× Zanim poprosisz o trening zapoznaj się z wątkami przypiętymi.........

Ocena planu pod Handstanda i Muscle up

Więcej
2023/05/31 18:23 #67537 przez lukisw
Siema mam 15 lat, 173 cm wzrostu, 60 kg wagi, moje wyniki siłowe to:
12-14 podciągnięć nachwytem 
25 dipów 
40-50 pompek 
Poniżej podaję swój plan treningowy, wykonuje go dwa razy w tygodniu, ponieważ tylko tyle mogę robić 

Poniedziałek :  Podciąganie eksplozywne 3x4-8 - 4 min przerwy Handstand przy ścianie - 4x1 - 1,5 min przerwy Podciąganie z obciążeniem 3x5-8 - 4 min przerwy Adv. Pike push-up 3x3-5 - 3 min przerwy Dipy wolnym tempem 3x10-15 - 2 min przerwy Rozjazdy na kółku 3x5-8 - 3 min przerwy  Czwartek: Podciąganie eksplozywne 3x4-8 - 4 min przerwy Handstand przy ścianie - 4x1 - 1,5 min przerwy Podciąganie z obciążeniem 3x5-8 - 4 min przerwy Adv. Pike push-up 3x3-5 - 3 min przerwy Archer push-ups 3x10-15 - 2 min przerwy L-sit 3x5-10s - 3 min przerwy

Staram się progresowac dokładając 1 powtórzenie w serii, czyli np. Jeśli wykonałem w poniedziałek 3 serie po 4 powtórzenia eksplozywnych podciągnięć, to w następny poniedziałek robię 3 serie po 5 podciągnięć eksplozywnych, aż dobije do końca przedziału, czyli 8.
Czy jest to dobry plan? Można coś w nim udoskonalić? Może macie jakieś porady czy triki do tych elementów? 
Z góry dzięki za pomoc. 

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Maz
  • Maz Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • A dream within a dream
Więcej
2023/06/01 18:51 #67539 przez Maz
Replied by Maz on topic Ocena planu pod Handstanda i Muscle up
Objętość jest, push i pull są, core jest. W sumie fajny plan i tylko nóg brakuje.
Może dipy bym już też zaczął obciążać, bo maxa masz powyżej 20.
Jedyne co, to do handstanda chyba trzeba trochę częściej wchodzić, żeby się szybciej ogarnąć. Może wchodź chociaż raz czy dwa w dni wolne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2023/06/01 23:34 #67541 przez Rabbek
Replied by Rabbek on topic Ocena planu pod Handstanda i Muscle up
Ja bym dodawał serii a nie powtórzeń w tych eksplozywnych podciągnięciach i wykonywał max 3 na serie ale na prawdę na maxa. Dodatkowo bar dipy i można robić muscle upy z wyskoku na niższym drążku lub z pomocą gumy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Pepes
 

Kalistenika - Trening w domu

Kalistenika Trening

Chciałbyś zacząć trenować kalistenikę, ale nie wiesz od czego zacząć?

A może po prostu szukasz sposobu żeby w prosty sposób poprawić swoją kondycję?

W poniższym artykule znajdziesz gotowy trening wraz z przykładami ćwiczeń które możesz wykonywać w domu, bez absolutnie żadnego sprzętu.

Spróbuj i przekonaj się jakie to proste:

 

Trening dla osób początkujących

 

Rutyny MadBarz

Zapraszamy do nowo utworzonej galerii z rutynami MadBarz.

Galeria MadBarz

Beginner

Medium

Hard

Human Flag

Human flag

Zapraszamy na nasz wideotutorial na którym dowiecie się jakie ćwiczenia wykonywać, żeby opanować Human Flag.

Miłego oglądania, trenowania i powiewania na wietrze.

facebook

 

Ostatnio na forum