- Forum
- Forum główne - Kalistenika i Street Workout
- Sprzęt do ćwiczeń
- Drążek rozporowy 120 cm średnica ~ 4
Drążek rozporowy 120 cm średnica ~ 4
- plosaczek
- Autor
- Wylogowany
- Brak rangi
-
- Posty: 4
- Otrzymane podziękowania: 0
Szukam drążka rozporowego montowanego na stałe. Z wymiarami z tematu.
Jedyne co znalazłem : allegro.pl/ofer...9232804238
Chciałem zrobić sam na wymiar coś ale... nie wiem do końca jak się za to zabrać żeby to jako tako wyglądało i wytrzymało. Szukam więc jakiegoś gotowca... Drążek będzie wisiał we wejściu do salonu na 210 cm + Mocowane do sufitu więc odpada
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Rabbek
- Wylogowany
- Administrator
-
- Posty: 4643
- Otrzymane podziękowania: 235
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- matthan
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- Posty: 885
- Otrzymane podziękowania: 52
Jak sam nie potrafisz, to daj jakiemuś ślusarzowi. 5 minut roboty.
Pomaluj później na jaki chcesz kolor.
Rozporowy nie wytrzyma takiej odległości. Tym bardziej jak byś chciał robić jakieś dynamiczne wejścia czy podciągania.
I tak w tym co pokazałeś musisz zamontować uchwyty do ściany na kołki. Więc nie widzę sensu na rozporowy. Zrób na konkretny wymiar.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Maz
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- A dream within a dream
- Posty: 2872
- Otrzymane podziękowania: 68
i kółka zawieś.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Rabbek
- Wylogowany
- Administrator
-
- Posty: 4643
- Otrzymane podziękowania: 235
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Maz
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- A dream within a dream
- Posty: 2872
- Otrzymane podziękowania: 68
A dobry drążek też nie jest za darmo i na dokładkę, jak sam pisałeś, może być niestabilny przy tej długości.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- plosaczek
- Autor
- Wylogowany
- Brak rangi
-
- Posty: 4
- Otrzymane podziękowania: 0
matthan napisał: Lepiej może załatw sobie rurkę ocynkowaną z hydraulicznego i pospawaj z jakimiś uchwytami.
Jak sam nie potrafisz, to daj jakiemuś ślusarzowi. 5 minut roboty.
Pomaluj później na jaki chcesz kolor.
Rozporowy nie wytrzyma takiej odległości. Tym bardziej jak byś chciał robić jakieś dynamiczne wejścia czy podciągania.
I tak w tym co pokazałeś musisz zamontować uchwyty do ściany na kołki. Więc nie widzę sensu na rozporowy. Zrób na konkretny wymiar.
Pisząc rozporowy miałem na myśli "poziomą rurę" na stałe
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- plosaczek
- Autor
- Wylogowany
- Brak rangi
-
- Posty: 4
- Otrzymane podziękowania: 0
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Rabbek
- Wylogowany
- Administrator
-
- Posty: 4643
- Otrzymane podziękowania: 235
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Maz
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- A dream within a dream
- Posty: 2872
- Otrzymane podziękowania: 68
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- plosaczek
- Autor
- Wylogowany
- Brak rangi
-
- Posty: 4
- Otrzymane podziękowania: 0
Mam niedaleko siłkę na świeżym powietrzu z tymi kółkami, zobaczę czy dam rady na tym ćwiczyć.
Dzięki.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- Maz
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- A dream within a dream
- Posty: 2872
- Otrzymane podziękowania: 68
Na siłkach zewnętrznych są na ogół ringi metalowe bez regulacji wysokości, więc możesz tylko podciąganie wypróbować. Na zwykłych ringach możesz ćwiczyć też australijskie, jeśli zwykłe jeszcze Ci nie idą za dobrze.
Ringi do domu mają być drewniane, z miarką na taśmach, jakby co.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- matthan
-
- Wylogowany
- Platinum Member
-
- Posty: 885
- Otrzymane podziękowania: 52
Drążek też może się przydać, ale to temat na bardziej zaawansowane treningi ( Muscle up na przykład), a za razem dla mniej doświadczonych - bo niektóre ćwiczenia są prostsze niż na kółkach.
Ale mimo wszystko też jestem za opcją kółek. są wszechstronne i do tego masz większe możliwości progresowania bez obciążenia.
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.
- lucaskruszyna
- Wylogowany
- New Member
-
- Posty: 12
- Otrzymane podziękowania: 0
Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.



