× Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

Nerwica zoladka i dluga przerwa a trening

Więcej
2022/10/22 20:23 #67025 przez Zorro24
Witam ostatni post na tym forum zamiescilem okolo rok temu ale nie o tym dzisiaj. Ogolnie trenowalem w zeszlym roku kalinistyke przez jakies pol roku byly widoczne efekty pozniej przerwalem a jeszcze pozniej wylecialem do Angli do pracy. W kietniu zaczalem prace w ktorej pracuje do teraz przez pierwsze miesiace byla bardzo stresujaca i dostalem nawrotu nerwicy ktora objawia sie tym pali mnie w przelyku, czuje skurcz w zoladku, niemoge sie objadac itd. Dodatkowo jest to praca siedzaca za biurkiem. Po za tym prawdopodobnie przez kortyzol stracilem postepy treningowe jakie wyrobilem sobie w ubieglym roku. I pytanie jest takie wiem ze trening mi bardzo mocno pomorze zniwelowac nerwice pomoze wiec chialbym wroicic do kalinistyki. Ale jak najlepiej jest to zrobic biorac pod uwage moje problemy zdrowotne jak i dluga przerwe w terningu prawie rok. Czy najlepsze bedzie pojscie kilka razy na basen aby przygotowac organizm do wysilku czy moze zaczac kalinistyke ale treningi bardzo latwe i nie obciazajace zbytnoi roganizmu a po czasie zwiekszac poziom trudnosc. A i czy bylo by dobrym pomyslem wlaczyc do tego wszystkiego saune? Bardzo prosze o pomoc jak i z gory dziekuje za jaka kolwiek odpowiedz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2022/10/23 19:41 #67027 przez Maz
Po pierwsze idź do lekarza, żeby cię przebadał i stwierdził, że możesz ćwiczyć. Masz niefajne objawy i musisz to sprawdzić, żeby nie narobić sobie biedy.
To, że po roku straciłeś postępy, to normalne. Siły wrócą po jakimś czasie. Zacznij od bardzo łatwych ćwiczeń, które sprawiają ci frajdę. Musisz się rozruszać pomału, a nie katować. Ale to po wizycie u lekarza, jak ci pozwoli ćwiczyć!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.