× Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

Bolący przedostatni ząb

Więcej
2023/05/27 00:26 #67529 przez philipstoja
Bolący przedostatni ząb was created by philipstoja
Od jakiegoś czasu zauważyłem że zanikło mi około 3 milimetrów dziąsła przy przedostatnim górnym zębie i ta odsłonięta część taka boląca kreska wzdłuż zanikniętego dziąsła zaczyna mnie coraz bardziej kłuć. To jest dokładnie to miejsce gdzie ząb łączy się z dziąsłem ale za daleko jest ten ząb żeby sobie można było w lusterku zobaczyć. W góry ten ząb wygląda na zdrowy ale nie wiem jak sobie przed lusterkiem podwinąć te dziąsło żeby się upewnić że tam ten ząb jest biały i czy nie ma jakiejś czarnej wklęsłej kreski. Gdy coś gryzę tym zębem co czuję i słyszę takie pykanie tego zęba. Czy gdyby się okazało że tam pod dziąsłem by była jakaś czarna klęska albo dziura to czy wystarczy samo zalepienie tej dziury czy konieczne by było wiercenie kanałowe? Czy to jest zwykła nadwrażliwość zębów. Czy ząb powinien kłuć podczas gryzienia. Gdy ten ząb kłuję ołówkiem to czuję jakby mi całą gębę paraliżowało. Ból nie jest taki ogromny ale roznosi się po całej twarzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/05/28 09:03 #67530 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Bolący przedostatni ząb
idź do stomatologa to rozwiąże twój problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum