× Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, placów treningowych, ciekawych urządzeń które można wykorzystać we własnym treningu.

Pora zacząć

Więcej
2022/11/08 12:41 #67063 przez Qbixx
Pora zacząć was created by Qbixx
Witam wszystkich kalistenicznych świrów i zwracam się z gorąco prośbą o pomocną rękę.
Chcę zacząć ćwiczyc w domu i potrzebuję zakupić coś co mi w tym pomoże. Podeślecie mi drążek(tylko nie rozporowy) który będzie fajnie stabilny? Mam dużo miejsca w domu wiec kwestia miejsca to nie problem a poręcze do dipów już sobie sam ogarnę, z góry dzięki! 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2022/11/08 14:25 #67064 przez Maz
Replied by Maz on topic Pora zacząć
Ja miałem na początku rozporowy. Potem kupiłem poręcze, takie dość wysokie. Potem niższe. Potem drążek stojący, mocowany do podłogi. Potem przyczepiłem ringi do sufitu i wywaliłem wszystko inne. Zaleta - możesz ćwiczyć na ringach dziesiątki ćwiczeń - od najprostszych do zaawansowanych. Pompki, australijskie, podciągania w różnych formach, rollouty, dipy, zaawansowane figury, przewrotki... Jedyna wada - dipy mogą być zbyt trudne na początku, wymagają sporo wstępnej siły. Trzeba się wspomagać powerbandem przez jakiś czas, inaczej można sobie kontuzji narobić. Ta wada jest jednocześnie zaletą - wzmacniasz sobie obręcz barkową, jak tylko wejdziesz na ringi.
 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/11/08 18:48 #67065 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Pora zacząć
Drążek do ściany czy stacjonarny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/11/08 21:55 - 2022/11/08 21:56 #67067 przez Qbixx
Replied by Qbixx on topic Pora zacząć
Zostaje mi tylko i wyłącznie stacjonarny, mam słaby sufit więc nic do niego nie przyczepię ;//
Ostatnia2022/11/08 21:56 edycja: Qbixx od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/11/20 20:11 #67121 przez koteł
Replied by koteł on topic Pora zacząć
 

Mam bardzo dobry drążek stacjonarny od firmy dav-ski. Możesz popatrzeć na allegro bo powinni tam mieć swoją ofertę.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: NabemoriRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum

  • Brak postów do publikacji.