Czas na zmiany! :D kreatyna,witaminy itd

Więcej
2016/01/04 23:25 #19495 przez UtwardzenieBeta
Czas na zmiany! :D kreatyna,witaminy itd was created by UtwardzenieBeta
wiek 18 ^^
waga: 68kg
wzrost: 175
główny cel: zwiększenie masy
staż: od maja mam kontakt z ćwiczeniami( ale wiadomo jak to początki, za ciężko byle jak itd co któryś dzień sie ćwiczyło pare ćwiczeń i koniec ) latem podobnie tyle, że brzuch.. Ale jakoś od września(końca sierpnia) wziąłem się za to porządnie ( i z waszą pomocą ułożyłem plan + dieta ) od tego czasu ćwiczyłem sumiennie nie opuszczałem treningów itd diety w miare pilnowałem ( czasem coś słodkiego sie zdarzyło.. szczególnie niedawno podczas świąt xp ) od tego czasu sporo się nauczyłem widać ogromną poprawe w kondycji, mięśniach, budowy ciała itd

Moim ostatnio problemem jest zmęczenie..do szkoły dojeżdżam dosyć sporo przez co musze wstawać o 4.. wiadomo gdzieś po szkole się wyskoczy, wraca wieczorem i trening.. Dlatego ostatnio wpadłem na pomysł by powoli wprowadzić suplementację.. uważam, że polepszy to samopoczucie, zwiększy siłe i doda motywacji, ale czy jestem już gotowy wprowadzić np. Kreatyne, bcaa czy może coś innego? Zakupić wszystko w tym również witaminy, czy może z każdym miesiącem coś dodawać..

Jakie jest wasze zdanie i co polecacie?

*Dodatkowo-mam pytanie by nie zaśmiecać forum - mam drążek na dworze większość ćwiczeń robię aktualnie w domu, a chciałbym wszystkie( wiadomo, dlaczego) macie jakiś pomysł na zamienniki zamiast ćwiczeń takich jak: podciąganie nadchwytem/podchwytem oraz zwis na jednej ręce?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
Więcej
2016/01/04 23:38 #19496 przez zulco
Replied by zulco on topic Czas na zmiany! :D kreatyna,witaminy itd
Drążek to drążek. Jeśli jesteś w stanie się podciągnąć więcej niż 3x to chyba żadne zamienniki nie pomogą.
Może jednak jakiś najprostszy drążek w futrynie?

Pobudka o 4, było by ok jak byś chodził spać codziennie o 20, a podejrzewam że raczej tak nie jest.

Suplementy to nie najlepszy sposób.
Kreatyna bardziej na siłę, BCAA bardziej na regenerację pomoże, ale samo zmęczenie to nie jest do końca taka regeneracja pod BCAA.
Tu chyba jednak regularny sen by się przydał i to taki żeby nigdy nie schodzić poniżej tych 6h (optymalnie było by 8h - ja juz dzisiaj pewnie tyle nie pośpię :()

Może udało by CI się jakąś drzemkę w ciągu dnia załapać, chociaż taki sen na wyrywki to też nie najlepiej.

Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
workout-polska.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/05 00:12 #19497 przez UtwardzenieBeta
Replied by UtwardzenieBeta on topic Czas na zmiany! :D kreatyna,witaminy itd
hmm 3razy.. w sumie nie jestem już na takim poziomie podstawowym bo z 20 razy za jednym razem potrafie się podciągnąć (22 rekord nachwytem ) a nad drążkiem w futrynie pomyśle

A co do supli i tych podobnych to chodziło mi bardziej żeby zwiększyść swoje możliwości siłowe,wytrzymałościowe itd, a nie z powodu zmęczenia ( sorka jeśli źle wyjaśniłem ).

Myślę, że chyba już jestem gotowy na takie rzeczy, ale wiadomo - ekspertem nie jestem i wolę się was spytać.

Moim celem ogólnie jest wprowadzić kreatyne, bcaa czy coś podobnego i tutaj mój problem bo nie wiem co kupić i czy już mogę brać, czy może jechać bez tego lub na samych witaminach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
Więcej
2016/01/05 09:57 #19501 przez zulco
Replied by zulco on topic Czas na zmiany! :D kreatyna,witaminy itd
Jeśli trenujesz dosyć często (ponad 4x w tygodniu) to BCAA może się przydać.

Kreatynę chyba większość sportowców w jakichś cyklach zażywa.

Z tego co czytałem to najlepiej w przypadku kreatyny przez pierwsze 3 dni przesycić organizm (około 8g dziennie) kreatyną, a potem zjechać do normalnej dawki około 5g.
Ale czytałem też że wystarczy brać około 3g dziennie i efekty też są, a pudełko na dłużej starcza :)

Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
workout-polska.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: PepesRabbek
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum