Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brakuje mi kalorii praktycznie w każdym dniu.

Brakuje mi kalorii praktycznie w każdym dniu. 2019/03/11 14:33 #45678

• Kiro
  • Kiro Avatar
  • Wylogowany
  • Senior forum
  • Oklaski: 0
Nabijam z 2000 kcal, później resztę pcham cukierkami, sypie z 4 x 30g białka do szejków bo mi brakuje..

Dzisiaj zjadłem z max... 900kcal? Nie mam totalnie apetytu, obiad z wczoraj, od razu mi się humor zepsuł jak przyszedłem ze szkoły, walczę z choroba psychiczna przez które też nie mam apetytu.... nie zjem dzisiaj dużo. Max z 1500 kcal. Nie mam już nawet z czego robić szejków żeby chociaż podbić to .

Jak mam zbudować masę jak nawet nie mam co jeść? Nie będę brak dokładki obiadu który mi nawet nie smakował, nie będę jadł cały czas kanapek itd.

Co się może stać gdy będę jadł mniej a mimo to ćwiczył? Zrobię te mięśnie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brakuje mi kalorii praktycznie w każdym dniu. 2019/03/11 14:42 #45681

• Virl3x
  • Virl3x Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 62
  • Oklaski: 9
Ja nie ładuje w siebie nie wiadomo ile. Jem tak, żebym głodny nie chodził, mięśnie będą tylko nie koniecznie po paru miesiącach tylko to może trwać kilkanaście nawet lat. Ja ćwiczę niecałe 2 lata ale jakoś nie widać po mnie jakichś spoko rezultatów w sylwetce. Może dlatego, że nie liczę żądnych tam kcal i tego typu rzeczy bo mi się nie chce ale wiem, że prędzej czy później te rezultaty będą.
Ćwiczenia wykonuj z poprawną techniką i z rozsądkiem!!!

Nie biorę za nikogo odpowiedzialności.

Brakuje mi kalorii praktycznie w każdym dniu. 2019/03/11 14:55 #45682

• Charles88
  • Charles88 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forowicz
  • Podziękowania: 37
  • Oklaski: 5
Hej Kiro, jak dobrze pamiętam to jesteś jeszcze młody i powiem Ci uczciwie nie wiem dlaczego aż tak się przejmujesz by być wielkim. Rozumiem, że mięśnie dodają pewności siebie, dobrze wyglądają, dochodzi jeszcze kwestia płci przeciwnej, zafascynowania możliwościami ciała itp i to całkowicie zrozumiałe, ale to nie najważniejsze.
Zrozum proszę, że w wieku 14 lat od tak nie staniesz się wielki i umięśniony. Masz na to czas.
Ćwicz mądrze, jedz jak najwięcej dasz radę i w końcu efekty przyjdą, stań się sprawny, niech ścięgna i wiązadła będą wytrzymałe, sprężyste i elastyczne, dbaj o mobilność (przyda Ci się w późniejszych latach). Przygotuj fundamenty pod muskulaturę.
Prawdopodobnie jeszcze nie rozkręciło się u Ciebie dojrzewanie, jak zaczniesz dojrzewać to będziesz miał więcej testosteronu, hormonu wzrostu i to w połączeniu z mądrym treningiem i nadwyżką kaloryczną pozwoli Ci budować mięśnie.
Nadwyżka wcale nie musi być wielka może to być nawet 200-300 kcal dziennie, ważne by była regularna.
Jeśli walczysz z jakąś chorobą psychiczną i bierzesz leki przepisane od lekarza to możesz z Nim porozmawiać i o tym bo może mógłby Ci przepisać coś na poprawę apetytu, tylko pamiętaj, że nie wolno samodzielnie odstawiać żadnych leków więc tego nie rób.

Brakuje mi kalorii praktycznie w każdym dniu. 2019/03/11 20:55 #45687

• Abc
  • Abc Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Oklaski: 0
Bez odpowiedniej diety mięśnie możesz budować do pewnego stopnia - przejdziesz rekompozycje, potem warto trzymać te kalorie. Sam też do pewnego momentu nie liczyłem kcal tylko starałem się, żeby w posilku znalazły się wartościowe produkty - polecam m.in piersi z kurczaka, twaróg, jajka, zapiekanki domowej roboty.

Możesz też zamienić niektóre sycące produkty na inne np. ziemniaki na ryż (sprawdź w internecie indeks glikemiczny/ indeks sytości). Warto też jeść częściej tzn. przed wyjściem z domu, w szkole, jak wrócisz obiad i kolacja - innymi słowy rozłożyć to w czasie, a nie wpychać wszystko na raz.

Pamiętaj też że samo białko nie wystarczy żeby zbudować mięśnie. Ważna jest nadwyżka kaloryczna. Białka wystarczy 1.5-2g/kg, dlatego nie musisz sie faszerować serwatkami (pamietaj że jest to po prostu jedzenie w proszku, a nie magiczny specyfik).

Jeżeli będziesz dużo jadł to zmieni się twój metabolizm i z czasem jedzenie bedzie ci łatwiej wchodziło.
Ostatnio zmieniany: 2019/03/11 20:56 przez Abc.
Moderatorzy: Pepes, Rabbek

facebook

Jeśli robię krok w tył,
to tylko po to żeby wziąć rozbieg.

Ostatnio na forum

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

UWAGA!!!

Ćwiczenia wykonywane w nieodpowiedni sposób mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

Szczególnie bardziej efektowne triki wykonywane na wysokości zagrażają bezpieczeństwu twojemu i innych.

Zawsze zachowaj ostrożność podczas wykonywania trików.

Jeśli doszło do jakiegokolwiek wypadku nie zwlekaj:

Dzwoń na numer 112.

Telefon 112

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

Trening dla osób początkujących

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

Migawka - Losowe artykuły

Co to jest Kalistenika?

Kalistenika jest to rodzaj ćwiczeń, które można wykonywać bez specjalistycznych urządzeń, bądź ciężarów przy wykorzystaniu jedynie własnej masy ciała. Najczęściej wykonywane ćwiczenia, to: podciąganie na drążku, pompki, przysiady, ...

Więcej…

Runmageddon - Dasz radę?

Na wiosnę szykuje się ciekawa impreza w stylu "Reebok Spartan Race". Będzie to pierwsza edycja nowej zabawy pod nazwą "Runmageddon". Jeśli lubisz ekstremalne wyzwania, nieziemskie zmęczenie, rywalizację, oraz całą masę błota, to ta impreza jest właśnie dla Ciebie...  

Więcej…

Ćwiczenia wysmuklające nogi

Często stosując ćwiczenia na nogi mamy obawy, że staną się one zbyt masywne, będą wyglądać jak nogi kulturysty. Bez obaw, w przypadku kobiet osiągnięcie takiej sylwetki jest znacznie trudniejsze niż w przypadku mężczyzn...

Więcej…

Wyszukiwarka

Workout Polska

Copyright © 2015 - roothelp.pl.