× Wszystko na temat treningu z ciężarami, sportów sylwetkowych, powerlifting-u, ....

Rośnięcie po osiemnastce

Więcej
2021/04/22 13:08 #64217 przez adamdorecki
Rośnięcie po osiemnastce was created by adamdorecki
Czy to jest rzadkie czy częste zjawisko żeby urosnąć 3 centymetry od ukończenia 18 lat?

Inni więcej urośli
reddit.com/r/tall/comments/3hh6lh/how_much_did_you_grow_after_18/

MrMagicMoves napisał: Between the ages of about 17,5/18 and 21 I grew nearly 10cm(3,9 inches). So if you're anything like me you've still got a few years of growth ahead of you!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/22 13:51 #64218 przez Wariot
Replied by Wariot on topic Rośnięcie po osiemnastce
Każdy rośnie inaczej , jedni będą rosnąć szybciej w skali roku ale też szybciej dojdą do swojego genetycznego wzrostu , a inni zaś będą mniej rosnąć w skali roku ale dłużej będą rosnąć czasowo. Wzrost to kwestia tylko genetyki :P

Mnie np. od końca podstawówki do 1 gimnazjum bardzo szybko wyciągnęło do wzrostu 175cm i byłem najwyższy wśród rówieśników , ale potem z biegiem czasu inni mnie dogonili i przerośli i stałem się średniakiem :P Teraz jestem w 2klasie liceum i mam 180cm więc przez ok.3-4 lata tylko 5cm mi się urosło xD Marzeniem byłoby dobić tak do 185cm ale to już raczej mało prawdopodobne.

A odnośnie pytania , no to zależy od człowieka czy częste czy rzadkie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/22 16:09 #64219 przez adamdorecki
Replied by adamdorecki on topic Rośnięcie po osiemnastce

Wariot napisał: Marzeniem byłoby dobić tak do 185cm ale to już raczej mało prawdopodobne.


Ja w dowodzie mam napisane 181 cm wzrostu ale troche urosłem od osiemnastki i rano mam 185,4 milimetry i wieczorem 184,2 i zaczołem ćwiczyć kręgosłup żeby mieć mocne 185 cm ale nienawidzę swojego wzrostu i chciałbym mieć co najmniej 190 cm.
185 to minimalny wzrost żeby poznać kobite tylko minimalne wymagania wzrostowe spełniam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/22 16:19 #64220 przez adamdorecki
Replied by adamdorecki on topic Rośnięcie po osiemnastce
Przed osiemnastką się nie mierzyłem.
Teraz mam 29 lat i podoba mi się taka laska co ma na oko od 178 do 180 cm wzrostu i wiadomo że odpadnę. Co innego gdybym miał ponad 190 cm.
2 metry wzrostu to już byłby prawdziwy szał ale tyle od osiemnastki ze 181 wzrostu do 2 metrów nie ma najmniejszych szans dla nikogo urosnąć

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/22 22:13 #64223 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Rośnięcie po osiemnastce
Ja to się zastanawiam czy ty tak na poważnie czy czy w kółko trolujesz. Nie znudziło ci się w kółko zakładanie kont?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/23 08:39 #64225 przez adamdorecki
Replied by adamdorecki on topic Rośnięcie po osiemnastce
Zły jestem że już nie urosne i to opisuję
Dlaczego waszym marzeniem jest wzrost od 185 cm to 189 cm jak najlepszy jest wzrost od 190 cm w górę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/23 10:30 #64226 przez xyz_mokosz
Replied by xyz_mokosz on topic Rośnięcie po osiemnastce
Jak cię to tak męczy chłopie, to mówiłam już, idź na jakąś terapię, bo zachowujesz się jakbyś miał jakąś obsesję

IG:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/25 10:46 #64256 przez adamdorecki
Replied by adamdorecki on topic Rośnięcie po osiemnastce
Po co niektóre osoby piszą że gdy byli nastolatkami i że brali jeszcze jakieś tabletki na rośnięcie jak przecież to zależy tylko od czynników genetycznych.
W jakich przypadkach zaleca się podawanie hormonu wzrostu i po co istnieją takie terapie hormonem jak chodził taki jeden bardzo niski ze mną do jednej klasy i gdy jeszcze rósł to doktor powiedział że nie da się nic zrobić to jakiś osobom rzeczywiście pomagają dawki hormonów i różne suplementy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/04/25 11:54 #64257 przez Heeeku002
Replied by Heeeku002 on topic Rośnięcie po osiemnastce
X_D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: deyv_pl
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.