× Wszystko na temat treningu z ciężarami, sportów sylwetkowych, powerlifting-u, ....

Jak to jest możliwe?

Więcej
2020/04/25 18:38 #52998 przez Phaeleh
Jak to jest możliwe? was created by Phaeleh
Czy możecie mi wytłumaczyć jak to jest możliwe że osoby na zdjęciu (zdjęcia rozpoczynają się mniej więcej w połowie strony więc trzeba przewinąć) mają taką budowe ciała przy takiej wadze i wzroście? ja rozumiem gdyby oni mieli 160 cm ale mają po 170-180 ważą po 63-65 kg i wyglądają jakby mieli z 15 kg więcej, mięśnie mają większą objętość co do wagi w porównaniu z tłuszczem? np 65 kg faceta będzie wyglądał lepiej z bf 8% niż 80 facet z bf 15? (nie chodzi mi o wyrzeźbienie, ale o kompozycje, nabicie) www.rntfitness....when-lean/ <-- chodzi o te zdjęcia tutaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 18:44 - 2020/04/25 18:44 #52999 przez koteł
Replied by koteł on topic Jak to jest możliwe?
Niski poziom tłuszczu, proporcje, nie zbyt rozbudowane nogi, światło i tak wygląda.
Gdybyś go spotkał za pewne zdziwiłbyś się dlaczego taki mały.
Ostatnia2020/04/25 18:44 edycja: koteł od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 19:06 - 2020/04/25 19:07 #53000 przez Wariot
Replied by Wariot on topic Jak to jest możliwe?
To jest tak zwana magia docięcia , niskiego poziomu tłuszczu :/ Do tego dobre światło.

Tak jak koteł mówi nie rozbudowane nogi a w nich zawsze najwiecej mięsa siedzi.

To działa tak , że osoby bardziej "podlane" tłuszczem na zdjęciach wyglądają na mniejszych w porównaniu do dociętego.
Ale w rzeczywistości działa to na odwrót , osoba podlana jest większa niż ta docięta :D Przy podobnej wadze oczywiscie.
Ostatnia2020/04/25 19:07 edycja: Wariot od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 19:22 #53002 przez Phaeleh
Replied by Phaeleh on topic Jak to jest możliwe?
Rozumiem, dzięki. Jeszcze tak dopytam.. gdybym chciał zrzucić około 10-15 cm w pasie(głównie tam siedzi tłuszcz, nogi, ręcę chudziutkie). Ile taki fat może ważyć? wiem że nie da się tego oszacować ale mniej więcej? jest jakieś przełożenie? cm-kg ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 19:27 #53003 przez koteł
Replied by koteł on topic Jak to jest możliwe?
Ogólnie rzecz biorąc nie zrzucisz tylko z brzucha, będzie schodzić z całego ciała przez co ramiona też się wyszczuplą, ale jeśli jesteś początkującym to na pewno zajdzie rekompozycja, więc tylko dobrze rozłożyć makro i będzie ok, tylko to potrzeba czasu :)
Co do sedna pytania to raczej nikt Ci na nie nie odpowie. Musiałby ktoś Cię zobaczyć w realu i dokonać dokładnych pomiarów, ale ja nie mam o tym pojęcia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 19:39 #53005 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Jak to jest możliwe?
Kiedyś byłem na treningu z Hamemzhamowni i on ma tyle samo wzrostu co ja ale ważył 10kg mniej a plecy jak lotnisko biceps duży. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 20:55 #53011 przez drake
Replied by drake on topic Jak to jest możliwe?
Mogę Ci wrzucić zdjęcie porównawcze jak to u mnie wygląda, jest też w moim dzienniku: z lewej 96-98 kg, z prawej 78 kg przy BF ok. 9 %. Najniżej byłem na 76 kg i ok 8% BF. Wzrost 184, kości średnie/chude (nadgarstek 18 cm ).

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 20:57 - 2020/04/25 20:58 #53012 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Jak to jest możliwe?
Ja mam teraz 79kg ale do twojego zdjęcia po prawej sporo brakuje.Pewnie jeszcze z rok lub dwa budowania mięśni ;)

Ja jestem chyba teraz w miejscu jak na środkowym zdjęciu. Drake robiłeś masę i redukcję czy po prostu na oko jechałeś ?
Ostatnia2020/04/25 20:58 edycja: Rabbek od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 21:05 #53013 przez koteł
Replied by koteł on topic Jak to jest możliwe?

drake napisał: Mogę Ci wrzucić zdjęcie porównawcze jak to u mnie wygląda, jest też w moim dzienniku: z lewej 96-98 kg, z prawej 78 kg przy BF ok. 9 %. Najniżej byłem na 76 kg i ok 8% BF. Wzrost 184, kości średnie/chude (nadgarstek 18 cm ).


2018 forma kozak, a jak teraz?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/04/25 21:27 #53016 przez drake
Replied by drake on topic Jak to jest możliwe?

Rabbek napisał:
Ja jestem chyba teraz w miejscu jak na środkowym zdjęciu. Drake robiłeś masę i redukcję czy po prostu na oko jechałeś ?


Pierwszy rok to powolna redukcja - rekompozycja na wysokim białku, trening miałem wtedy oparty głównie o obwody.
W drugim roku jesień zima wszedłem na lekką masę, a wiosną redukowałem.

koteł - na ostatnich wakacjach może trochę bardziej przyciąłem, ale ogólnie gdy byłem na poziomie 2018 uznałem, że taka sylwetka mi odpowiada i dobrze się przy takich parametrach czuję więc utrzymuję to z grubsza i skupiam się na sile/sprawności i w tym zakresie poszedłem nieco do przodu. Wagowo mam teraz naturalną rotację (w zimie idzie na ok 82 kg, latem raczej poniżej 80 kg)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: deyv_pl
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.