× Wszystko na temat sprzętu do ćwiczeń, placów treningowych, ciekawych urządzeń które można wykorzystać we własnym treningu.

Dipy

Więcej
2021/06/11 14:27 #64831 przez Charles88
Replied by Charles88 on topic Dipy
i jeszcze nie zapomnij o jakiejś formie podciągania poziomego np. o podciąganiu australijskim

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 16:04 #64834 przez Mateusz_
Replied by Mateusz_ on topic Dipy
Dzięki za rady, spróbuję to smarowanie gwintów i dorzucę australijskie bo szczerze nie robiłem ich z pół roku. Myślę że największy problem jest na dole żeby wygenerować wystarczająco mocy, u góry zawsze jakoś dociągnę

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 16:27 #64835 przez koteł
Replied by koteł on topic Dipy
Ja bym od razu dodał coś na stabilizację łopatek.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 18:57 #64836 przez Mateusz_
Replied by Mateusz_ on topic Dipy
Masz coś sprawdzonego?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 19:32 #64837 przez koteł
Replied by koteł on topic Dipy

Mateusz_ napisał: Masz coś sprawdzonego?

Ja używam gumy zawieszone na drążku, siadam pod drążkiem i łapię wysoko gumę, żeby mieć łopatkę w jak największym wysunięciu po czym ściągam i przytrzymuję ma parę sekund i tak z 3x12. To samo w poziomie, guma ma poręcz, oddałam się aby jak najbardziej ciągło rękę i ten sam ruch.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 21:10 #64838 przez Mateusz_
Replied by Mateusz_ on topic Dipy
Ma to sens z gumą 1,5kg?

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 21:34 #64840 przez Boa_constrictor
Replied by Boa_constrictor on topic Dipy

Mateusz_ napisał: Dzięki za rady, spróbuję to smarowanie gwintów i dorzucę australijskie bo szczerze nie robiłem ich z pół roku. Myślę że największy problem jest na dole żeby wygenerować wystarczająco mocy, u góry zawsze jakoś dociągnę

Serio? Jak mam odwrotnie... Impuls na dole wygeneruję, ale po iluś powtórzeniach dociągnąć u góry robi się ciężko. Zresztą tak samo mam w pionowych pociągnięciach: łatwo ruszyć, ciężej dociągnąć.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 22:39 #64842 przez koteł
Replied by koteł on topic Dipy

Mateusz_ napisał: Ma to sens z gumą 1,5kg?


Chyba będzie zbyt mały opór, ja mam czerwoną i już jest lekko.

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/11 22:44 #64843 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Dipy
zielona z decathlonu pewnie była by ok 15kg

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2021/06/15 10:16 #64874 przez matthan
Replied by matthan on topic Dipy
Do zwiększania ilości pewien znany ;) trener poleca MYO repy.

Polecam osobiście ;)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: NabemoriRabbek
Zasilane przez Forum Kunena