× Tutaj każdy może zadać pytanie i każdy może na nie odpowiadać.
Zabronione jest tutaj używanie wulgaryzmów i obrażanie innych użytkowników.

Jak schudnąć

  • Jak schudnąć
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2015/11/18 09:59 #17636 przez Jak schudnąć
Jak schudnąć was created by Jak schudnąć
Co powinienem zrobić jak chcę schudnąć. Wcale nie jem dużo a jednak ważę 87 kg.
Ćwiczę na Wfie i mam jeszcze rowerek stacjonarny w domu, ale nie wiem czy warto na nim trenować czy może cos innego.
  • Ancik
  • Ancik Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • „Ból nie istnieje, to tylko samoobrona naszego umysłu”
Więcej
2015/11/18 11:31 #17640 przez Ancik
Replied by Ancik on topic Jak schudnąć
Trudno cokolwiek doradzić, bo mało szczegółów podałeś (np. ile masz lat, co robisz, jaka jest twoja aktywność w ciągu dnia i co zazwyczaj jadasz).

Żeby schudnąć trzeba przede wszystkim spalać więcej kalorii niż ich dostarczać.
Jeśli dziennie dostarczasz swojemu organizmowi więcej kalorii niż jesteś w stanie spalić na WF i rowerku, to nie będzie efektu chudnięcia.
Najważniejsze w odchudzaniu jest śniadanie!
Jeśli w ciągu godziny od wstania zjesz pełnowartościowy posiłek to będziesz miał mniejszą ochotę na podjadanie w ciągu dnia. Śniadanie powinno być największe, obiad mniejszy, a kolacja skromna.

Może być też odwrotnie: ćwiczysz bardzo dużo i zamieniasz tłuszcz na mięśnie...
Mięśnie są cięższe od tłuszczu, dlatego waga się nie rusza. Mało tego z czasem może zacząć rosnąć :)

"Niemożliwe uczyń możliwym"
Więcej
2015/11/18 13:14 #17653 przez marlon2014
Replied by marlon2014 on topic Jak schudnąć
Kolego ja wazylem 90 kg rok temu a tera 77-78 kg przedewszytkim nie jadlem slodyczy i nie jem do tej pory ;) i jeszcze rowerem jezdze okolo 12 do szkoly i cwicze na silce i jeszcze zaczolem cwiczyc street workout i tez pij duzo wody z cytryna trzeba czasu na wszytko a napewno schudniesz ;)
Więcej
2015/11/18 21:08 #17661 przez Alice_35
Replied by Alice_35 on topic Jak schudnąć
Uwielbiam to porównanie:

"Do your best and forget the rest"
T.H.
Załączniki:
Więcej
2015/11/18 23:22 #17677 przez Krzysiek77
Replied by Krzysiek77 on topic Jak schudnąć
interwały, woda, dieta i 100 burpies. Sprawdź sobie to na youtube a zobaczysz jakie to proste - tylko efekty przyjdą za kilak miesięcy. :)

NO PAIN NO GAIN
  • Anonim
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2017/11/23 23:13 - 2017/11/24 15:24 #38995 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Jak schudnąć
Proponuję zacząć od chociażby spacerów, możesz sprawić sobie psa, wtedy nie będzie wyjścia ;) sam zauwazylem, ze odkad mam swojego, a jest to cavalier king charles spaniel to nie tylko poprawila mi sie kondycja, ale takze zrzuciłem pare kilo :D
Ostatnia2017/11/24 15:24 edycja: zulco od. Powód: Wywaliłem link spamujący
Więcej
2017/11/24 15:31 #38996 przez Szymon Lutowicz
Replied by Szymon Lutowicz on topic Jak schudnąć

Alice_35 napisał: Uwielbiam to porównanie:

To porównianie jest troche przesadzone, a co do samego tematu to rowerek na pewno bd ok ale żeby zwiększyć spalanie kalorii to na pewno trening siłowy by mieć więcej mięśni które najwięcej spalają kalorii w spoczynku jak i podczas wysiłku.
  • Bodyworkout
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2018/09/17 21:47 - 2018/09/18 09:38 #42505 przez Bodyworkout
Replied by Bodyworkout on topic Jak schudnąć
Dobrze przeprowadzona redukcja, to klucz do sukcesu. Staraj się, nie wpędzić się w niezłe bagno, niszcząc sobie w tym czasie układu hormonalnego. Zadbaj o aspekt zdrowotny przede wszystkim. Szybciej, nie znaczy lepiej. Ja pomimo kilkuletniego doświadczenia i pracy z podopiecznymi, często czytam artykuły stworzone przez lekarzy. Redukcja powinna być powolna, a efekty możliwe do utrzymania. Powodzenia.
Ostatnia2018/09/18 09:38 edycja: zulco od. Powód: Wywaliłem link spamujący
Więcej
2018/09/21 13:10 #42532 przez megamoc
Replied by megamoc on topic Jak schudnąć
Dieta bez cukru, odpowiednia równowaga między solą, a wodą, trening, zdrowe jedzenie, nie za mała ilość kalorii żeby metabolizm się nie wyłączył. Przyczyn może być cała masa, w razie czego można udać się do dietetyka albo na badania, żeby wiedzieć na czym się stoi.

Pracuję nad sobą...
  • parkour leito
  • parkour leito Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Plan zapisany to w połowie wykonany
Więcej
2019/11/14 12:12 - 2019/11/14 12:12 #50282 przez parkour leito
Replied by parkour leito on topic Jak schudnąć
Witam współtwórców tematu moje zdanie na ten temat to: najpierw zwiększamy swoja świadomość, powinniśmy jako profesjonaliści zadać najpierw pytania dotyczące stanu zdrowia czy osoba z otyłością przyjmuje leki na cukrzycę, czy w rodzinie występują takie osoby, czy osoba była badana na tarczyce, jeśli wszystkie tego typu pytania kolega potwierdzi pozytywnie (nie wypisuje wszystkich pytań, które należałoby zadać, ponieważ tego wystarczyłoby na kolejny temat, który pewnie tu był) to możemy zalecić zmianę diety dostosowanej do zapotrzebowania i do takiej podstawy włączyć trening i poczekać na zmiany ja swoją wiedzę podpieram książką
Medycyna stylu życia (wyd. PZWL), jeśli ktoś ma inne zdanie zapraszam do kontynuowania wątku :)

"It does not matter how slowly you go as long as you do not stop. Confucius."
Ostatnia2019/11/14 12:12 edycja: parkour leito od.
Za tę wiadomość podziękował(a): zulco
  • Anonim
  • Autor
  • Gość
  • Gość
2020/12/22 08:52 - 2020/12/22 09:11 #61712 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Jak schudnąć
Na soku pomidorowym mozzna dobrze schudnac bo jest gesty a nie ma praktycznie kalorii, Kalorycznosc 17 kcal / 100 ml to 3 razy mniej niz inne zwykle soki owocowe, np sok jablkowy wiec mozna takiego soku pic duzo i zapełnić sobie żoładek. Tylko musi byc z miąższem, nie z soku zagęszczonego.
Ostatnia2020/12/22 09:11 edycja: Rabbek od.
Więcej
2020/12/22 13:18 #61714 przez Heeeku002
Replied by Heeeku002 on topic Jak schudnąć
:woohoo: :woohoo:
admin gdzie jesteś
Więcej
2020/12/22 13:43 #61716 przez drake
Replied by drake on topic Jak schudnąć

Heeeku002 napisał: :woohoo: :woohoo:
admin gdzie jesteś


Wyskoczył na soczek pomidorowy :cheer:
Moderatorzy: Rabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.