× Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

Jak poprawić swoją kondycję

Więcej
2023/09/21 13:55 #67769 przez igmar
Jak poprawić swoją kondycję was created by igmar
Ogólną i w sferze seksualnej? Pytam się bo od jakiegoś czasu czuję się, gorzej. Mam dużo roboty na głowie ale pracy nie zmienie ( szczególnie w najbliższym czasie).

Moja potencja nie jest już taka jak jeszcze 10 lat temu.... Czy można to jakoś naprawić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/09/22 08:38 #67772 przez Marczak
Replied by Marczak on topic Jak poprawić swoją kondycję
To znajdź sobie jakieś techniki relaksacyjne. Nie mozńa się tak stresowac bo jest to niezdrowe i nie dziwię sie,ze twoja kondycha jest kiepska. zmień tryb życia

zdrowiej się odżywiaj

uprawiaj sport

ewentualnie zastanów się nad jakimiś suplementami bo troche ich na rynku jest. Na przykład dobre działanie ma Viamen Nie wiem czy o nim słyszałeś ale sam przyjmowałem i jestem zadowolony. ziołowy środek tak wiec nie ma efektów ubocznych. Nie ma może takiej reklamy jak te olimpy, które reklamują się w radio ale jest skuteczny a to jest ważne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/09/22 11:11 #67774 przez bkacper
Replied by bkacper on topic Jak poprawić swoją kondycję
Viamen dobry środek. . Można powiedzieć, że to najmocniejszy środek zaraz przed sildenafilem (czyli tą słynną niebieską tabletką). Zwiększa potencje. Oczywiście sama erekcja nie nastąpi - potrzebne jest podniecenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/09/25 08:41 #67775 przez igmar
Replied by igmar on topic Jak poprawić swoją kondycję
Ale ja zdrowo się odżywiam. Nawet na siłownie chodze. Początkowo myślałem,ze jest to wina odżywek ( brałem jakieś lekkie) ale przestałem i nic. Nadal widzę u siebie problemy. Ten srodek jest na recepte?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/09/25 10:40 #67776 przez bkacper
Replied by bkacper on topic Jak poprawić swoją kondycję
To warto byłoby się wybrać jeszcze do jakiegoś specjalisty od tych spraw. Nie wiem, może na początku urolog lub seksuolog. Jeśli chodzi o penis complete to jest bez recepty i raczej powinieneś go sobie bez problemu zamówić w sieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum