Super żywność: Naturalne suplementy diety

Więcej
2015/11/22 16:02 - 2015/11/22 16:05 #17745 przez deyv_pl
Replied by deyv_pl on topic Super żywność: Naturalne suplementy diety
Wejdę w temat z taką wiadomością małą... wykryto u mnie chorobę celiaklie. Miałem duże problemy z jelitami co zjadłem lądowało w toalecie. Nie mogłem przytyć. Źle się odżywiałem (fastfood - nieregularne jedzenie i jedzenie w restauracjach) i brałem odżywki typu: kreatyna, hmb, amino itp - czyli całą chemię. Lekarz, który przeprowadzał gastroskopię powiedział, żebym odrzucił chemię do ćwiczeń(tak nazwał odżywki), papierosy alkohol etc. Od dwóch tygodni leczenia czyli przede wszystkim wyeliminowaniu glutenu z diety odżyłem! Uwierzcie mi odżyłem. Nie biorę nic oprócz jedzenia owoców, warzyw i picia wody z owocami (pokrojone kawałki grejfruta, pomarańcza kiwi etc wrzucam do butelki z wodą niegazowaną). Przytyłem 2,5 kg. Do treningu wracam po operacji ręki gdzie wstawiono mi na stałe śrubę. Już nigdy w życiu nie uwierzę w żadne suplementy diety, nie wypiję napojów typu Pepsi, Redbull etc. Jak powiedział lekarz - witaminy są w owocach i warzywach nie w laboratorium chemicznym. Mega dobrze się czuję nie jestem zmeczony, leniwy i nie mam problemu ze snem - a to było notoryczne w moim życiu. Pomyślcie nad tym. Jak ktoś ma pytania śmiało pomogę. Może wejdę trochę w literaturę ale nawet w ksiązce Paul Wade bylo napisane, że gladiatorzy czy ludzie 500 lat temu nie mieli tej chemii a jak wyglądali?
Ostatnia2015/11/22 16:05 edycja: deyv_pl od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/22 16:15 #17749 przez deyv_pl
Replied by deyv_pl on topic Super żywność: Naturalne suplementy diety

Salwador napisał: Ja jednak kupuje sobie zestawy witamin, mimo tego że w diecie dużo staram się dostarczać. Znalazłem ostatnio sklep internetowy z odżywkami tanie-odzywki.pl Jakoś nigdy jeszcze nie kupowałem tych witamin w internecie, co wy sądzicie o kupowaniu suplementów w necie?


Jeżeli witaminy do od Dr.Rath polecam znajdziesz na google. Przyszykuj dużo kasy na prawdziwe witaminy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/23 08:11 #17786 przez Krzysiek77
Replied by Krzysiek77 on topic Super żywność: Naturalne suplementy diety
Szkoda że musiałeś do tego dojść po takich przejściach. Ja obecnie planuję wejść na weganizm co wiąże się z porzuceniem nabiału, jajek i zasranej soi. Wyniki badań mówią krótko i konkretnie kazeina w mleku to 70-80 % zachorowań na raka - oczywiście nikt Ci tego nie powie bo taki biznes ma swoje prawa i nie bez powodu wydają tyle kasy na reklamy żeby teraz pójść z torbami i to samo z suplementami. Szpinak w liściach jest na top mojej liście jeżeli chodzi o witaminy :)

Ps. Skoro nie rosną mi kopyta i rogi, a wapń jak udowodniono jest nie przyswajalny to po ch.. mi mleko :D

NO PAIN NO GAIN

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
Więcej
2015/11/23 09:23 #17795 przez zulco
Krowy i inne zwierzęta udomowiona już dawno dawno temu.
Skoro Kleopatra się w nim kąpała, to pewnie z 8 000 lat temu.

Od tamtego czasu się piło mleko i nikt nie narzekał że jest niezdrowe.
Wiadomo że to produkowane w kartonach to niewiele ma wspólnego z takim prosto od krowy, ale można wyszukać też takie lepszej jakości.

Ogólnie to na wszystko jest jakaś straszna nagonka.
Wszędzie słychać gluten, gluten.
A co ma być w nim takiego złego?
Rozumiem że ktoś może być na niego uczulony (podobno około 15% społeczeństwa), ale reszta nie jest, więc może normalnie jeść chleb który znowu jest pieczony od setek lat.

Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
workout-polska.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/23 10:04 #17800 przez Krzysiek77
Replied by Krzysiek77 on topic Super żywność: Naturalne suplementy diety
8 000 lat temu gościu poszedł na łąkę i wydoił krowę do wiadra albo nawet nie tylko do jakiejś wyżłobionej dziury w pniaku :D dzisiaj już tak nie jest :/ Podobnie ze zbożem. Gluten to wiadomo marketing :) Patrząc jednak na całokształt to ogólnie wszędzie syf w składzie każdego produktu a piramidy żywieniowe są wymyślanie pod kontem sponsorów. Weź skład konserwy za czasów wojny a dzisiejszą.
Kwestia tyczy się mistrzu bardziej nie tego co kiedyś jedli i co się je teraz tylko czy Ty sam wiesz co dokładnie jesz i czy Ci to odpowiada. Kiedyś nie było dostępu do badań a religia zabraniała operacji, dzisiaj można łatwo stwierdzić i porównać produkty które spożywasz w ciągu dnia z badaniami które przeprowadzono na bazie danego społeczeństwa i co zaobserwowano. To co pisałem wcześniej jest wynikiem nie roku czy dwóch tylko kilkunastu lat badań zachowań organizmu na diecie USA wysokobiałkowej z produktów klasy premium a np Chin gdzie podstawą są produkty roślinne w skrócie ryż :D To co piszę jest oczywiście nie do przyjęcia dla 99% do póki ktoś się nie przejedzie na własnym zdrowiu :/

NO PAIN NO GAIN

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum