× Wszystko na temat treningu z ciężarami, sportów sylwetkowych, powerlifting-u, ....

Jakie ćwiczenia na mase z samą sztangą gumą...

Więcej
2021/11/17 20:02 #65861 przez andrej
Mam 177cm wzrostu 65kg i ogl jestem dosyć umięśniony, silny i mam umiejętności ale to nie zmienia faktu że jestem chudy i chciałbym zwiększyć mase (najlepiej jak najmniej łączącą z tłuszczem ale nie o to mi w tym chodzi.
Do dyspozycji mam sztange tak minimum 10kg a maksimum ze 180, gumę oporową, drążek do podciągania i ewentualnie mogę coś pomyśleć o hantlach. Chodzi mi głównie jakie ćwiczenia są fajne przy budowie masy z tymi sprzętami. Bardzo by mi było miło gdybyście mi rozpisali cały plan treningowy bo często mam tak że gdy sam ułożę to za bardzo kombinuje.

Maxy na chwilę obecną (nie jestem w szczycie formy):
20podciągnięc
Ok.40dipów
Martwy ciąg 155kg
Wyciskanie leżąc 80kg
Muscle up ok. 10
Przyciąganie sztangi do klatki piersiowej na stojąco:
Ok.50kg

Dodam jeszcze że ogl bardzo jestem aktywny i dużo pracuje fizycznie więc jeśli chcecie mozecie cos dodać o diecie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/11/17 22:04 #65862 przez Rabbek
Maxy masz fajne, więc pozostaje dorzucić kalorii. Jak nie dajesz rady przejeść to rób szejki z płatków owsianych, bananów i mleka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/11/18 06:11 #65863 przez andrej
Dzięki za odpowiedź ale bardziej mi chodzi o przykłady ćwiczeń w jednym bądź w całym tygodniu treningowym z takim sprzętem jaki posiadam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: deyv_pl
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.