× Jak żyć zdrowo, unikać kontuzji, oraz je leczyć.Jak żyć zdrowo, oraz jak unikać i leczyć kontuzje.

Potencja a przetrenowanie

Więcej
2022/05/09 09:29 #66576 przez Marczak
Potencja a przetrenowanie was created by Marczak
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Panowie czy słaba potencja może być spowodowana przetrenowaniem się? Nie biorę żadnych sterydów ani niczego takiego ale jedynie odżywki białkowe. Staram się zdrowo odżywiać.

Mam 23 lata ale potencja jest o wiele gorsza. Często również po prostu nie mam ochoty.
Temat został zablokowany.
  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2022/05/09 10:28 #66577 przez Maz
Replied by Maz on topic Potencja a przetrenowanie
Jeśli ostro trenujesz, możesz być przemęczony i to na pewno nie wpływa dobrze na Twoją ochotę do działania:) Ale trening długofalowo raczej poprawia możliwości i libido. Jeśli czujesz się zmęczony - odpocznij parę dni i wszystko powinno wrócić do normy. I nie myśl za dużo - jak przystępujesz do roboty, ciesz się z tego co robisz:) Libido siedzi w głowie. Jak się będziesz zamartwiał, będzie tylko gorzej.
Spróbuj też zrobić trochę lekkiego cardio. Pompka popracuje, wzmocni się. Krew łatwiej dopływa do różnych części ciała, jak układ hydrauliczny pracuje bez zakłóceń. Masz nadciśnienie albo popijasz alkohol regularnie? To może wpływać negatywnie na libido.
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/13 09:14 #66591 przez Dolaria
Replied by Dolaria on topic Potencja a przetrenowanie
Powody mogą być różne. Jeden z nich to właśnie wymieniony przez Ciebie. Również ogół diety, ilość snu czy stres.
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/16 09:28 #66596 przez igmar
Replied by igmar on topic Potencja a przetrenowanie
<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->Powodów może być wiele.Robiłeś sobie badania hormonalne?

 
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/16 11:56 - 2022/05/16 11:56 #66598 przez bkacper
Replied by bkacper on topic Potencja a przetrenowanie
Sam mam podobny problem i badałem sobie testosteron, estradiol oraz prolaktynę i wszystko jest u mnie w porządku :

 
Ostatnia2022/05/16 11:56 edycja: bkacper od.
Temat został zablokowany.
  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2022/05/16 15:22 #66599 przez Maz
Replied by Maz on topic Potencja a przetrenowanie
Panowie, może zajmijcie się treningiem. Pojawia się jeden temat z pogranicza i raptem wszyscy są specjalistami - z jednym postem na koncie. Zaraz zaczniecie cudowne środki na potencję reklamować i sprzedawać? Z problemem zdrowotnym do lekarza i tyle w temacie.
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/17 10:59 #66601 przez igmar
Replied by igmar on topic Potencja a przetrenowanie
To polecam jeszcze dodatkowo przebadać sobie hormony tarczycy. Wiele osób tego nie wiążę z erekcją ale zaburzenia w hormonach tarczycy mogą mieć na to wpływ. A obecnie bardzo wiele osób na nie choruje. Również mężczyźni. Drugi powód to problemy psychiczne. Może i trening jest dobry dla Twojego zdrowia ale może powodować u Ciebie napięcie. Dochodzi również do tego stres przed tym, ze Ci się nie powiedzieć i samo to może być błędnym kołem. Po prostu się stresujesz i sam penis nie staje. Nie wiem czy próbowałeś może tabletek, ale polecałbym przetestować jak na Ciebie działają tabletki z Largininą. W wielu przypadkach mogą być dużą pomocą w walce z takimi problemami. Dobry skład mają tabletki Cum on jak również Viamen
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/17 14:11 - 2022/05/17 14:12 #66603 przez plozsan
Replied by plozsan on topic Potencja a przetrenowanie
No właśnie zastanawiałem się nad nimi ale martwię się tym, ze mógłbym się od takich tabletek uzależnić No i to wlasnie mnie powstrzymuje przed braniem tch tabletk.

 
Ostatnia2022/05/17 14:12 edycja: plozsan od.
Temat został zablokowany.
Więcej
2022/05/19 07:34 #66608 przez igmar
Replied by igmar on topic Potencja a przetrenowanie
Od sildenafilu faktycznie - jest możliwe uzależnienie się ale nie od tabletek zawierających w sobie L arginine Od nich raczej się nie uzależnisz. Dlatego Ci właśnie poleciłem tutaj Viamena. Tabletki są zupełnie bezpieczne i nie mają działania uzależniającego. Zresztą polecam poczytać sobie opinie w sieci oraz o składzie tabletek. Akurat skład jest bardzo dobry.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.