Dieta 500kcal Szybkie spalanie Tkanki tluszczowej

Więcej
2015/07/10 09:31 #6541 przez RippedBodyy
Replied by RippedBodyy on topic Dieta 500kcal Szybkie spalanie Tkanki tluszczowej
@krzysiek77 wcześniej jadłem przez parę lat dużo serów itp to może być powód ze mam tyle tłuszczu tylko na klacie i brzuchu?
od 2015 roku już nie ruszał nabiału
może straciłem 1-2% przez tyle miesięcy to praktycznie nic.
czyli mogę jeść wszystko oprócz nabiału rozumiem a co do liczby kalori? bo orzechy mają od cholery ich.
@przeciwyekto
mi chodzi o to żeby spalić tłuszcz z klaty i brzucha bo tam mam najwięcej na reszcie jest malo, co do 1-3% bf to chyba trochę przegiąłem ale nie wiem jestem niski i mało mam lbs czyli u mnie może być obniżony procent bo będzie miał tłuszcz mniej miejsca na ciele zeby sie rozłożyć ale dajmy na to ok to 5-6% bf to i tak będzie trzeba mocną głodówkę zrobić i trening solidny żeby to spalić do końca wakcji.
na tą chwilę jeszcze nie zacząłem z treningiem mam nadzieje ze mi jakoś doradzicie jak najszybciej to spalić oprócz tej diety 500kcal

mam zamiar zacząć w weekend lub w poniedziałek.

@pawel852 no poczytam ale większość ma nawalone mięcha w takich redukcjach.
@megamoc a masz lepszy pomysł żeby szybko stracić tłuszcz? a 500kcal moim zdaniem to sporo.pytałem kolesia na fb powiedział że je po 500-1000kcal i żyje :D
Ostatnia edycja: RippedBodyy od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/10 09:53 #6542 przez Krzysiek77
Replied by Krzysiek77 on topic Dieta 500kcal Szybkie spalanie Tkanki tluszczowej
Poczytaj o kazeinie w nabiale - może po prostu jesteś nalany.
Robisz burpies lub jakieś interwały - bez tego nie masz szans a głodówka to degradacja wszystkiego bo spalą się też mięśnie - organizm rzuci się na proteiny i przy okazji tłuszcz ale nie tylko tłuszcz z bebzona.

Ogólnie masz spoko wagę do wzrostu tylko potrzebujesz konkret treningu i systematyczności. W miesiąc raczej nie zrzucisz zapasu - zejdzie z policzków, rąk , pleców - zacznie coś spadać z klaty powoli z nóg aż na końcu dojdzie do brzucha - nie ma innej opcji tylko ostry trening. Ja zrzuciłem 4 kilkogramy w 3 miesiące ale przy ostrym wysiłku i przy wzroscie 177- 81 przed teraz 177 i 76,5 tylko tak jak piszę po ostrym treningu że ledwo chodzę :)

NO PAIN NO GAIN

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/10 10:35 #6545 przez RippedBodyy
Replied by RippedBodyy on topic Dieta 500kcal Szybkie spalanie Tkanki tluszczowej

Krzysiek77 napisał(a):

Poczytaj o kazeinie w nabiale - może po prostu jesteś nalany.
Robisz burpies lub jakieś interwały - bez tego nie masz szans a głodówka to degradacja wszystkiego bo spalą się też mięśnie - organizm rzuci się na proteiny i przy okazji tłuszcz ale nie tylko tłuszcz z bebzona.

Ogólnie masz spoko wagę do wzrostu tylko potrzebujesz konkret treningu i systematyczności. W miesiąc raczej nie zrzucisz zapasu - zejdzie z policzków, rąk , pleców - zacznie coś spadać z klaty powoli z nóg aż na końcu dojdzie do brzucha - nie ma innej opcji tylko ostry trening. Ja zrzuciłem 4 kilkogramy w 3 miesiące ale przy ostrym wysiłku i przy wzroscie 177- 81 przed teraz 177 i 76,5 tylko tak jak piszę po ostrym treningu że ledwo chodzę :)


dzięki przeczytałem.

myślę i myślę.co do jedzenia? mogę jeść warzywa owoce itp oprócz nabiału i tu też pytanko co do ilości kalorycznej 1500-2000?
trening też katowałem kiedyś 2 miechy + bieganie po 10-15km raz nawet udało się 20km ale odpuściłem po 2 miechach.
pieczywo itp też odpada rozumiem?
czytałem wcześniej o różnych ziołach itp jak to nazwać np rumianki orygano cynamon len i inne pierdoły i przyuważyłem ze nie które przyspieszają metabolizm ułatwiają trawienie itp
a ananas podobno przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
też widziałem diety typu mleko na platkach owsianych i że podobno przez tydzien idzie zrzucić 3kg ale coś w to nie wieże 3kg chyba wagi a nie tłuszczu.

obliczyłem ze przy tej diecie 500kcal powinienem stracić 1kg tłuszczu w tydzień - 2 tygodnie obliczyłem to tak
500kcal-1500kcal-1000kcal = 1dzień -2500kcal
tygodniowo -17500kcal
podobno 1kg tłuszczu ma 7500kcal więc nawet w 1 tydzień powinienem stracić 1kg.
co do mięśni to ja mam z 120-130lbs więc dużej straty nie będzie a szybciej to już się to odbuduję

dodam iż mam coś jeszcze z żołądkiem nadwrażliwe jelito czy jakoś tak lekarz powiedział a gastroskopie dopiero mam we wrześniu przyuważyłem ze jak zrobię głodówkę lub po prostu zjem mniej to mam więcej siły mogę spać a jak się nażrę tak ile wlezie to potem spać nie mogę brak siły itp ale raczej to nie przeszkadza przy próbie rzuceniu tłuszczu?
tzn i cienie pod oczami mi straszne wywala wtedy no i czyści mnie codziennie.
i mam wilczy apetyt.ale z tym to dam radę wytrzymać jak zacznę trening.
ale raczej to w niczym nie przeszkadza?


myślałem żeby pójść do dietetyka jakiegoś ale nie wiem jaka to będzie cenna i muszę się w necie rozejrzeć.
Ostatnia edycja: RippedBodyy od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/10 22:19 #6563 przez Krzysiek77
Replied by Krzysiek77 on topic Dieta 500kcal Szybkie spalanie Tkanki tluszczowej
Możesz jesć na luzie warzywa i owoce ale pamiętaj żeby nie przesadzać z owocami z dużą zawartością cukru. Do warzyw kaszę jaglaną lub gryczaną niepaloną, szpinak bo wiadomo mega bogate źródło róznych składników i po taniości w biedronce, jarmuż, pomidory ogólnie jest sezon więc wszystko co dobre z ziemi to polecam bo masz zero tłuszczy utwardzanych i super dawkę kcali do funkcjonowania i wykonania treningu. Sprawdź sobie awokado które w wegetarianizmie idealnie zastępuje tłuszcz zwierzęcy a jest o niebo lepsze i zdrowsze. Z przypraw to chili przyspiesza chyba najbardziej metabolizm, olej wiadomo lniany choć sam ostatnio nie korzystam i mimo wszystko musisz DOŁOŻYĆ sporo interwalów :)
Moja rada minimum 2200 kcali rozłożone na 6 posiłków oraz ostre interwały co drugi dzień z dietą na warzywach i kaszach bez nabiału i powinieneś trochę spalić w naturalny sposób bez głodówki i uszczerbku na zdrowiu. Sam zresztą jadę na wege ostatni rok i dobrze mi z tym.
Pamiętaj że do spalania tłuszczy potrzebna jest energia i moc z brzucha.

NO PAIN NO GAIN

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum