Przybycie na wadze

Więcej
2014/12/19 10:49 #1796 przez 3Maj Fason
Przybycie na wadze was created by 3Maj Fason
Witam.
Jestem młodym człowiekiem jem dużo.
Mój problem polega na tym że jem nie regularnie i nie jem praktycznie sniadan (od 7 do 15 jestem w szkole) jak przychodze staram sie jeść dużo odżywczych produktów lecz moja waga nie zmienia sie .Oprócz SW dużo chodze na hale pograć ( z 2- 6 h na tydzień ) . Co powinieniem zrobić by moja waga zwiększyła sie.
Wiem ze sniadanie to podstawa. A wiec ile i jakie produkty mam jeść by troche przytyć co i kiedy spożywać .
Z góry dzięki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/19 15:11 #1797 przez Antifungi
Replied by Antifungi on topic Przybycie na wadze
Wszystko sprowadza się do utrzymania dodatniego bilansu kalorycznego (czyli odwrotnie jak przy zbijaniu wagi). Ilość przyjmowanych kalorii powinna być większa niż kalorie które spalasz w cyklu tygodniowym.
Jesteś młody + uprawiasz sporty - więc masz jeszcze bardzo dobry metabolizm, dlatego też może Ci "jeszcze" być ciężko przytyć.

Niestety regularne jedzenie to klucz do wszystkiego. Pamiętaj że teraz mówisz że masz szkołę więc nie masz czasu na regularne jedzenie, potem będziesz mówił że masz pracę więc nie masz czasu, a sztuczka polega na tym, że jak najbardziej można to wszystko pogodzić.

Pamiętaj również, że "posiłek" to nie zawsze znaczy talerz ciepłego jedzenia. To może być kanapka/owoc/jogurt - oczywiście w odpowiedniej proporcji. Da radę to pogodzić - chociaż sam wiem, że w okresie szkolnym łatwiej o tym mówić niż robić, bo człowiek rano nigdy nie jest głodny i uważa że z tego tytułu nie musi jeść częściej ;) Wiadomo, że jeśli w szkole nie masz stołówki z obiadem, to nie będziesz chodził z pojemnikiem i odgrzewał sobie - więc w szkole skazany jesteś na zimne przekąski - mogą to być nawet sałatki - ryż/tuńczyk/ananas/kukurydza. Kaloryczne, smaczne (chociaż to wiadomo - każdy ma inny gust - ja jeszce w wieku szkolnym tuńczyka bym nie tknął)..trzeba tylko ogarnąć kwestię żarcia dzień przed szkołą, dowalić se te 0,5kg żarcia do plecaka i spróbować zchować systematyczność. Przyda Ci się na "starość" - systematyczne/regularne jedzenie to głownie same zalety. Najgorzej tylko się już przyzwyczaić i RAZ nie zjeść o ustalonej porze...męczarnia :) Co do kwestii ćwiczeń się nie wypowiem, bo się na tym nie znam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/19 15:40 #1798 przez Patyk
Replied by Patyk on topic Przybycie na wadze
PRZYBYWAM NA WADZE :)
Kurcze, nie mogłem się powstrzymać.
Ostatnia edycja: Patyk od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
Więcej
2014/12/19 17:41 #1799 przez zulco
Replied by zulco on topic Przybycie na wadze
Patyk - MISZCZ PHOTOSHOP-A :)

Były podobne wątki na forum. Nawet poprzedni jest dokładnie na ten temat:
workout-polska....mas-miniow

Jak Ci bardzo, bardzo zależy to musisz się jednak zmobilizować i po prostu Żreć.

Ale nie wiem czy jest aż taki sens, żeby walczyć z własnym organizmem.

Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
workout-polska.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/19 21:47 #1800 przez trocinex
Replied by trocinex on topic Przybycie na wadze
Dodatkowo kolega zapewne jest ekto ..
Wystarczy jeść jeść jeść i ćwiczyć *pamiętaj robić nogi*, a efekty kiedyś przyjdą : )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/12/20 15:31 #1812 przez 3Maj Fason
Replied by 3Maj Fason on topic Przybycie na wadze
Dzięki za pomoc .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum