×
Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, placów treningowych, ciekawych urządzeń które można wykorzystać we własnym treningu.
Dipy
- Charles88
- Wylogowany
- Platinum Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 1484
- Otrzymane podziękowania: 101
- Mateusz_
- Autor
- Wylogowany
- Junior Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 30
- Otrzymane podziękowania: 0
2021/06/11 16:04 #64834
przez Mateusz_
Replied by Mateusz_ on topic Dipy
Dzięki za rady, spróbuję to smarowanie gwintów i dorzucę australijskie bo szczerze nie robiłem ich z pół roku. Myślę że największy problem jest na dole żeby wygenerować wystarczająco mocy, u góry zawsze jakoś dociągnę
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- koteł
- Wylogowany
- Platinum Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 1284
- Otrzymane podziękowania: 102
- Mateusz_
- Autor
- Wylogowany
- Junior Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 30
- Otrzymane podziękowania: 0
- koteł
- Wylogowany
- Platinum Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 1284
- Otrzymane podziękowania: 102
2021/06/11 19:32 #64837
przez koteł
Replied by koteł on topic Dipy
Ja używam gumy zawieszone na drążku, siadam pod drążkiem i łapię wysoko gumę, żeby mieć łopatkę w jak największym wysunięciu po czym ściągam i przytrzymuję ma parę sekund i tak z 3x12. To samo w poziomie, guma ma poręcz, oddałam się aby jak najbardziej ciągło rękę i ten sam ruch.Mateusz_ napisał: Masz coś sprawdzonego?
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Mateusz_
- Autor
- Wylogowany
- Junior Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 30
- Otrzymane podziękowania: 0
- Boa_constrictor
- Wylogowany
- Elite Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 241
- Otrzymane podziękowania: 6
2021/06/11 21:34 #64840
przez Boa_constrictor
Replied by Boa_constrictor on topic Dipy
Serio? Jak mam odwrotnie... Impuls na dole wygeneruję, ale po iluś powtórzeniach dociągnąć u góry robi się ciężko. Zresztą tak samo mam w pionowych pociągnięciach: łatwo ruszyć, ciężej dociągnąć.Mateusz_ napisał: Dzięki za rady, spróbuję to smarowanie gwintów i dorzucę australijskie bo szczerze nie robiłem ich z pół roku. Myślę że największy problem jest na dole żeby wygenerować wystarczająco mocy, u góry zawsze jakoś dociągnę
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- koteł
- Wylogowany
- Platinum Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 1284
- Otrzymane podziękowania: 102
- Rabbek
- Wylogowany
- Administrator
-
Mniej
Więcej
- Posty: 4643
- Otrzymane podziękowania: 235
- matthan
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
Mniej
Więcej
- Posty: 885
- Otrzymane podziękowania: 52
Moderatorzy: Nabemori, Rabbek



