× Wszystko na temat rozciągania i poprawy mobilności.

Stretching książki

Więcej
2022/05/18 10:44 #66606 przez Andddy
Stretching książki was created by Andddy
Siema!Jestem nowym użytkownikiem forum. Ze sportem mam sporo wspólnego od lat, siłownia, kalistenika, swego czasu nawet poledance :D Niestety z powodów zdrowotnych ostatnie 3 lata właściwie nic nie robiłem, masa i siła spadły, ale to jest do nadrobienia na podstawie własnej wiedzy i przeszłości sportowej. Niepokoi mnie mój brak mobilności, 3 lata temu właściwie byłem w stanie zejść do szpagatu, a teraz nie umiem osiągnąć kąta nawet 115 stopni, więc słabo. Zastanawiam się czy nie zakupić jakiejś książki, bo na internecie i internetowych "trenerach" się zawiodłem mocno. Poszedłbym na poledance i tam pewnie by mi pomogli, ale w mojej okolicy nie ma szkoły, w której by przyjęli faceta, dowiadywałem się, różne mieli wymówki, najlepsza była taka, że mają jedną grupę i uczęszcza na zajęcia osoba publiczna i nie chce żeby jakiś facet ją oglądał na rurze :DDobra, wracając do tematu - książki! Trafiłem na jedną pozycję, która mogłaby mi pomóc, w internecie opinie są ogólnie pozytywne, ale wiadomo jak to jest w internetach :D Nie sugeruję się opiniami od czasu gdy starszy brat miał jechać do holandii do pracy i wyczytał w internecie, że agencja pracy przez którą ma pracować to jedno wielkie gówno, a pracuje już dla nich już 4 lata i bardzo sobie chwali :D A teraz książka - stretching ilustrowany  przewodnik.
Czy ktoś tutaj miał do czynienia z tą książką lub może ma inne jakieś sprawdzonwe pozycje książkowe, które pomogą w rozciągnięciu do zadowalającego poziomu? Wiem, że do szpagatu mogę już nie dojść, ale jednak chcę być bardziej "mobilny". Z góry dzięki za odpowiedzi!
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2022/06/08 12:26 #66659 przez Camilion
Replied by Camilion on topic Stretching książki
Siemanko!

Ja korzystałem kiedyś z innej książki z serii modelowanie sylwetki Delaviera i była naprawdę spoko, więc raczej ta od stretchingu też da radę ;) Ja mam inne pytanie stary - ten sklep namedycyne to jakiś legitny jest? Mają kilka książek, które mnie interesują w fajnych cenach i nie wiem czy ryzykować zakup u nich :D

Więcej
2022/08/03 12:14 #66812 przez Andddy
Replied by Andddy on topic Stretching książki
Siemank :) Wiem, że dawno mnie nie było i może być późno na odpowiedź, ale może spojrzysz albo komuś innemu się przyda. Brat się uczy na ratownika medycznego i często tam robi zakupy, mają nie tylko książki, bo jeszcze jakieś fartuchy medyczne, zestawy do nauki wstrzyknięć i inne takie pierdoły. Wszystko zawsze cacy, można kupować stacjonarnie i przez internet. Sklep stacjonarny jest w katowicach niedaleko śląskiego uniwersytetu medycznego, a brat aktualnie mieszka w katowicach, więc też robi zakupy stacjonarnie. Ja mogę polecić namedycyne shop :)

Moderatorzy: Firentis

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

Sprzęt treningowy