Przed i Po

Więcej
2015/01/30 20:01 #2493 przez 3Maj Fason
Przed i Po was created by 3Maj Fason
Co dobrze spożywać przed treningiem i po treningu ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/30 20:37 #2495 przez DiKey
Replied by DiKey on topic Przed i Po
LUDZIE!

Nie rozumiem Was, dzisiejsza epoka internetu tak bardzo chce mieć wszystko na tacy :P Przecież ja zamiast otwierać strony, dodajac temat, opisujac go, wolałbym wpisać w google "co jeść po i przed treningu" jeśli wszystko przejrzysz i wciaz malo, dodajesz do tego frazy 'co jeść przed i po treningu kfd' 'co jesc po i przed treningu sfd' 'co jesc przed i po treningu street workout' 'co jest przed i po treningu kalistenika'


Pierwszy otworzony temat w google, i już wyczerpująca odpowiedź.
Co powinienem jeść przed treningiem siłowym i ile czasu przed treningiem, a co po treningu i ile czasu po nim.

1,5-2h przed zwykły posiłek, typu mięso z ryżem, kaszą, warzywami, etc. 

Jak nie masz tyle czasu, to z pół godziny przed mogą być owoce, np. banany się sprawdzą. 

Po treningu też nie ma utartych schematów. Może to być zwykły posiłek, mogą być owoce z odżywką białkową czy mlekiem, kefirem, jogurtem naturalnym, a posiłek zwykły później. Czasem jakimś konkretnym się nie ma co kierować ani przejmować jakimś katabolizmem, którym straszą pisma branżowe. Zgłodniejesz, nabierzesz ochoty to jesz ze smakiem  Nie koniecznie trzeba coś spożywać minute po zakończeniu treningu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/30 20:44 #2496 przez DiKey
Replied by DiKey on topic Przed i Po
No chyba że się myle łączać jedzenie z serwisów kulturystów a kalistenicznym więc przepraszam jeśli się mylę, ale według mnie to chyba prawie taki sam sport.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Kris89
  • Kris89 Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Trening to droga która ma początek, ale nie ma końca...
Więcej
2015/01/30 21:16 #2497 przez Kris89
Replied by Kris89 on topic Przed i Po
Po treningu w ciągu pół godziny najlepiej zjeść pełnowartościowy posiłek. Ryż, kurczak i sałatka może być.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/31 09:33 #2510 przez Bartek
Replied by Bartek on topic Przed i Po
Jest jeszcze różnica, czy trenujesz rano, czy po południu. Rano trochę inaczej wyglądają posiłki przed treningowe, ale nawet sam nie wiem czym się różnią.

Jak trenuję rano, to przed treningiem wcinam tylko jakiegoś owoca i lecę na trening. Nie wiem czy to dobrze, ale z pełnym brzuchem, to się nie powinno ćwiczyć. Minimum 1h przed treningiem jeś to jest jakiś duży posiłek. Po treningu, to ja zwykle od razu jem coś wysokobiałkowego, żeby białko od razu trefiło do mięśni :) tak sobie wmawiam,

Trenuję Kalistenikę i Street Workout. Chętnie dzielę się doświadczeniem zdobytym podczas treningów. Nie zawsze mam rację :)
Ulubione ćwiczenie: Podciąganie na drążku
Ulubiona strona: Workout Polska
Ostatnia edycja: Bartek od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum