Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

TEMAT: Siłownia+kalistenika

Siłownia+kalistenika 2018/11/04 19:23 #43184

• Work4FuNN
  • Work4FuNN Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
############METRYKA START################
Wzrost:180/1
Waga:77kg

Ilość wykonanych pompek:65
Ilość wykonanych podciągnięć (nachwyt i podchwyt):18/21(w wakacje)
Ilość wykonanych przysiadów:Robię z obciążeniem 5x5 aktualnie 90kg

Kiedy ostatni przebiegłeś/aś 0,5km, kiedy 2km, a kiedy 5km:Oj dawno nie biegałem,rok temu jak biegałem to 5km w 22,31 skleiłem:)
Ogólny stan fizyczny...Bardzo dobry

Witam wszystkich serdecznie. Jestem tu nowy. Kalistenikę ćwiczyłem prawie 2 lata z ponad półroczną przerwą przed siłownią. Aktualnie od 3 miesięcy ćwiczę na siłowni. Mój plan jest dosyć popularny,pewnie znajdzie się ktoś,kto wie skąd mam ten plan(swoją drogą bardzo polecam)
FBW SAKERA:

Trening A:

Przysiady ze sztangą 5x5
Wyciskanie leżąc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Biceps+triceps 3x8
Brzuch-najczęściej plank,ale często robię spacer farmera
Łydki 3x8-15

Trening B:
Martwy ciąg 5x5
Wyciskanie żołnierskie 5x5
Podciąganie z obciążeniem 5x5
Dipy z obciążeniem 3x8
Łamana biceps 3x8
Brzuch-znowu spacer/deska
Łydki 3x8-15

Otóz sprawa wygląda tak. Od 3 miesięcy jadę 3x w tygodniu Poniedziałek,Środa,Piątek siłownia. Trenuję ABA,a potem BAB. Chciałbym wrócić do street workoutu. Zależy mi na masie i sile. Aktualnie podciągam się 5x5+24kg i dipy robię z 28kg/30kg. Zamiast jednego treningu kulturystyczno-siłowego na siłowni,chciałbym poświęcić go na trening street workoutu. Co mógłbym na takim treningu robić? Myślałem,żeby robić piramidki z obciążeniem,zacząc od 5kg i dojść do 10 powtórzeń podciągania i 20 dipów i zwiększać i tak cały czas. A może robić obwodowy trening,czyli ustawiam na godzinę stoper i lecę 5-7 podciągnieć 10 dipów i coś na brzuch. Ktoś ma jakiś pomysł? Pomyślałem jeszcze o trenowaniu front levera na poręczach,ponieważ takowe posiadam w domu w dni wolne od siłowni. Czekam na pomysły. Mam nadzieję,że mi pomożecie.
Pozdrawiam :P :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Siłownia+kalistenika 2018/11/04 21:15 #43189

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Moderator
  • Podziękowania: 30
  • Oklaski: 5
Jak ćwiczysz 3x w tygodniu to 2 razy na siłowni i raz kalistenikę chcesz zrobić to FBW. Chcesz ograniczyć się do tych 2 ćwiczeń z obciążeniem, czy wolisz kompletny trening robić bez ciężaru bo jak tak to coś można wymyśleć. Piramidki są spoko i ciężar mogłby być taki sam i stosunek był by taki: Podciągnięcia 1/2/3/4... a Dipy 2/4/6/8..
"Porażka to kur*a, więc musisz mieć ich sporo aby otworzyć własny burdel" - Paris Platynov

Siłownia+kalistenika 2018/11/04 21:17 #43190

• Work4FuNN
  • Work4FuNN Avatar
  • Wylogowany
  • Brak rangi
  • Podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Wlasnie sam nie wiem czy ten jeden dzien poswiecic na dipy I podciaganie piramidkowe z obciazeniem albo jakies fajne sety,czy poswiecic na serie I powtorzenia oraz cwiczenia pod jakies fronty itd :D cholera

Siłownia+kalistenika 2018/11/04 21:24 #43191

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Moderator
  • Podziękowania: 30
  • Oklaski: 5
No to już u Ciebie pada wybór. Chcesz iść tylko w siłę to Podciągnięcia i dipy, a jak masę/rzeźbę to FBW obwodowo chyba najlepiej by wyszło bo FBW w seriach to ciężko zrobić dobry trening by długo trwał na pewno.
"Porażka to kur*a, więc musisz mieć ich sporo aby otworzyć własny burdel" - Paris Platynov

Siłownia+kalistenika 2018/11/05 17:49 #43207

• drake
  • drake Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 58
  • Oklaski: 8
Jeżeli robisz podciąganie z ciężarem na siłowni, to po co robić to samo na treningu SW?
Ja osobiście jako uzupełnienie siłowni poszedłbym w sprawność czyli ćwiczenia typu MU, wymyki, skin the cat i jeżeli masz takie cele to progresje pod jakieś figury.

Siłownia+kalistenika 2018/11/07 11:48 #43263

• zulco
  • zulco Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Żeby dojść do źródła trzeba iść pod prąd.
  • Podziękowania: 472
  • Oklaski: 120
Jeśli trenowałeś ostatnie 3 miesiące takim planem, to może trochę grubszą zmianę w treningu byś zrobił, żeby dać mięśniom inny bodziec.
Może byś całkowicie usuną obciążenie i skupił się jedynie na SW 3x w tygodniu.
Trening z własną masą ciała.
Workout Polska - Street Workout i Kalistenika
http://workout-polska.pl
Moderatorzy: Pepes, Virl3x

facebook

Nie ma złej pogody, czy złego dnia,
są tylko słabe charaktery.

Kalendarz

Nov 2018

Krystian

Kalendarz Workout Polska
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
piksel black

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Co to jest Kalistenika?

Kalistenika jest to rodzaj ćwiczeń, które można wykonywać bez specjalistycznych urządzeń, bądź ciężarów przy wykorzystaniu jedynie własnej masy ciała. Najczęściej wykonywane ćwiczenia, to: podciąganie na drążku, pompki, przysiady, ...

Więcej…

Runmageddon - Dasz radę?

Na wiosnę szykuje się ciekawa impreza w stylu "Reebok Spartan Race". Będzie to pierwsza edycja nowej zabawy pod nazwą "Runmageddon". Jeśli lubisz ekstremalne wyzwania, nieziemskie zmęczenie, rywalizację, oraz całą masę błota, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie...  

Więcej…

Inne rodzaje wejścia siłowego na drążek

Tym razem krótki tutorial od Sebastiana, przedstawiający inne kombinacje wejść siłowych. Jak się dobrze przyjrzycie, to zauważycie dwie zaprezentowane metody.

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.