× Tutaj każdy może zadać pytanie i każdy może na nie odpowiadać.
Zabronione jest tutaj używanie wulgaryzmów i obrażanie innych użytkowników.

Problem

  • Mały problem
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2018/04/19 16:13 #40372 przez Mały problem
Problem was created by Mały problem
Siemka mam takie pytanie do was czy po opasaniu oka jest możliwość żebym zaczął ćwiczyć na drazkach, oczywiście lekarz z którym rozmawiałem powiedział że bardzo lekkie ćwiczenia mogę wykonywać. A jakie jest wasze zdanie?
Więcej
2018/04/20 11:36 #40376 przez piesu
Replied by piesu on topic Problem
Odpuść, w gałce ocznej ciśnienie może dość znacznie rosnąć przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych. Poczekaj aż oko się zagoi i wtedy wykonuj normalne ćwiczenia. Stary masz pocięte oko, lepiej trochę odpuścić niż potem mieć z tym problemy całe życie. Na razie możesz codziennie robić sobie rozgrzewkę a potem stopniowo coś dodawać. Co ci lekarz dokładnie powiedział? Jaki czas dochodzenia oka do siebie?
  • Pp
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2018/04/20 21:21 #40390 przez Pp
Replied by Pp on topic Problem

piesu napisał: Odpuść, w gałce ocznej ciśnienie może dość znacznie rosnąć przy wykonywaniu ćwiczeń siłowych. Poczekaj aż oko się zagoi i wtedy wykonuj normalne ćwiczenia. Stary masz pocięte oko, lepiej trochę odpuścić niż potem mieć z tym problemy całe życie. Na razie możesz codziennie robić sobie rozgrzewkę a potem stopniowo coś dodawać. Co ci lekarz dokładnie powiedział? Jaki czas dochodzenia oka do siebie?

No właśnie zabronil mi wykonywać ciężkich ćwiczeń a teraz mijają prawie 2 lata od tego wypadku, ostatnio też byłem na kontroli w szpitalu i podobno jak narazie jest wszystko okej
Więcej
2018/04/23 11:55 #40423 przez megamoc
Replied by megamoc on topic Problem
Ciężko tutaj coś doradzać bo nie jesteśmy lekarzami. Sporo zależy też od tego, jak ciężko możesz ćwiczyć. Nie wiem... osobiście bym nie ryzykował, ewentualnie ograniczył sie do naprawdę leciutkich treningów.

Pracuję nad sobą...
  • zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
Więcej
2018/04/23 15:33 #40432 przez zulco
Replied by zulco on topic Problem
Ja bym Ci całkowicie odradził.
Oko to poważna sprawa. Jeśli będziesz miał jakiś zabieg, to poczekaj aż się w pełni wykurujesz.

Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
workout-polska.pl
Moderatorzy: Rabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.