poprawić mobilność. Przydałoby się też wyleczyć z przesadnego perfekcjonizmu bo strasznie przeszkadza w treningach i nie tylko :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/01/01 18:05 #61914 przez matthan
Replied by matthan on topic Postanowienia na rok 2021
Cele na rok 2021:
- MU
- HS minimum 10 sek
- front, back i flaga - to tak ogólnie aby do jakiegoś znośnego poziomu dojść.

A tak pobocznie to: ustabilizować treningi i zacząć znów bardziej planować progres.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/01/02 12:28 #61930 przez Boa_constrictor
Replied by Boa_constrictor on topic Postanowienia na rok 2021
Moje główne postanowienie na rok 2021 to wykonać ok. 360 treningów w przeciągu roku i utrzymać nieustający progres z 2020.

Jeśli chodzi o szczegóły techniczne, to ciężko mi coś zaplanować, gdyż ciągle coś zmieniam i improwizuję. Dzisiaj wymyślę jakąś formę treningu, jakieś konkretne ćwiczenia, a za parę miesięcy mi się to i tak odwidzi. Ważne, że przez minione 367 dni (trenuję od 01.01.2020) miałem ciągły progres w lustrze - gdyby twarz nie była ta sama, to bym się już nie poznał. Także moim zamierzeniem jest utrzymać ciągłe postępy i już samo w sobie będzie to dość wymagające, bo muszę coraz ciężej trenować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/01/02 16:09 #61934 przez drake
Replied by drake on topic Postanowienia na rok 2021
Trochę na ambicję w nowym roku :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.